Сонник Кумир — до чого сниться ?

Наснилося поклоніння кумиру — це свідчення вашої відсталості, нездорового консерватизму, сліпе слідування суспільним стереотипам. Дотримуючись старих правил, ви часто не хочете розуміти очевидного, навіть коли вам вказують на нього дуже недвозначно.

Повалити ідола — будете боротися за якусь ідею, що буде складною справою, оскільки переконувати в її доцільності ви будете людей, що належать до всього нового з великою підозрою. Удача до вас прийде в тому випадку, якщо підключиться якась впливова особа.

Встановлення ідола сниться до майбутніх безрезультатним спробам встановити свої порядки там, де вас раніше не було. Навіть якщо у вас будуть відповідні повноваження, не забувайте, що в чужий монастир зі своїм статутом не ходять, інакше сварок не уникнути.

Приснилося ваше поклоніння кумиру — такий сон говорить про те, що шлях до популярності і слави буде тривати занадто довго: швидше за все, більш швидкому просуванню завадять дріб’язкові заняття, яким ви будете віддавати надто багато свого дорогоцінного часу. У сні ви відмовлялися від сліпого обожнювання — значить, будете тверді духом і зібрані вашому прагненню до загальній повазі не завадить ніяка виснажлива робота. Бачили, що поклоняються інші — сон пророкує, що серед друзів виникнуть розбіжності. Засудження кумира уві сні сниться до досягнення вами слави і почестей, ніж ваші здібності у сфері осягнення можливостей і схильностей людського розуму, а також особливостей психології зіграють важливу роль.

Побачений ідол — це не хто інший, як ваш партнер — самолюбний, пихатий сноб, не має ніяких об’єктивних підстав для прояву цих якостей. Ви самі з свого партнера робите кумира, чи не молячись на нього. Всіляко виявляючи своє безмежне обожнювання і захоплення, ви даєте йому зрозуміти, що він самий-самий і вам крупно з ним пощастило. Тільки пізніше ви здивуєтеся несподівано відкрився фактом: він вас не любить, а лише дозволяє любити себе.

Якщо вам присниться, що уві сні ви поклоняєтеся кумиру, то наяву вас відволікають від важливої справи і заважають вашому успіху різні дрібниці, яким ви надаєте більше значення, ніж треба б. Зневажати чужих кумирів у сні — знак того, що ви будете йти до своєї мети, не рахуючись з інтересами інших людей. Такий сон також означає, що своєю поведінкою ви заслужите осуд оточуючих, що відіб’ється на ваших справах і доходи.

Ожилий кумир сниться до того, що то наяву ви зробите невірний крок і розчаруєтеся в життя, особливо якщо уві сні ви схилялися перед ним коліна. Якщо снилося, що поклоняються ідолу інші дійові особи вашого сну, то в дійсності вас розчарує близька людина, зате ви підніметеся в очах оточуючих.

Якщо вам сниться, як поклоняються кумирів та ідолів інші люди, це віщує розбіжності між вашим коханим і вашими друзями. Якщо ви засуджуєте ідолопоклонників, це говорить про те, що ви досягнете пошани і поваги завдяки своєму вмінню впливати на людей і особистої чарівності.

Пити вино з кумиром — до безбашенному веселощів. Кататися разом на машині — до здійснення сміливих вчинків. Битися з небожителем — приснитися таке може до знегод, невдачі. Цілуватися з кумиром в губи — до приємних несподіванок в особистому житті.

Зустріч зі своїм кумиром уві сні попереджає вас про те, що шлях до набуття багатства і слави виявиться дуже довгим. Розчарувалися у своєму кумирі – властивий вам повний контроль над своїми вчинками та емоціями.

Побачили уві сні кумира – у недалекому майбутньому є можливість піддатися пагубному впливу поганих людей. Якщо ж вам приснився обряд поклоніння – бійтеся стати жертвою безкарних образ з боку оточуючих.

Приснився кумир — значить, ви на чомусь зацикливаетесь; прийшла пора «провітритися». Ожилий ідол — це ожилі спогади, не надавайте їм великого значення.


Залишити відгук