Сонник Кущ — до чого сниться ?

Якщо снився кущ, значить, незабаром вас накриє хвиля успіху і удача сама попливе до вас у руки. Квітучий кущ сниться до того, що в реальності настає ваш час, тому можете ризикувати як вам заманеться – і ви виграєте. Навіть якщо вам здається, що ви отримали негативний результат, незабаром він зміниться на плюс. Якщо вам приснилося, що ви прориваєтеся крізь чагарники, то в реальності ви зможете подолати будь-які бар’єри і підніметеся на вершину успіху.

Сновидіння, в яких вам пригрезился кущ без листя, повідомляють про те, що в найближчий період фінансові вливання не передбачаються. Якщо уві сні ви або хтось інший вириваєте кущ, сон вказує на ваші непомірні вимоги. Якщо сниться, що на кущах лежить сніг, то вам мають хвилювання, після яких знадобиться відпочинок. Якщо сниться, що ви подстригаете кущі або обламываете гілки, це свідчить про повільне, але впевнене поступальному русі вперед.

Якщо жінці приснилося, що вона всіма силами намагається вибратися з чагарнику, то в майбутньому її чекають серйозні випробування: «доброзичливі» знайомі почнуть плести мережі інтриг, наговорювати на неї. Якщо вона буде тримати себе в руках і не опуститься до їх рівня, то їй вдасться піти з поля бою переможницею і заслужити повагу оточуючих її чесних людей. Якщо уві сні колючки не завадили вам вибратися з чагарнику, то сон пророкує, що у важку хвилину вам своє плече підставлять ваші хороші друзі або близькі родичі.

Кущ є символом чоловічих геніталій. Якщо ви садите кущ — у вас виникло прагнення до зміни сексуального партнера. Якщо ви викопуєте кущ — вас переслідує страх покарання за те, що ви вважаєте сексуальними збоченнями. Якщо ви обламываете або зрізаєте гілки з куща — ви схильні до занять самозадоволенням. Якщо чоловік поливає кущ — він дуже пишається собою і своїми можливостями. Якщо жінка поливає кущ — вона прагне до радощів родинної любові і хоче мати дітей. Засохлий кущ — віщує розлад функціонування або захворювання статевих органів.

Побачений кущ обіцяє, що ваші справи будуть просуватися успішно. Побачити привабливий, зелений чагарник — будете займатися чим-то, що буде пов’язано з релігійними або окультними теоріями. Без зелені, поламаний — сон попереджає, що ваша психіка не дуже стійка, тому для вас краще знайти заняття більш приземлене. Приснилася палаюча купина — сон означає, що ваші погляди і цінності надміру традиційні, що заважає просуватися в житті далі.

Якщо ви побачили себе запутавшимся в кущах, це говорить про те, що навколо вас розставляють пастки: цим займаються ваші вороги, розпускаючи про вас брехливі і наклепницькі відомості. Не зайвим буде морально підготуватися до випробувань. Вдалося благополучно вибратися з чагарника — значить, добра допомога досить вчасно прийде від друзів.

Кущі червоних троянд у сні сняться до кохання, пристрасті і повного взаєморозуміння серед подружжя або люблячих людей. Білі троянди на кущі уві сні – дуже хороший знак, що розповідає про те, що вас чекають чисті, непорочні почуття, благородний і щирий партнер.

зі сну чагарники є провісниками якихось перешкод, однак якщо ви зумієте з ними успішно впоратися, то станете не тільки багаті, але й відомі, авторитетні в суспільстві. Ховатися в чагарнику — вам загрожує неминуча небезпека.

Кущ — зелений, гарний заняття, пов’язані з релігією чи окультизмом. Голий, зламаний — ваша психіка нестійка, краще знайти більш приземлене заняття.

Кущ – самотність; марні страхи.


Залишити відгук