День Народження 26 Лютого: Знак Зодіаку — Риби

Народжені 26 лютого — чутливі і жалісливі люди, які бажають внести свій внесок у суспільство. Ви настільки ж мрійливі і володієте таким же розвиненою уявою, як і всі Риби, але число 26 наділяє вас здатністю направляти таланти в область не тільки творчу, але й практичну. Ваша сильна сторона полягає в здатності підготувати основу і ретельно все спланувати, перш ніж винести нову ідею на розгляд. Дбайливий і ідеалістичний гуманіст, ви знаходите спільну мову з різними людьми і зазвичай знаєте, чого хоче публіка. Поєднання інтуїції, творчих здібностей та сильної волі дозволяє вам добитися успіху в будь-якій кар’єрі.

Народжені 26 лютого часто бувають впевнені у своїй здатності підтримувати здоров’я в хорошому стані. Однак вони володіють сильними чуттєвими потребами, часто проявляються в любові до їжі та інших плотських задоволень. З цієї причини дотримання дієти може представляти величезну проблему для цих людей. Вони повинні намагатися приборкати свою любов до масла, вершків, жирним соусам і всяким смачним, але, на жаль, некорисним страв. Народжені 26 лютого нерідко страждають від алергії (особливо впливає на слизову оболонку), яка змушує їх скорочувати споживання молочних продуктів. Хоча вони дуже активні в юності, багато люди, народжені в цей день, в зрілому віці ведуть сидячий спосіб життя, ігноруючи іноді нагальну потребу у фізичних вправах. Вони повинні здолати цю схильність і регулярно помірно займатися спортом (не змагальними видами).

Народжені 26 лютого мають здатність викликати позитивні емоції у оточуючих. Вони дуже чутливі до переживань близьких людей і тому завжди готові допомогти їм. Чудово сприймають сатиру і іронію, народжені в цей день здатні критикувати помилки як сильних світу цього, так і громадський устрої в цілому. Найбільш освічені з них здатні навіть на самовіддані вчинки, якщо вони, на їх думку, можуть принести конкретну користь суспільству. Ці люди спонукають інших до досягнення успіхів як у матеріальному, так і в духовному плані.

Знак Зодіаку 26 Лютого — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку відноситься до групи Водних знаків, які виділяються наступними якостями: мрійливість, гостинність, музикальність, широта поглядів, послужливість, витонченість, безкорисливість.

Планета Управитель: Нептун. Риби отримують від неї підвищену чуттєвість, даний натхненне мистецтво. Нептун сприятливий для творців. Планета у вигнанні – Меркурій. Її Риби можуть подякувати за брак здорового прагматизму, а також невміння розбити явище на складові.

Риби, знак зодіаку народжених 26 лютого, наділяє своїх підопічних невгамовною фантазією і бажанням витати в хмарах, а день народження дарує їм якусь дещицю практичності. Народжені в цей день люди дуже тонкі і чутливі і щиро бажають принести користь людству. Вони відмінні тактики, тому вміють грамотно просувати свої ідеї в маси. Народжені 26 лютого добре відчувають настрій натовпу, при цьому люблять та вміють спілкуватися з представниками різних верств населення. Ви можете зробити кар’єру практично в будь-якій сфері, використовуючи свою інтуїцію, творчий підхід і посидючість.

Хоча народжені 26 лютого є великими індивідуалістами, як правило, зосередженими на своїх цілях, вони мають прихованим магічним впливом на оточуючих. Часто виходить так, що більшість цих людей не удостоюються особливої любові з боку тих, хто щодня стикається з ними по роботі чи в неформальній обстановці. Звичайними для них бувають ситуації, коли вони несподівано для себе приєднуються до якої-небудь компанії і починають відкрито викладати свої погляди, не завжди, до речі, збігаються із загальноприйнятими. Але, взагалі-то, народжені в цей день спокійні, серйозні і цілком миролюбні натури, здатні контролювати власні почуття. Хоча народжені 26 лютого можуть бути авторитетними в будь-яких питаннях (особливо коли вони обзаводяться сім’єю), вони вкрай рідко бувають такими ж твердими і рішучими, якими б їм хотілося здаватися. Насправді вони дуже ранимі і їх легко вивести з себе. Але коли мова заходить про тих, кого вони люблять, членів сім’ї або дітей, народжені в цей день стають на диво м’якими людьми. І все ж при вирішенні суто практичних завдань їм корисно зменшити надмірну активність, нерідко дратівливу інших.

У народжених 26 лютого, на жаль, є погана звичка вести себе зухвало серйозно. Мабуть, їм треба спробувати стати більш привітними, не заважає також ставитися до себе з неабиякою часткою іронії. Втім, найбільш витончені особистості, народжені в цей день, мають здатність посміятися над собою, не втрачаючи при цьому гідності і самоповаги. Завдяки своїй симпатичної силі народжені 26 лютого можуть легко сходитися з людьми, яких вони ледве знають або навіть ніколи не зустрічали.

Бути в добрих стосунках з оточуючими і розділяти їх почуття має велике значення для цих людей. Народжені 26 лютого щасливі, коли не виникає необхідності пояснюватися з ким-небудь, і є впевненість в тому, що інша людина розуміє без слів. Так як більшість людей, які народилися 26 лютого, відчувають себе відкинутими суспільством, велике значення для них має увагу оточуючих. Для придбання суспільного визнання своїх незвичайних досягнень вони прагнуть встановити великі публічні зв’язку. Однак якщо вони займуть високе суспільне становище у суспільстві і досягнуть успіху, то скоро можуть відчути велике бажання попрацювати на самоті.

Чоловік Риби — народився 26 Лютого

Чоловіки, c датою народження 26 лютого — володіють наступними особливостями: такий кавалер — жертовний, музичний, чутливий, творчий. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 26 Лютого

Жінки, що з’явилися на світ 26 лютого, не схожі на інших такими гранями темпераменту: така дама — надчутлива, що пристосовується, артистична. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 26 Лютого

Люди, народжені 26 лютого знак зодіаку Риби, справляють на оточуючих приємне враження своєю чуйністю і доброзичливістю. Проблеми своїх родичів вони беруть близько до серця і завжди приходять на допомогу. Вони піддають критиці недоліки існуючого життєвого укладу і відпускають їдкі зауваження на адресу впливових осіб держави і політики, яка проводиться ними. Деякі з них можуть навіть поступитися своїми інтересами і благополуччям, щоб домогтися поліпшення існуючого стану речей. Їх духовне благородство пробуджує в оточуючих незвичні їм почуття, зачіпаючи якісь струни в їх душі.

Зазвичай люди, народжені 26 лютого знак зодіаку Риби, вперто рухаються до своєї мети, не звертаючи з прямого шляху. Їх вплив на оточуючих нез’ясовно і непереборно. Хоча у власних підлеглих і колег, з якими вони мають відносини по роботі, вони не викликають особливої симпатії і преклоніння. Так як у них є звичка, перебуваючи в компанії знайомих, несподівано почати висвітлювати проблеми існуючого соціального ладу, і висловлювати свою думку з цього приводу, яке може зовсім не збігатися з загальноприйнятим. Проте, зазвичай це вдумливі, серйозно налаштовані, холоднокровні особистості, які тримають свої емоції під контролем.

Людям, народженим 26 лютого знак зодіаку Риби, подобається втручатися в чуже життя, і роздавати поради, навіть якщо їх про це не просять. Свою думку вони виражають, грунтуючись на власному досвіді, особливо, якщо він збагачений сімейними відносинами. Але в глибині душі вони зовсім не такі упевнені в собі і сильні особистості, якими вони хочуть виглядати. Їм не чужі сумніви в правильності обраного ними шляху і про своє призначення в житті. Негативне ставлення оточуючих зачіпає їх і завдає їм болю, яку вони ретельно приховують, намагаючись не показати, як сильно на них впливає думка інших людей. Щодо своїх близьких вони дивно дбайливі і уважні, і намагаються забезпечити їм прийнятні умови існування. Однак, беручи занадто активну участь у їхній долі, вони можуть натрапити на почуття протесту і неприйняття такого тотального контролю.

Іноді люди, з датою народження 26 лютого знак зодіаку Риби, виглядають занадто похмурими і непривітними. Їм потрібно вміти розслаблятися і вести себе більш природно, і не сприймати речі надто серйозно. Потрібно сприймати чужу критику легко, не впускаючи її глибоко в душу свою. Самоіронія послужить їм щитом проти випадів оточуючих. Вони легко зав’язують нові знайомства, і чужа душа для них як відкрита книга. Порозуміння має для них велике значення, оскільки інколи вони відчувають у своїй душі самотність. При цьому вони потребують самоті, особливо після важкого робочого дня.

Намагайтеся не сприймати все так серйозно. Іноді при найближчому розгляді трагедія обертається мильною бульбашкою. Не завжди обов’язково керувати оточуючими, потрібно вміти відходити в сторону, даючи їм проявити себе.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви прагнете до любові і розуміння, романтичні, віддані, щедрі і вмієте оберігати своїх близьких. Однак ваші почуття легко поранити, якщо доброта, яку ви проявляєте, не приймається і не викликає взаємності.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народжені 26 лютого завжди дуже точно відчувають настрій своїх близьких і друзів, не залишаючи ніякого сумніву в тому, дату 26 лютого — який знак зодіаку відповідає. Подібної чутливістю відрізняються Риби і, іноді, Раки. Якщо Риби відчувають, що з їх близькими щось не так, вони щиро постараються їх порадувати, розвіяти, розвеселити. При цьому вони володіють гострим почуттям гумору, помічають соціальну несправедливість і зловживання чиновників і завжди готові висміювати виразки суспільства. У разі потреби вони здатні пожертвувати собою, якщо це допоможе людству.

Ці люди частенько бувають надто метушливі і рідко користуються любов’ю колективу. Вони грішні також тим, що намагаються привносити «свій статут» в «чужий монастир», за що відторгаються колективом. Але сварок народилися 26 лютого Риби (саме Риби – відповідь на питання, який знак зодіаку 26 лютого) не люблять, самі по собі вони зібрані і серйозні, хоча далеко не так міцні, як їм того хотілося, свої емоції вони теж цілком контролюють. Але образити їх досить легко, і вони легко впадають у стан гніву, нехай і старанно не показують цього зовні. З дітьми і улюбленими вони напрочуд ніжні і м’які.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 26 лютого знак зодіаку Риби вважають, що вони відмінно стежать за своїм здоров’ям. Але, будучи по природі гедонистами, вони можуть дуже сильно захопитися або вишуканою кухнею, або плотськими втіхами і нашкодити своєму здоров’ю. Дієту їм дотримуватися буває вкрай складно. Їм необхідно особливо контролювати споживання масла, жирних соусів, вершків і шкідливих страв.

Часто у них з’являється алергія на лактозу. Що стосується фізичних вправ, то народжені 26 лютого зазвичай активно ними займаються в юності, але з віком все частіше нехтують фізичною активністю, ведучи при цьому малорухливий спосіб життя. Це, звичайно, не може не позначитися на їх здоров’ї. Необхідно, незважаючи на лінь і всупереч втоми, займатися спортом до самого похилого віку.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з твердим характером і сильною волею. У дитинстві і молодості їм доведеться несолодко, але, пройшовши через суворі випробування, вони стануть більш загартованими і стійкими. Ранній шлюб небажаний, нічого хорошого, крім проблем і розчарувань, він не принесе і закінчиться гучним розлученням. Їм почне супроводжувати удача й успіх у всіх починаннях в більш зрілі роки. Це час кардинальних змін у житті, кар’єрі, стосунках. Воно сприятливо для укладення шлюбу, який буде успішним, побудованим на повазі, взаєморозумінні і любові. Наполегливість і впевненість у собі, велика сила волі забезпечать народженим в цей день успіх у всіх підприємствах. Вони зможуть досягти великих висот, подолавши всі перешкоди. Але їм слід бути більш уважними та мудрими у відношенні оточуючих їх людей, побоюватися лестощів і інтриг, бути обережними у виборі друзів.

Поради Рибам, Народженим 26 Лютого

Життєве завдання народжених 26 лютого людей – навчитися ладити з оточуючими, не сварячись з ними, і розділяти їх почуття. Їм вкрай важливо знайти близьку душу, з якої б не довелося виснажувати себе постійними поясненнями своїх думок і почуттів, одного, який би відмінно відчував їх без слів. Вчіться слухати, розділяти відповідальність з іншими.

На жаль, це трапляється рідко і частіше всього народилися 26 лютого відчувають себе ізгоями і зайвими в будь-якій компанії. Тому увагу інших до їх персони стає для них дуже болючим питанням. Вони можуть посилено працювати над кар’єрою, заводити безліч зв’язків, домагатися слави – і все це заради уваги суспільства до них. Але, добийся вони бажаного, їм відразу ж захочеться повернути все назад і працювати поодинці без зайвих очей. Дивіться на речі простіше, будьте гуманні. Ставтеся до себе менш серйозно.


Залишити відгук