Сонник Крысоловка — до чого сниться ?

Якщо у вашому сновидінні з’явилася крысоловка, то можете навіть не мріяти про те, що найближчим часом поліпшить свої житлові умови. У ніч на вівторок і четвер крысоловка сниться до небезпеки, що виходить від людей. Якщо ви побачили уві сні крысоловку зламаною, значить, легко позбавитеся від небажаних для вас зв’язків. Порожня крысоловка сниться до того, що ви будете сміливо дивитися в обличчя своїм ворогам і ніхто з них не зможе подолати.

Приснилося, що ви ставите крысоловку, — значить, вам вдасться розгадати задуми, спрямовані проти ваших інтересів. Снилося, що ви потрапили в крысоловку, — поганий знак: в результаті пограбування ви ризикуєте втратити дуже цінної для вас речі. Якщо жертвою крысоловки став інший чоловік, та ж небезпека загрожує комусь із ваших близьких.

Потрапити в крысоловку – Ви станете жертвою грабежу і у Вас викрадуть якусь цінну річ. Порожня крысоловка – Вам не загрожують ні наклеп, ні суперництво. Зламана – позбавлення від неприємних для Вас зв’язків. Ставити крысоловку – добре, Вам стануть відомі наміри ворогів, а обережність дозволить Вам перехитрити їх.


Залишити відгук