Сонник Зозуля — до чого сниться ?

Зозуля — Амбівалентний символ. З одного боку, зозуля — символ нахлібника, нероби, звідси і англійське слово «cuckold» (одураченный чоловік). В Європі цю птицю пов’язують з заздрістю і авантюризмом. Зозуля також символ суму та вдівства. Ярославна у «Слові о полку Ігоревім» горює про свого чоловіка саме зегзицею (зозулею). Ця птиця також є символом матері, яка кидає своїх дітей. З іншого боку, цей птах часто сприймається як провісниця весни, літа або багатства і є також символом дівочої дружби.

Існує повір’я, що, почувши зозулю, треба потрусити на щастя монетами. Це віщий птах, вона пророкує, скільки років залишилося жити людині і може викликати деяку печаль з приводу минулих днів. Бачити уві сні, як зозуля підкладає яйця в чужі гнізда, означає, що вам доводиться вирішувати чужі проблеми. Що сниться зозуля говорить про те, що ваші надії раптом заваляться, і віщує кінець благополучного життя. Якщо ж ви лише чули її голос, то цей сон може передвіщати хвороба когось із ваших близьких.

Зозуля уві сні персоніфікує хитрість, прагнення поживитися за чужий рахунок. Зозуленя у сні означає дитини, який характер буде схожа на зозулю. Вагітній жінці бачити у сні, що вона притискає кукушонка до своїх грудей, — ознака того, що вона народить дівчинку, яка проживе своє життя з легкістю, властивою зозуля, і буде дуже переживати із-за цього в старості. Зозулю слухати і вважати уві сні — знак тривоги за близьких людей. Особливо за тих, хто знаходиться далеко від вас. Можливо, рахунок у сні підкаже вам, через який проміжок часу ви побачите ту людину чи отримаєте звістку від нього. Дивіться тлумачення: Птахи, Гніздо.

Якщо сниться зозуля, значить, в справах серцевих всі засмутиться — може, навіть до повного і остаточного розставання. Зозуля кукувала, роблячи перерви, — не тільки в любові можуть бути негаразди, але і у всьому, за що будете найближчим часом братися. Для сімейних сон означає вдівство вже в недалекому майбутньому.

Коли сниться зозуля, це поганий знак. Ваші надії несподівано будуть розтрощені, сприятливий життєвий період закінчиться, причому є ймовірність, що це станеться через загибель одного. Чули голос птаха — скоро будете гірко переживати із-за хвороби коханої людини.

Сон означає, що вам слід більш трепетно ставитися до свого здоров’я. Якщо кукувала, зверніть особливу увагу на систему свого харчування. Гніздо зозулі сниться до ймовірних захворювань статевої та репродуктивної системи.

Сон про зозулю не обіцяє нічого хорошого. Це може означати крах надій на сімейне щастя. Чути голос зозулі віщує переживання із-за хвороби коханої людини.

Зозуля є символом нещасть. Спостерігати за нею в сновидінні, до небезпеки, яка в майбутньому буде загрожувати вашим рідним і близьким.

Побачив уві сні зозулю треба остерігатися злодія в своєму будинку.

Кування зозулі або сама зозуля сниться до довгої життя.

Негативні материнські аспекти, егоїзм.


Залишити відгук