Сонник Кушетка — до чого сниться ?

Напівлежати на кушетці — такий сон говорить про те, що всі ваші сподівання виявляться марними. Здійснити свої надії можна, тільки якщо ви будете максимально уважні до всіх змін, які будуть відбуватися у ваших справах. Відпочиваючи на красивій тахті, розмовляли зі своєю коханою або коханої про проблеми кохання — цей сон попереджає, що заздрісні суперники зайняті пошуком способів зганьбити вас перед нареченою або нареченим. Сон рекомендує вам діяти з більшою активністю і рішучістю. Покваптеся з весіллям.

У вашому сні з’явилася софа — значить, вас чекає майбутнє, наповнене спокоєм і злагодою, гармонія зі світом і самими собою. Побачити себе лежачим на ній — таке сновидіння підказує, що можливе підвищення по службі. На ній лежав або сидів інший чоловік — значить, кар’єрне зростання навряд чи вдасться, оскільки, швидше за все, ваші заслуги привласнить собі хтось із колег. Однак справедливість рано чи пізно переможе. Софа зламалася — це до труднощів, які ви з легкістю подолаєте.

Побачити в сні кушетку — отримати підвищення. Сидіти на кушетці — потрапити в двоїсте положення; лежати на кушетці — прийняти ділову пропозицію, яка гарантує стабільний дохід. Застеляти кушетку — до благополуччя і спокійною, бесхлопотной життя. Стара кушетка з продавленными пружинами — вам слід звернути серйозну увагу на своє здоров’я.

Вам приснилося кушетка — вас чекають яскраві і ні до чого не зобов’язують відносини, які будуть швидкоплинні. Ви прилягли — для того, щоб ваші надії справдилися, а плани здійснилися, треба не лише мріяти, а й діяти.

Сон, у якому ви напівлежали на кушетці, означає марні очікування. Вам потрібно бути дуже уважним до будь-яких змін в справах — тільки так ви зможете здійснити свої надії.


Залишити відгук