Сонник Куріпка — до чого сниться ?

Якщо приснилися куріпки — виводок або зграя, це поганий сон, після якого на вас обрушиться цілу купу неприємностей і нещасть. Куріпки у вашому сні відлетіли, значить, все вдасться успішно подолати і стати щасливою людиною. Крім того, куріпки є попередженням про те, що у вас є недоброзичливці і друзі, які насправді такими не є. Обрана ними тактика — зробити так, щоб ви з коханим або іншою близькою людиною перестали довіряти один одному, розсварилися, і змусити вас пережити чимало душевних мук.

Сон про куропатке означає невдячність, невірність та зраду. Ловити їх у сні — до збитків і перешкодам. Сон, у якому ви побачили, що куріпка відлетіла від вас, означає, що всі негаразди минуть, не залишивши сліду. Безліч куріпок у сні передвіщають звістку про велике горе. Є куріпок у сні — знак потреби, нестачі в будинку. Яйця куріпки бачити чи є в сні — знак здоров’я та прибутків у вигідному справі. Дивіться тлумачення: Птахи.

Багато куріпок побачити уві сні, вас спіткає біда. Ловити куріпку, усілякі перешкоди будуть заважати вам в справах. Готувати куріпку на обід — довго будете вибиратися з потреби. Полювання у сні була не вдалою і куріпка відлетіла від вас, значить наяву всі проблеми і гребти випаруються. Побачили яйця куріпки — це добрий знак, сон обіцяє багатство і успішне просування розпочатих справ.

Бачити куріпку – хороші умови для накопичення багатства. Зловити її в тенета – всі надії справдяться. Вбити – хоча Ви і будете успішно вести свої справи, все ж велика частина Вашого стану перейде до інших. Є – отримання задоволення від засуженного пошани. Бачити куріпку в польоті – блискучі перспективи.

Куріпка у сні — до знайомства з дуже гордою і пихате жінкою, яка буде Вас дратувати. Є м’ясо куріпки — до покупки нового одягу. Для вагітної жінки бачити або їсти уві сні куріпку — обіцяє народження дитини, який стане хоробрим і відомим воїном.

Куріпка віщує великий виграш в азартній грі, який дістанеться людині з вашого близького оточення. Вона стала вашою здобиччю на полюванні — все задумане втілитися, і буде складатися найкращим чином.

Бачити летить куріпку, означає перспективне майбутнє, потрібно скористатися своїми можливостями і не зволікати.

Підступна знайома жінка ревнива коханка.


Залишити відгук