День Народження 25 Лютого: Знак Зодіаку — Риби

Народжені 25 лютого — шукачі істини, Грааля, що містить всі таємниці життя. Розум становить основний потенціал, і часто ви володієте мудрістю, яка перевершує ваш фізичний вік. Жива уява тягне вас до таємничого, непізнаного і невідомому. Тонка інтуїція дозволяє читати в душах людей і тонко відчувати їх проблеми, однак самі ви потайливі і розташовані до відокремлених роздумів.

Народжені 25 лютого вкрай несвідомо ставляться до життя. Сон взагалі дуже важливий для них, але особливо важливою є тривалість сну. Тому, по можливості, не зачіпайте їх, коли вони сплять. Неприємними наслідками неповноцінного відпочинку можуть стати дратівливість, часто повторювані стреси і низька опірність їм. Народжені 25 лютого ігнорують їжу, або, навпаки, схильні до переїдання. Тому їм потрібно розробити систематичну дієту, яка забезпечить правильне харчування. Для людей, народжених в цей день, корисні легкі фізичні вправи, такі як танці, або аеробіка. Чоловікам можна порекомендувати різні види єдиноборств.

Хоча народжені 25 лютого часто справляють враження неприступних особистостей, їх потенціал, безперечно, розкривається лише тоді, коли вони повністю присвячують себе більш важливих справ, ніж їх власна персона. Народжені в цей день є дуже самовпевненими людьми з великим почуттям власної гідності, проте навряд чи кому прийде в голову звинувачувати їх в егоїзмі. Більшу частину свого часу народжені 25 лютого віддають служінню суспільству, та все ж не завжди їх устремління бувають безкорисливими. Вони вважають, що, «занурившись з головою в справи», тільки збільшать свій вплив на інших.

Знак Зодіаку 25 Лютого — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку зарахований до водяним знакам, які відрізняються наступними якостями: обдарованість, м’якість, поетичність, сострадательность, послужливість, натхнення, жертовність.

Планета Управитель: Нептун. Зумовлює підвищену чуттєвість, всепрощення. Нептун — покровитель для художників. Планета у вигнанні – Меркурій. Несе відповідальність за невміння розбити явище на складові, а також відсутність критичності.

Відповідь на питання, який знак зодіаку 25 лютого, буде очевидним, якщо ми згадаємо про сильну інтуїцію народилися в цей день людей і про їх потягу до містичної, таємничої, непізнаною стороні життя. Звичайно ж, це Риби. Саме знак зодіаку народилися 25 лютого постійно штовхає їх на нескінченні пошуки сенсу життя роздуми про таємниці буття. Ці люди розумні і часто навіть мудрим не по роках. Вони володіють даром емпатії, добре розбираються в психології, відчувають настрій оточуючих, але бувати в центрі уваги не люблять, віддаючи перевагу самотність як справжні інтроверти.

Народжені 25 лютого нерідко конфліктують з оточуючими. Це не дивно, так як вони постійно критикують громадські правила, розглядаючи світ «знаходиться у повному безладі». Будучи дітьми, вони часто і досить відкрито сперечаються з батьками та іншими авторитетними для них людьми і дуже емоційно реагують на найменшу несправедливість. Так як вони не можуть жити в гармонії зі своєю особистістю аж до старості, їх юність і початок дорослого життя надто бурхливими бувають. Переступивши тридцятирічний рубіж, народжені 25 лютого раптом починають підвищувати свій інтелект, вивчаючи, наприклад, мистецтво, філософію, релігію або ідеальну модель людства. У якийсь момент подібного роду захоплення можуть захопити їх повністю, і тоді вони присвятять їм весь свій час і зусилля. Однак для них буде трохи краще, якщо вони не будуть розривати зв’язки з минулим життям, — зрештою, набутий досвід завжди може стати в нагоді в майбутньому.

Народжені 25 лютого вміють подати себе. Працюючи з великою віддачею, вони не дозволяють поблажок ні собі, ні іншим. Таким чином, найбільш успішні з тих, хто народився 25 лютого, здатні прищепити свою цілеспрямованість і високі ідеали оточуючим. Іншим же, на жаль, не завжди вдається переконати інших у своїй щирості. Успіх і щастя цих людей часто прямо пропорційні їх здатності спілкуватися, не сварячись і не враждуя з опонентами. У гіршому випадку вони будуть постійно жаліти себе і засмучуватися через нерозуміння з боку близьких та друзів. Віддавати зазвичай буває важливіше для них, ніж отримувати, але вони повинні відчувати те, що люди, яким вони дарують подарунки, іноді зовсім не прагнуть їх отримувати. У таких випадках відмовити їм буде найбільш прийнятним варіантом для всіх. Тому вибір більш осмисленої позиції, заснованої на обмін досвіду з оточуючими, підходить для народжених 25 лютого найкращим чином; у кінцевому рахунку вони доб’ються встановлення хороших відносин з суспільством.

Чоловік Риби — народився 25 Лютого

Чоловіки, народжені 25 лютого — відрізняються наступними властивостями: такий кавалер — харизматичний, артистичний, жалісливий, музичний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 25 Лютого

Жінки, чия дата народження припадає на 25 лютого, володіють наступними рисами: така дама — ніжна, надчутлива, вразлива. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 25 Лютого

Люди, народжені 25 лютого знак зодіаку Риби, виглядають закритими, нетовариськими людьми, які мають труднощі у спілкуванні. Успіхів у справах вони досягають, направивши на їх виконання всі наявні у них сили. Зазвичай вони не мають комплексів і не знають сумнівів у вибраному ними шляху. Їх впевненість в собі не знає кордонів, однак їх не можна назвати егоїстами. Все своє життя вони присвячують служінню суспільству, але їх мотиви їх вчинків не позбавлене користі. Їм здається, що взявши всі справи в свої руки, вони стануть незамінними і зміцнять своє становище в суспільстві. Жага влади не чужа їм, і вплив на інших людей їм байдуже. У людей, народжених 25 лютого знак зодіаку Риби, досить складні взаємовідносини з оточуючими, оскільки у них є звичка піддавати необґрунтованій критиці все підряд, що знаходиться в полі їхнього зору, і засуджувати існуючий порядок речей. У дитинстві вони з працею піддаються вихованню і з почуття протиріччя часто конфліктують з батьками і вчителями, відстоюючи свою незалежність.

Найменша несправедливість викликає у них бурхливу і не завжди виправдану реакцію. Не в силах досягти гармонії в душі своїй, вони ведуть досить безладне життя, пускаючись у всі тяжкі. І лише пройшовши половину свого життя, вони раптом заглиблюються у вивчення мистецтва, захоплюються філософією, вивчають будову суспільного ладу, або вдаряються в релігію. Це збагачує їх внутрішній світ і розвиває духовні цінності. Такі заняття можуть цілком захопити їх, змусивши їх присвятити цьому весь свій вільний час. Але їм не слід втрачати зв’язку зі своїм минулим, крізь призму років всі давно подію, може виглядати дещо інакше.

Люди, народжені 25 лютого знак зодіаку Риби, знають, як справити хороше враження. Працюючи не покладаючи рук, вони вимогливі до себе і до оточуючих. Свою старанність і працьовитість вони намагаються впровадити в душі інших людей. Однак їм не завжди це вдається, оскільки у їхніх підлеглих можуть бути свої уявлення про ідеал.

Людям з датою народження 25 лютого знак зодіаку Риби, потрібно навчитися спілкуватися з іншими, не намагаючись їх повчати і не втягуючись в суперечку. Від цього залежить їх внутрішнє самопочуття та стан їх душі. Інакше вони будуть страждати від негативного ставлення близьких, і почуття несправедливості такого стану справ залишить осад в їх душі на все життя. Вони здатні присвятити свій час і сили інших людей, але не здатні зрозуміти, що не завжди їх допомога доречна і бажана. Потрібно вміти вислуховувати оточуючих і приймати підтримку з вдячністю. Оскільки дарувати завжди приємніше, ніж отримувати, не заважає надати оточуючим таку можливість.

Будь рад потрібно дотримуватися людям, народженим 25 лютого? Не ставте свої бажання в главу кута. Потрібно вміти прислухатися до оточуючих. Направте невитрачені вами сили на розвиток власної душі. Не вимагайте поваги від оточуючих, навчитеся задовольнятися власним схваленням. Пам’ятайте, що протилежна думка не завжди неправильне.

Любов і Сумісність

Ви справжній романтик і відводите любові найважливішу роль в житті. Вам потрібен партнер, який зрозуміє ваше мінливий настрій і зможе налаштуватися на одну з вами хвилю. В іншому випадку ви віддасте перевагу життя в самоті.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Дуже часто народжені 25 лютого стають трудоголіками, воліючи служіння суспільству на благо людству. Вони майже ніколи не бувають егоїстами, правда, це не робить їх легкими у спілкуванні людьми. Реалізувати себе і повністю розкрити свої таланти вони дійсно можуть тільки працюючи заради прогресу або покращення життя – не своїй чи своєї родини, а, як мінімум, своєї країни. Буває, ними рухає не зовсім безкорисливе бажання влади або таємної маніпуляції іншими, відчуття власної значущості. Конфлікти ж з оточуючими людьми викликані тим, що народилися 25 лютого незадоволені системою, правилами, їм взагалі здається, що світ сповнений хаосу і його варто було б оновити.

Ця риса помітна в них з самого дитинства, коли вони вступають у дискусії з батьками і дуже переживають за будь-які прояви несправедливості. Справа в тому, що цим людям ще й вкрай важко знайти гармонію зі своїм я, що вже натякає на те, дата 25 лютого — який знак зодіаку, звичайно ж, Риби. З-за цього їх юність овіяна безліччю подій і хвилювань. З настанням зрілості у народжених 25 лютого, як правило, пробуджується інтерес до навчання, до освоєння історії, філософії, психології, історії релігії, соціології. Вони намагаються пізнати людей і людство в цілому. Другу вищу або самоосвіта, але навчання не захоплює їх з головою, вони віддають їй весь свій час.

Здоров’я і Хвороби

Дату 25 лютого знак зодіаку відповідає Риби, який наділяє своїх підопічних деякою неуважністю і незграбністю у справах побутових і у ставленні до власного здоров’я. Для них важливі всі форми контакту з тонким світом, зі світом сновидінь, тому не дивно, що сон для цих людей є фундаментом їхнього фізичного і психічного здоров’я. Не заважайте їм спати, ніколи без крайньої потреби не будіть, народився 25 лютого потрібно досить багато часу для повноцінного відпочинку.

При недосипу у них знижується стійкість до стресів, і першою страждає нервова система та їх самопочуття. Народилися 25 лютого діляться на дві групи: одні часто забувають про їжу, інші, навпаки, постійно переїдають. Тому їм вкрай необхідно харчуватися по режиму і дієти. Не варто також забувати про заняття спортом: гімнастикою, танцями і бойовими мистецтвами найбільш активно налаштованим народилися 25 лютого людей.

Доля і Удача

В цей день народжуються відповідальні, чутливі, сумлінні, наділені великою інтуїцією люди. Вони завжди мають свою думку, і ніколи не відступлять від нього, якщо відчувають свою правоту. Не схильні до чужого впливу, рішення приймають самі; вміють вислухати чужу думку, але завжди діють згідно своїм принципам, роблячи самостійно висновки з подій, що відбуваються. У фінансових справах будуть злети і падіння, їм необхідно навчитися правильно розпоряджатися грошима, які вони мають, щоб не збанкрутувати.

Поради Рибам, Народженим 25 Лютого

Народилися 25 лютого вміють створити імідж і справити враження. В роботі вони вимогливі і до інших, і до себе. Робота їх зазвичай дуже захоплює, вони завжди намагаються прищепити свою ідею колективу, в якому працюють. Щасливі і задоволені ці люди будуть якщо навчаться знаходити мову з тими, хто поруч, і менше будуть конфліктувати з ними. Будьте особистістю, але в той же час рахуйтеся з бажаннями інших.

Вони ризикують впасти в депресію, ниття і скарги на несправедливість життя, нерозуміння і самотність. Вони обожнюють дарувати подарунки, отримувати їх люблять все ж менше. Правда, для них виняткове значення має безкорисливість об’єкта їхньої уваги. Секрет їх реалізації – у встановленні міцних соціальних зв’язків і спілкуванні з іншими людьми.


Залишити відгук