Сонник Аґрус — до чого сниться ?

Побачений аґрус — це знак того, що вам вдасться уникнути якийсь стомливої роботи. Якщо уві сні ви займалися збором агрусу, це говорить про те, що тривоги, що випали на вашу долю, зміняться щастям; у якійсь справі перед вами відкриються нові привабливі перспективи. Є зелений аґрус — в прагненні до задоволень ви допустите помилку і опинитеся втягнуті у вир сенсаційних подій. Пробувати його — недобрий знак. Молода жінка, лакомившаяся аґрусом у сні, наяву злегка розчарується у своїх сподіваннях.

Побачений агрус віщує народження великої кількості дітей, причому найбільш ймовірно, що рід продовжать сини. Такого роду сон кличе до активності і більш діяльної життя, наведення порядку в своїх справах. Чоловікам сон повідомляє про легковажних жінок, дівчат — майбутніх гулящих подружжя, мореплавців — про небезпечний наступній подорожі.

Збирати його в сні — до хвороби; є — до неприємностей, розчарувань або засмученням, особливо якщо він кислий або зовсім зелений. Якщо вам присниться, що агрус надзвичайно солодкий на смак, то вас чекає приємна подія або звістку. Дивіться тлумачення: Ягоди, Смак, Кисла.

Якщо вам сниться, що ви збираєте ягоди агрусу, це означає, що, подолавши безліч перешкод, ви знайдете справжню любов. Однак якщо дівчині сниться, що вона їсть аґрус, це обіцяє їй розчарування в коханій людині.

Агрус збирати – це хвороба шлунка; їсти – приємна несподівана подія у вашому особистому житті. Якщо приснилося, що варіть варення — будьте готові на деякий час приміряти на себе роль об’єкта для пліток.

Агрус сниться до хороших подій. Виняток становлять жінки – їм агрус пророкує крах самих сокровенних задумів.

Збирати — до захворювання шлунка. Їсти — до приємної несподіванки.

Бачити аґрус — примирення після сварки або відчуження.

Отримаєте задоволення.

До неприємності.


Залишити відгук