Сонник Коваль — до чого сниться ?

Якщо хто побачить у сні коваля, то зіткнеться з невідомою людиною, що володіє фізичною силою і могутньою волею. Деякі вчені-тлумачі снів вважають, що побачити в сні коваля, значить, незабаром придбати велику власність. Інші вважають, що бачити коваля — до війни, так як більшість зброї виготовляється з металу. Також коваль — провісник поганого вчинку, так як він працює з вогнем, а вогонь — це знак шайтана.

Це позначення людини, подібного Прометеєві. Він особливим чином допомагає здійснювати самопізнання, самореалізацію суб’єкта. Також це символ техніки, яка працює на благо людини, а також позитивної зразковою особистості, гідною того, щоб брати з неї приклад. Крім того, є відображенням потреби в реалізації власних дій.

Якщо вам снилася кузня, значить, у вашому домі життя буде щасливим. Працювати там — такий сон означає, що ваш строгий, але при цьому справедливий вдачу завоює прихильність оточуючих, а до ваших промов завжди будуть уважно прислухатися.

Побачити ковальський міх — ввяжетесь в суперечки і сварки; дути на вогонь хутром — проявіть необережність. Бачити, як це робив інший, будете заздрити чужим успіхам.

Коваль сниться до користі, яку вам нарешті незабаром вдасться витягти з справ, на здійснення яких ви свого часу витратили безліч зусиль.

Бачити уві сні коваля означає, що дуже скоро ви отримаєте віддачу у справі, в яке вклали багато сил.

Ви суворі, але справедливі.


Залишити відгук