Сонник Купол — до чого сниться ?

Церковні куполи бачити в сні — знак швидкого закінчення справи. Гарячі купола уві сні означають, що ваша справа прогорить. Бачити величезні куполи зовсім близько — до вдалого і швидкому закінченню вигідної справи. Стріляти по куполах у сні означає, що ваші надії не виправдаються з-за ваших же прорахунків. Якщо вам присниться, що інші стріляють по куполах і куполи вибухають один за іншим на ваших очах, то ваші сподівання марні. Такий сон попереджає вас, що ви довірилися людям, яких мало знаєте і які через незнання або з певною метою ввели вас в оману.

Циркові купола, зазвичай, передбачають помилковість ідей, які на перший погляд здавалися великими. Якщо людина бачить себе в сні ролі акробата, що виконує під цирковим шатром номер в реальному житті існує загроза ризикованої справи, здатної принести масу неприємностей.

Перебувати під куполом і оглядати незнайомий пейзаж – приємні зміни, Ви станете людиною, широко відомим за кордоном. Бачити купол далеко – Ви ніколи не задовольните свої бажання. Для закоханих – Ваш обранець скоро проявить по відношенню до Вас зневага. Також див. Собор.

Купола — належить смуга невезіння, а бачити в сні золоті церковні куполи — це втрата дорогого вам людини або родича. Побачити себе в цирку під куполом, значить вплутатися в затію і розчаруватися.

Купол будівлі означає, що ви талановита, наполеглива і мудра людина, що ставить перед собою цілі та досягає їх. Побачити купол далеко означає провал ваших планів.

Побачений купол виступає символом материнського «понад-я», присутнім у свідомості суб’єкта і може пригнічувати його природну сутність.

Купола церкви сняться до духовного очищення і покаяння.

Цей сон символізує приємні зміни.

Купол сниться до успіху і приємних моментів.

У сні купол символізує жінку.


Залишити відгук