Сонник Кубок — до чого сниться ?

Сон, в якому яким-небудь чином фігурував кубок, несе в собі інформацію про жінку. Адже кубок, або будь-який інший посудину – символ жіночої статевої системи. Якщо ви бачили себе, наливающим рідина в кубок – значить, підсвідомо прагнете вступити в зв’язок з сподобалася жінкою. Порожній кубок – невдоволення своїм інтимним життям (для жінки такий сон може символізувати безпліддя). Намагалися дотягнутися до вподобаного судини – намагаєтеся досягти ідеального стану у відносинах з партнером.

Якщо приснився кубок, це говорить про те, що вам належить пережити якесь задоволення. При цьому ви мимоволі огорчите власних близьких. Розбили кубок або чашу — ви спробуєте, заручившись дружньою підтримкою, завоювати владу, але ваші спроби будуть марними. Отримати в нагороду — ваші праці і заслуги не будуть оцінені по достоїнству. Давати кому-то — сон підказує, що, якщо ви поділитеся своїм досвідом в якійсь справі або роздасте нужденним частину своїх заощаджень, від цього виграють всі.

Золотий кубок бачити або пити з нього — знак торжества, почестей, багатства, важливої зустрічі. Разом з тим такий сон попереджає вас про те, що зневажливе і зарозуміле ставлення до оточуючих погано позначиться на вашій репутації. Якщо Вам сниться, що Ви п’єте воду з срібного кубка — у найближчому майбутньому Вас чекають небажані зміни у Ваших комерційних справах. Призовий Кубок бачити уві сні або отримувати означає отримання звісток або визнання ваших здібностей.

Побачений у сні кубок означає, що хтось всіляко прагне нав’язати вам своє суспільство. Розглядати в сні витончені кубки старовинної роботи — до прихильності малознайомих вам людей і вигідним пропозиціям з їх боку. Якщо ви тримаєте в руках старовинний кубок і п’єте з нього — вам визначений успіх. Подавати пити з кубка близькій людині — заборонені задоволення.

Якщо вам приснився кубок — то вас чекає важлива перемога і вас почнуть поважати оточуючі. Якщо уві сні ви почули, як дзвенять кубки — то в майбутньому у вас буде все чудово. Якщо в сновидінні ви розбили кубок ваші плани не здійсняться. Якщо уві сні ви випадково розбили кубок і збирали його шматочки — то ви впораєтеся з серйозними проблемами і здолаєте всіх своїх ворогів.

Кубок обіцяє вам задоволення, однак ви отримаєте його в тому випадку, якщо зробите вчинок, який засмутить вашого коханого.

Кубок, символізує собою прислугу або дружину. Тримати в своїх руках наповнений кубок – символ вагітності дружини.

Бачити кубок — будь помірним; пити з нього вино — прийде слушний час; золотий — гордість зашкодить тобі.

Чаша або келих, побачений у сні, як правило, є провісниками довгоочікуваних гостей.


Залишити відгук