Сонник Купатися — до чого сниться ?

Купання в чистій воді символізує в сновидінні очищення совісті, звільнення від зайвого, наносного, вступ в новий період життя. Купатися в брудній воді — сон до нездоров’я, обману, нечистої совісті. Брудна вода — завжди поганий знак уві сні.

Дуже важливим моментом є ваше відчуття комфорту. Припустимо, купання в крижаній воді в сновидінні може мати абсолютно протилежне значення в залежності від того, чи подобалося вам це робити чи ні. Наприклад, сновидіння, в якому ви пішли взимку купатися в крижаній воді на Різдво, прямо вказує на очищення душі, період оновлення, а сон, в якому сплячий опинився в ополонці або під крижаним душем проти своєї волі і відчував вкрай негативні відчуття, говорить про прийдешню стресовій ситуації, переляку, шокуючої новини.

Не завжди приємно купатися і в гарячій воді уві сні. Одна справа — бути в гарячій ванні з морозу, і зовсім інша — після виснажливого перебування на спекотному пляжі. У першому випадку сон відображає теплі стосунки, дружню підтримку, допомогу, участь, у другому — небажаний надлишок уваги, занадто нав’язлива вторгнення в особисте життя.

Якщо у сні ви купаєтеся в солоній воді — це здоров’я і заспокоєння нервової системи. Додаткова інформація — місце, де ви це робите. Купатися в солоній воді в морі або в ванній — відновлювати свої сили в природних умовах або за допомогою лікувальних процедур і медикаментів.

Купання дитини у сні вказує на прагнення до лідерства, перевазі. Сниться, що діти купаються самостійно, але в присутності сплячого, значить наяву він намагається втримати контроль над якоюсь ситуацією. Якщо дитина, купати якого ви збиралися у сні, відмовляється це робити, сплячий буде відчувати протидію з боку тих, серед кого він прагне лідирувати. Крім цього, сон може вказувати на наявність деяких проблем з особистою гігієною.

Купання з коханою людиною сниться до розставання з ним, вода в цьому випадку — символ забуття. Якщо при цьому вам обом довелося уві сні купатися в грязі — розставання буде негарним, скандальним, із взаємними образами.

Скупатися у сні і надягти на голе тіло одяг, нову для вас — якщо ви були у владі і втратили її, то чекайте, вона вже ось-ось повернеться у ваші колишні руки. Купатися в новому одязі — прикрості і тривожність ваша згине в порожнечу, а здоров’я видужає. Після купання бачити, як ви одягнули на себе речі, які не підходять під один одного абсолютно — тривоги-то зникнуть, але з’явиться якась потреба, яка не дасть вам спокою. Обмивання здійснювати, але до кінця його не закінчити — справи, які ви так старанно вели не будуть вами закінчені і цілі, так і не будуть досягнуті.

Купати не в самоті або робити обмивання — та річ, що раніше ваше була, більше не буде, бо вкрадуть її у вас. Обмивання і провести молитву почати виконувати уві сні — тривоги підуть і забудуться, Всевишньому потрібно віддати подяку. Якщо обмивання здійснить той, кому це зовсім не дозволено — відчуває тривоги і турбується про що бажає звільнитися від цих почуттів, але йому так і не досягти бажаного.

Дивитися як ви самі купаєтеся у сні — звинувачення, які на вас впали помилково незабаром будуть зняті. Бачити, як незнайомі люди купаються — у вас з’явитися явна можливість налагодити мости з тими, хто пішов з життя, але був дуже доріг або ж з ким ви не особливо приємних відносинах.

Багато залежить від того, наскільки чиста вода в якій купається людина, будучи сплячим. Чиста вода, в якій видніються навіть найменші мешканці — сприятливий символ, зазвичай значущий одужання, спокій і зняття клопоту. Темна, брудна, жорстока вода — погані зміни в житті людини, які спричинять ще більш погані наслідки. Купатися будучи одягненим — стежте за вашим станом здоров’я, над вами нависла загроза серйозної хвороби, яка тягне за собою жахливі наслідки. При купання від вас відлітає безліч бризок — удача буде йти з вами рука об руку в усіх справах і починаннях, ви буде вкрай щасливі і задоволені собою.

Купатися в сні — знак занепокоєння або небезпеки, пов’язаної з отримання грошей або вигоди. Перепливати уві сні якийсь водойма і успішно завершити плавання означає, що ви досягнете бажаного. Якщо ж у сні ви з півдорозі повернетеся назад, то і в житті ваша справа закінчиться тим, що, почавши його з якихось причин ви не зможете довести до кінця. Іноді такий сон передвіщає нещасний випадок або навіть смерть того, хто плив.

оголеним Купатися у чистій воді у сні — знак насолод, задоволень, приємних зустрічей. Якщо вам присниться, що ви плаваєте в сні разом із вашим коханим, то незабаром вам доведеться розлучитися з-за обставин, які від вас не залежать. Купатися в проточній воді у сні — знак перешкод у справах і порожніх турбот. Якщо ж вода в сні буде пінитися або здійматися, то вас чекають серйозні випробування. Дивіться тлумачення: Море, Озеро, Човен.

Купатися в спокійній воді — Вашу радість ніщо не затьмарить. Нещасний випадок на воді — зустріч з нещирою людиною, який прикинувшись доброзичливим, спробує використовувати Вас в корисливих інтересах. Плавання або купання приносить Вам задоволення, успіх; Ви несподівано починаєте тонути — Вас відвідає почуття незадоволеності; для дівчини — купатися з подругою-спортсменкою — скоро Вас хтось полюбить за Ваш легкий норов, а друзі будуть крізь пальці дивитися на Ваше кокетство.

Брати купання будучи у ванні — хвороби і тривоги підуть геть. Купатися в кімнаті — дружина/чоловік ваші будуть дуже гарні і дуже багаті. У річці купатися — ви раптом відчуєте приплив сили і волі, досі небаченої. Якщо вода була мутна — незначні зміни торкнуться вашого положення; тепла водиця — вигідну пропозицію або угода чекає вас. Купатися в одязі — спадок вас зустріне несподівано. Купати власні ноги — ви знайдете відмінне господарство, якому позаздрить кожен.

Сон, в якому сплячий купається означає очищення. Воно може бути пов’язано з докорами сумління, яке довгий час не дає спокою. Якщо Ви купаете когось уві сні, то незабаром відбудеться прощення. Купання дітей – знак того, що Вас пробачать за давню образу. Купання людей похилого віку – символ очищення душі від образ, які довго мучили. Якщо уві сні Ви купали своїх ровесників, то це знак Вашої провини в тих обставинах, в яких Ви звинувачуєте інших людей.

Купатися у ванній обіцяє сонником сердечні переживання молодим людям. Також дане бачення говорить про те, що сновидець ставить надто високі вимоги для своїх рідних і близьких. Заміжній жінці такий образ може позначати подружню невірність.

Купатися у чистій воді — до багатства. У брудній — до хвороби або крадіжці. Купатися в теплій воді і відчувати, що вона почала стрімко остигати — такий сон говорить, що сплячий може втратити повагу в суспільстві.

Купатися в річці — успіхи/успіх у ваших справах. У ванні — розчарування. Закохані, які разом купаються — несподівана розлука, яка глибоко шокуватиме обох.

Задоволення (якщо вода чиста).


Залишити відгук