Сонник Глечик — до чого сниться ?

Приснився глечик або графин, вщерть заповнений прозорою рідиною, — значить, як особистість ви прославитися і заслужите повагу людей набагато менше, ніж ваш рівень життя. Кілька ваших відданих друзів об’єднаються з метою принести вам радість і принести користь. Порожні глеки сняться до того, що своєю поведінкою ви спугнете всіх друзів. Розбиті — провісники захворювання, неприємності на роботі.

Пити вино з глечика — сон з таким сюжетом говорить, що ви будете мати хороше здоров’я, у всіх громадських колах ви будете прийняті дуже дружелюбно, ваш оптимізм буде передаватися оточуючим. Якщо ви пили, а пиття виявилося неприємним, це передвіщає розчарування і навіть деякий огиду, яке стало наслідком краху надій.

Сон про глечику означає благополуччя в домі, розмірене і щасливе сімейне життя, якщо тільки не порожній глечик, не битий, не має тріщин або дірок. В останньому випадку сон пророкує вам неприємності, нужду, сімейний розбрат. Пити з нього вино в сні означає приємні зустрічі з людьми з хорошого суспільства, де вас оцінять по достоїнству головним чином завдяки вашій багатства. Тухле питво в глечику замість іншого означає, що ваші бажання нездійсненні. Дивіться тлумачення: Посуд.

Сон, у якому ви побачите глечик з прозорою рідиною, означає, що інші люди будуть цікавитися вашими грошима, а не вами. Порожній глечик сниться до сварку з коханою людиною внаслідок вашого негідної поведінки. Пити з глечика означає, що ви своїм оптимізмом будете підтримувати свого коханого в період печалі. Однак якщо напій в глечику несмачний, це обіцяє вам таке розчарування в улюбленому, що ви відчуєте до нього огиду.

Глечик асоціюється з успіхом і процвітанням, а також з добрими відносинами між людьми. Розбитий глечик у сні вказує на втрату всього цього. А ось пити щось з глечика передрікає добре здоров’я, цей сон говорить, що ви будете прихильно прийняті у всіх колах свого суспільства. Порожні ж глечики говорять про хвороби і невдачі в роботі.

Повний глечик віщує візит поважних гостей, сниться до прибутку і удачі в справах; порожній означає, що вашою гостинністю зловживали, ви проведете життя в бідності і злиденності; розбитий — такий сон прозоро натякає вам, вам заподіює шкоду пияцтво або інша згубна звичка.

Тамувати спрагу з глечика — в сім’ї очікуйте поповнення. Бачити п’є з глечика іншої людини — сон демонструє працьовитість питущого. Хто побачив у сні, що помив свої руки водою з старого глечика, це відчай в тому, що він шукав і домагався.

Побачити глечик з боку — отримаєте приємну новину. З водою — до наклепом, наговору на вас. З молоком — відбудеться небезпечне знайомство з людиною, правду про яку ви дізнаєтеся вже пізніше. Розбити глек — до удачі.

Якщо у сні ви бачите глечик, наповнений чистою водою, – ви досягнете популярності і поваги завдяки своєму добробуту. Багато людей захочуть зблизитися з вами, щоб бути вам корисними.

Глечик, як і більшість судин — є символом жіночих статевих органів. Наливати воду в посудину говорить, що ви намагаєтеся підкорити партнера, досягти досконалості і єднання в інтимній сфері.

Повний глечик – багатство; пити з кубка – страждання, позбавлення; з вином – любов.

Наповнений глек обіцяє багатство, порожній — гіркі втрати надій.


Залишити відгук