Сонник Кухня — до чого сниться ?

Кухня — це особливе місце в нашому будинку, можна сказати, її емоційний центр. Як кухня в нашому реальному житті дає нам поживу для життя, так і в сновидінні образ цього приміщення дає нам поживу для розуму. Якщо в сновидінні ми опиняємося на власній кухні, а який-небудь інший значущий сюжет відсутній, отже, назріла необхідність розібратися у власних почуттях. Якщо уві сні ми проводимо ремонт кухні, значить, наяву наш світогляд, ставлення до життя, погляди на якісь речі, які вимагають коректування. Готувати на кухні щось новеньке, екзотичне — таке сновидіння вказує на необхідність пошуку інших шляхів у досягненні цілей чи просто їжі для роздумів.

Як виглядала у вашому сновидінні власна кухня? Була вона захаращена непотрібними речами або неприбраними зі столу залишками їжі? В даному випадку це відображає вашу дріб’язковість, зайнятість і заклопотаність непотрібними справами. В якому стані перебував кухонний інвентар? Уві сні він відображає ті способи самовираження й ті канали пізнання, які ви використовуєте в своєму реальному житті. Якщо вам приснилася чужа кухня, це говорить про те, що оточуючі люди надто навантажують вашу психіку своїми емоціями, ви не вмієте абстрагуватися від цього.

Нова кухня без інвентаря і ознак того, що тут готують і приймають їжу, сниться до браку душевного тепла, приватних відносин, інтимності, приємних емоцій. Стара кухня уві сні — це обитель нашої підсвідомості, яке зберігає навіть те, що давно вийшло з ужитку в нашому житті. Брудна кухня — вказівка на неохайність душі сновидця, але якщо він починає в сновидінні цю кухню мити — він знаходиться на шляху розуміння важливості процесу очищення душі. Пожежа на кухні символізує уві сні величезну сум’яття наших почуттів, коли руйнуються давні звичаї, ламаються стереотипи і зовсім незрозуміло поки, як жити далі.

Кухня, так само як і кімната — є жіночим символом. Але на відміну від кімнати всі ситуації, розгортаються на кухні — відносяться до області сексуальних уявлень і фантазій. Якщо ви готуєте їжу на кухні — ви любите багаторазово переживати нездійснені любовні пригоди. Якщо ви їсте на кухні — ви мрієте про ідеального партнера. Застілля на кухні — символізує мрії про пошуках вишуканих любовних розваг.

Якщо приснилася кухня, такий сон попереджає вас про те, що, переживши якусь критичну життєву ситуацію, ви ризикуєте отримати депресію, яка, на щастя, не надто серйозною. Крім того, сон є попередженням про те, що ви повинні бути готовими до всього. Якщо жінці наснився чистота і порядок у власній кухні, значить, вона стане улюбленицею пані Удачі.

Добре влаштована кухня у сні передвіщає благополуччя в будинку, сімейна злагода. Обідрана, невлаштоване кухня, навпаки, пророкує скруту, негаразди, неприємності, невдачі, плітки. Розмова про кухні уві сні пророкує авантюри, пригоди, таємний змова або таємну зустріч для закоханих.

Символізує господиню будинку, дружину, піклування; образ, що відображає «творчу» і ділову кухню (стан справ), а також уготовленные сімейні ситуації, стосунки. Також асоціюється з пекельною кухнею (пеклом) і покаранням за провини і вади. Красива, нова — заміжжя для жінки.

Чиста простора і прибрана кухня уві сні — це Ваша охайна і порядна дружина, і навпаки. Якщо Ви відчули, що в побаченої кухні стоїть неприємний запах, — то остерігайтеся того, що дружина спробує Вами маніпулювати. Кров на кухні у сні — до жіночої хвороби.

Перебувати в сні на кухні означає, що ви опинитеся в ситуації, яка викличе у вас прикрість. Такий сон попереджає про необхідність бути готовим до всього. Якщо жінка бачить уві сні чистоту і порядок на своїй кухні – це знак прихильності долі до неї.

Бути на кухні — багатство і кар’єра. Готувати на кухні їжу в ступі, так як немає котла — втратите дружину. З кухні вилітають язики вогню — віщує термінова справа. Ремонтуєш або будуєш вогнище в кухні — велике щастя, успіх.

Приснився кухня віщує клопоти по дому. Чиста — вони будуть приємними. Брудна — не викликають позитивних емоцій, набридлими.

Побачити чисту кухню — це до прибутку; брудну — сон до досади і неприсутні взаємності у почуттях.

Якщо дівчині сниться, що на кухні у неї чисто прибрано, це віщує їй щастя в любові.

Знаходилися у сні в кухні — значить, життя вашої сім’ї буде благополучною.


Залишити відгук