Сонник Дах — до чого сниться ?

Сон про дах у сні означає благополуччя вашого будинку і стану. Дивіться, чим покрита дах. Чим міцніше буде це покриття, тим надійніше і стабільніше буде ваше становище і благополуччя. Якщо вам присниться, що дах вашого будинку покрита соломою, те ваше щастя неміцно, а положення ваших справ — ненадійно. Після такого сну вам слід бути напоготові і постаратися усунути причини, які можуть порушити ваше благополуччя.

Бачити дах свого будинку дірявим у сні — знак небезпеки вашим станом. Іноді такий сон пророкує хворобу господареві будинку. Якщо уві сні дах обвалиться, то господаря вдома чекає смерть, якщо він хворий. В інших випадках такий сон загрожує розоренням. То ж значення має сон, у якому ви побачите дах палаючої. Проте цей сон має і інше значення. Можливо, після смерті близької людини або господаря будинку ви отримаєте спадщину.

Перебувати на даху у сні — знак того, що ваші справи йдуть задовільно, ви займаєте певне становище в суспільстві, і це вас повністю влаштовує. Те ж саме означає сон, у якому ви побачите, що спите на даху. Такий сон також обіцяє вам спокійну, безпроблемну життя. Боязнь впасти з даху у сні — знак нестабільності, непевності вашого положення. Впасти з даху у сні — до неприємностей або сімейну сварку. Іноді такий сон означає одержання звісток про нещастя.

Іти по даху у сні — знак ризикованого підприємства, від якого залежить ваше благополуччя і достаток у домі. Якщо дах при цьому плоска або рівна, то підприємство вдасться. Якщо ж при пересуванні по даху ви відчуваєте страх, вам доводиться проробляти різні запаморочливі трюки або ви ледь удерживаетесь на даху — тоді чекайте неприємностей і розладу в будинку. Лагодити дах у сні — знак того, що ви не будете сидіти склавши руки, коли настануть важкі часи, а зробите все можливе, щоб вийти з неприємного становища.

Якщо у сні ви крили дах, це до конфлікту з якихось дорогих вашому серцю людиною. Він стане причиною багатьох страждань і переживань, і ніхто з вас не буде вважати себе винним. Так що завжди майте на увазі, що несерйозна сварка може призвести до втрати сил, часу і негативним емоціям. Дірявий дах означає, що в справах серцевих ви зіткнетеся з якимись перешкодами. Може, вся справа в тому, що просто хтось з вас не надто прагне відносин? Якщо ви повністю впевнені у взаємності почуттів, ви повинні спробувати зробити все можливе і неможливе, щоб усунути перешкоди для насолоди один одним.

Приснився будинок без даху — вже зовсім скоро станеться щось, що вас здивує і сколихне. Наприклад, обставини несподівано зажадають від вас розставання на невідомий термін з дорогою людиною. Дах у вашому сні зносило вітром — будьте обережні: вас оточують не ті люди, яким можна було б довіряти беззастережно. Є ймовірність, що в найближчому майбутньому ваше життя ускладниться. Ось тоді-то і з’ясується, кому насправді можна довіряти. Треба морально підготуватися до зрадництва.

Приснилося, що ви або хтось інший ходили по даху, — це сон до майбутнього вибору. Найімовірніше, отримавши пропозицію взяти участь у якомусь дуже важливому ділі, ви будете відчувати сумніви у власних силах. Сон рекомендує не братися за справу, у вдалому результаті якого ви не впевнені, навіть якщо вас будуть переконувати, що гра варта свічок. Справа в тому, що в разі провалу відповідати будете саме ви. Падати з даху — життя істотно зміниться. Є ймовірність, що на деякий час ви розлучитеся з друзями або погостювати в іншому місті.

Приснилося, що ви були на даху, — значить, успіх, якого ви досягнете в житті, буде просто грандіозним. Злякатися, думаючи, що падаєте, — на шляху до успіху ви станете дотримуватися своєї позиції не надто впевнено. Обрушується дах — провісниця несподіваного лиха. Якщо уві сні ви дах ремонтували або будували — це ознака прийдешнього приголомшливого успіху. Спати на даху — сон означає вашу захист від підступів ворогів і фальшивих друзів, а також міцне здоров’я.

Дах — цим словом на сленгу називають заступництво з боку більш сильних і наділених владою людей. У будь-якому випадку дах будинку — це захист. Перебувати на даху уві сні — можливість отримати не просто високе положення, а і надійність, впевненість. Лагодити уві сні дах означає намагатися налагодити стосунки з високопоставленими людьми. А що обрушився дах — це знак, що від вас відвернуться люди і Фортуна і допомоги вам чекати нізвідки

Дивитися на дах знизу — такий сон говорить про те, що ви не можете продовжувати свій рух до того, про що ви думаєте про власний захист. Пробивати дах — пробьетесь наверх, духовно виростете. Нова, ціла — до міцного тилу, твердого грунту під ногами. Стара, ветха — це заклик зміцнити свій тил, щоб нічого не розвалилося. Значення поширюється на концепції і установки наукового та іншого толку.

Виявитися в сні на даху, ремонтувати або будувати її — знак безмежних успіхів у всьому. Спати уві сні на даху — до захищеності наяву від підступів ворогів і помилкових друзів, міцного здоров’я на довгі роки. Якщо уві сні вам здалося, що ви падаєте з даху, – в реальності, домагаючись успіху, ви будете нетверды у ваших переконаннях. Обрушилася уві сні дах віщує несподіване лихо.

Приснився дах була скромною — це до домашнього способу життя; впали з неї — до злим новин і потрясіння; сидіти або стояти — будете задоволені; крита: для закоханих — до нетривкого шлюбу, для одружених — до народження дитини; зірвана — в будинку буде нещастя; плоска — до успіху в якійсь справі; птахи сиділи на даху — до поїздки.

Опинитися на даху означає удачу в справах і починаннях. Якщо з Вами особа протилежної статі — це не тільки успіх в роботі і в суспільстві, також досягнете успіху на особистому фронті. Падіння з даху означає, що доведеться несподівано змінити плани. Відсутність даху загрожує відсутністю майбутнього, а ремонт даху символізує довге життя.

Дах — захист; голова, волосся, мозок. Бути на даху — піднесення, досягнення, успіх. Немає даху — відкрита зв’язок з космосом, прямий контакт зі своєю долею; божевілля. Протікає — невдачі. Палаюча — відкриття коронарного головного енергоцентру, духовний прорив; запалення головного мозку. Обрушується — біда.

Якщо приснилася дах, це говорить про майбутнє вашої участі в якоїсь фінансової операції, пов’язаної з ризиком. Лізти на дах — це сон-заклик дотримуватися обережності, тому що вам загрожує небезпека, а якщо ви з неї падали уві сні, наяву настає катастрофа.

Сон, у якому ви бачите себе на даху, означає успіх в любові. Успіх віщує і будівництво даху, тоді як рушащаяся дах віщує невдачу і розлуку з коханим.

Падає черепиця з даху, відчуваєш смертний жах — буде сварка з дружиною. Стоячи під дахом, в будинку, одягаєшся — говорить про невизначеність, якусь таємницю.

Дах уві сні — символ добробуту, сімейного щастя і процвітання.


Залишити відгук