Сонник Кукурудза — до чого сниться ?

Якщо вам снилася кукурудза, якщо ви бачили її налиті золотом качани, то це добра ознака, що обіцяє вам удачу, везіння, незалежне становище. Якщо вам приснилася кукурудзяна мука, сон говорить про те, що все, про що ви так палко, всією душею мріяли, стане реальністю. Є приготований з такого борошна хліб — на шляху до успіху ви нерозсудливо самі собі створите перешкоди. У багатьох випадках сон про борошні служить провісником скромною і щасливого життя. Бути в сні обсипаної борошном — молодим жінкам таке сновидіння розповідає, що їм належить бути в своїх будинках господинями, а подружжя будуть поступливішими і стануть слідувати їх радам беззаперечно і з задоволенням. Торгівля кукурудзяним борошном пророкує ризиковані ділові підприємства.

Зерна кукурудзи завдяки їх жовтим забарвленням і округлою формою сонник часто порівнює з дзвінкою монетою. І навіть якщо зараз ваші фінансові справи залишають бажати кращого, можете не сумніватися, що позначає така картинка: завдяки активності і твердої життєвої позиції грошей стане хоч відбавляй. Якщо в даний момент ви знаходитесь на роздоріжжі, не знаєте чим себе зайняти у вільний час, і життя втрачає свій сенс, те, до чого сниться збирати кукурудзу уві сні – є вирішенням всіх подібних проблем. Ви знайдете собі улюблене заняття, можна сказати – хобі, яке охопить весь вільний простір думок, і при належному старанні принесе довгоочікуваний прибуток.

Бачити уві сні кукурудзяне поле — знак майбутнього матеріального процвітання. Кукурудза, качан кукурудзи у сні — до здорового, міцного потомству. Чистити кукурудзу уві сні і побачити, що вона ще не дозріла, молочна — до хвороби. Збирати кукурудзу, збирати її — до появи нових шанувальників. Варена кукурудза сниться до отримання простих задоволень, наприклад, до приємних посиденьок з друзями. Красти кукурудзу, красти її — такий сон передвіщає заняття, яке, хоча і буде приносити прибуток, буде постійно на межі ризику і розвалу. Ви не знайдете спокою, поки будете займатися цією справою.

Як жінці, так і чоловікові, яким приснилася кукурудза, сонник пророкує несподіваний сексуальний контакт. Цей зв’язок буде позбавлена усіляких прелюдій і романтичних відносин. Міцний качан кукурудзи може так само є чоловічим символом. Для чоловіка, качан з яскравими великими зернами, символізує насичене сексуальне життя, якої він буде дуже задоволений.

Якщо дівчині приснився сон, в якому вона їсть качани кукурудзи разом зі своїм обранцем, то такий сон обіцяє матеріальну прибуток. Можливо, коханий зробить дорогий подарунок. У ситуації, коли хлопець відмовляється від частування кукурудзою, дівчині варто замислитися – можливо, він познайомився з новою пасією.

Золота кукурудза, її стиглі качани сняться до процвітання бізнесу для чоловіків і до обзаведению здоровим потомством для жінок. Якщо уві сні ви збираєте кукурудзу, у вас будуть вірні друзі. Їсти кукурудзу у сні — до погіршення здоров’я, самопочуття, хвороби органів дихання.

Сон про кукурудзі пророкує, що ваше життя наповнене сенсом, ваше здоров’я не викликає побоювань, а ваша сім’я має все, що необхідно. Сон, у якому ви їсте або готуєте страва з кукурудзяного борошна, передвіщає вам зростання добробуту і виконання бажання.

У сні кукурудза означає добробут та процвітання, а також якнайшвидшу прибуток. Плануючи ризикована справа наяву, можна бути впевненим у тому, що ризик буде виправданий і принесе хорошу вигоду.

Кукурудза — це неякісне майно.

Кукурудза — бідність.


Залишити відгук