Сонник Курка — до чого сниться ?

Якщо вам приснилася курка, то це означає, що у вашому домі будуть якісь приємні клопоти, турботи. Велика здорова курка з красивим опереньем говорить про те, що вас чекає щасливе сприятлива життя. Якщо сниться курка разом з курчатами – чекайте приємних сюрпризів, радості у своїй родині. Коли сниться не одна, а кілька курок, то чекайте гостей. Вони можуть приїхати провідати вас неждано, негадано.

Багато курей говорить про те, що скоро вам доведеться тяжко попрацювати, перш ніж досягти якогось результату (в роботі, сім’ї). Сон, де ви годуєте курей, віщує несподіваний, але дуже приємний сюрприз або подарунок. Ще цей сон може означати те, що ви зустрінете і поговоріть з людиною, якого так довго чекали і бажали побачити.

Сон, на який варто звернути увагу: курка вас клює. Слід замислитися про свої сімейні проблеми і спробувати їх ліквідувати незабаром. Тому що такий сон може принести в будинок чимало проблем і непоправності. Ванга вважала, що якщо вагітній жінці сниться курка, яка ходить по вулиці одна, то у майбутньої матері народиться дочка. Є ще один варіант тлумачення цього сну: до вас приїде далека родичка і ви чудово проведете час з нею.

Їсти уві сні курку може означати швидку добру звістку. Квочка з курчатами значить багато турбот, пов’язаних з сім’єю, дітьми та родичами. Курка, що сидить на яйцях — прибуток, удача і великий бариш. Зокрема, гравцеві в азартні ігри такий сон може передвіщати хороший куш. Квохтанье курки почути — збиратися в далеку дорогу, який зовсім не по душі. Сипати зерно курям — зустрітися з чудовими людьми, які в майбутньому можуть стати надійними партнерами в бізнесі.

Півня і курку бачити разом, для сімейних пар означає великий скандал, для неодружених — уважніше ставитеся до своєї другої половинки, можливо, що вона вам не вірна. Бачити мирно сидять на сідалі курей — щасливі подружні будні. Кричущих і метання курей в курнику бачити — скандал і занепокоєння в рідному домі. Стояти в центрі бунтівливих і кричущих курей — бути у веселій і галасливій компанії. Побачити, що курка заходить у ваш будинок — скоро буде нежданий гість. Багато зерна і клюючих курей — до швидкої прибутку.

Курка і яйця сняться до розбіжностей з дітьми або молодшими членами сім’ї. Якщо курка з яйцями або з курчатами сниться заміжній жінці в ніч на вівторок — вона завагітніє. Мертва курка обіцяє фінансову втрату. Сира курка, куряча тушка, сниться до подарунка. Вбивати курку — самому собі завдати шкоди своїм поводженням.

Відварне куряче філе сниться до хвороби, яка укладе в постіль. Готувати курку самому — до бідності і самотності. Смажені кури сняться до необхідності розважати когось розмовами. Можлива тривала поїздка. Є м’ясо курки у сні — до нового знайомства. Курка клюнула — будете дуже шкодувати про не зроблене вчасно.

В сновидіннях курка віщує прання або дощову погоду. Якщо снилася курка, бігала по двору, то вам мають клопіт: до вас завітають неждані гості, і вам доведеться розважати їх. На четвер курка сниться до того, що вам доведеться проявити пильність та обережність, так як аферисти не сплять і можуть залучити вас в сумнівні підприємства. Сон на неділю нагадує, що ваша мова може стати вашим ворогом, і тому вам слід притримати його за зубами. У ніч на понеділок курка сниться до появи нездоланних перешкод. Здолати їх ви зможете тільки при підтримці з боку.

Якщо приснилася курка, це інформує про майбутнє поповнення в сімействі або ж про зустрічі у вас в будинку, які наповнять душі всіх їх учасників приємними емоціями. Якщо курка кудкудакає і своїм кудкудаканням нагадує вам про якусь людину з вашого близького оточення, то в реальному житті не беріть в голову слова цієї людини, не сприймайте їх надто серйозно. Тому що вони можуть засліпити ваш розум, і ви зробите неправильний вибір, а потім будете шкодувати про це.

Купити курку — стати багатим і щасливим. Є куряче м’ясо — варто звернути увагу на своє здоров’я, можливі проблеми. Квочка з курчатами у сні означає сімейне благополуччя і щастя. Бачити, як курка несе яйця може означати щасливу любовний зв’язок або роман. Кричущий курку бачити і чути її голос — неждана не приємна дорога. За куркою біжить півень — остерігайтеся свого найближчого оточення.

Курка — жінка, дружина, мати. Кури — господарські турботи, клопоти. Сидить на яйцях — очікування з користю, терпіння, надія. Знесла яйце — неправдиві чутки. З курчатами — радість у домі. Сіра, чорна — скандали у будинку; нещастя з родичами. Біла — одруження, любов, наречена. Як їжа — подарунок; є — сімейні сварки; любовний акт.

Якщо селянин чи той, хто має справу з землею побачить у сні курку, це для нього означає посуху, неврожай або загибель посівів. Для інших побачити уві сні курку може означати велике горе. Для закоханих — ваша друга половинка зрадить вас, змінить чи поїде назавжди.

Курка це легковажна, дурна і красива дівчина. Спіймати у сні курку, значить, чесно заробити гроші. Зарізати курку, значить, переспати з незайманою. Збирати в сні курячі пір’я — до грошей, які будуть витрачені розумно.

Купувати курку — будете щасливі; є — чекають турботи про здоров’я; з курчатами — у вас буде власна сім’я; несучка — до щасливого кохання; кудкудакання — до дороги; тікала від півня — значить, вам не варто довіряти приятелям.

Курка символізує ваше небажання мати дітей. У фізіологічному плані курка може символізувати фригідність, або холодність сновидця, його надмірну пасивність в ліжку.

Цей образ є символом жінки «клюющей», «гадящей», і здатної «знести» таке «яйце», яке буде для суб’єкта сюрпризом, причому вкрай неприємного властивості.

До візиту випадкової гості; велика кількість — до гостей, грошей.

Курка обіцяє поповнення в сімействі і щасливі відносини.

Курка сидить на яйцях — віщує велику радість.


Залишити відгук