Сонник Щур — до чого сниться ?

Білий пацюк уособлює уві сні зрадницьку дружбу. Чорні щури сняться до великої небезпеки, хвороби, різних нещасть. Якщо чорний щур хоче вкусити, але вам вдається цього уникнути — будьте дуже пильними наяву, у вас є хороша можливість уникнути великої небезпеки. Сниться багато щурів під ногами — втратите здатність орієнтуватися в поточних справах, можете наробити помилок. Велика біла щур з крысятами сниться людині, яка абсолютно нерозбірливий у дружніх зв’язках, не раз від цього страждав, але в черговий раз збирається наступити наяву на знайомі граблі.

Маленька щур без хвоста — уособлення неявній, але невідворотно навислої над сновидцем загрози. Де ви бачили її? Якщо така криса забралася в сумку у сні — під загрозою ваша фінансова стабільність, кошти підуть у чужі руки, і станеться це поступово і спочатку зовсім непомітно. Мертвий пацюк у сні — гарний знак, що-то погане буде переможене або просто зникне з життя. Якщо щура вбиває собака — сон дає вказівку на допомогу друга. Приснилася дохлий щур на ліжку — отримаєте перемогу над суперником або суперницею.

Вбивати щурів самому — зумієте протистояти збитку. Вбити білу щура — зрозуміти, хто з ваших друзів капостить вам за спиною і позбутися від такого друга. Для хворої людини бити щура у сні — до одужання. Щури, які кусають, завжди сняться до хвороби. Ловити щурів у сні — йти назустріч небезпеці, лізти на рожен. Вдалося зловити — впораєтеся, ризик буде виправданий, але якщо ви її втратили — бережіться і будьте напоготові. Бачити уві сні, як тікають щурі — кінець смуги невдачі.

Щур уособлює собою розбірливість, вередливість, плодючість, удачу, загибель. Велика кількість щурів, які з’їдають урожай, сниться до екологічної катастрофи з наступним голодом, яка може вибухнути, якщо люди нічого не зроблять для того, щоб зберігати землі і в розумних рамках винищувати живих істот, які шкодять сільськогосподарським культурам.

Приснилася надзвичайно красива біла щур, яка їхала в екіпажі, — сон говорить про те, що переговори з північним державою виявляться не такими легкими, як може здатися на перший погляд. Сон — це попередження: зовнішність оманлива, схильність до розкоші не є ознака м’якості характеру і готовності йти на компроміси.

Щурячі парочки, подібно людям, що ходять по вулиці, — це ознака того, що 2020 рік стараннями захисників природного середовища буде оголошено роком недоторканності всіх живих істот. Побачений корабель, керований щурами, передрікає, що починаючи з повені в 2066 настане дуже складний період, який зміниться ерою загального благоденства.

Наснилися люди, які готують з щурів страву, — завдяки дослідам над цими тваринами людина може створити дуже корисне ліки. Якщо приснилися люди, у яких були щурячі хвости, це недобра прикмета, за яким послідує захворювання. Вам варто було б подбати про здоров’я і безпеки. Приснилася підготовка щурів до нападу — чекайте агресії з боку Великобританії.

Бачити щура у сні — майже завжди несприятливий. Виняток становлять декоративні домашні щури, які пророкують багатство і успіх. Однак, як живе в будинку щур втрачає високий імунітет і життєздатність, так і блага, які вона обіцяє уві сні, дуже вразливі. Багато сірих щурів в будинку сняться до поступового погіршення життєвого становища сновидця. Білий пацюк з червоними очима вказує на появу у вашому оточенні дуже розбірливого, вибагливого людини, який перетворить ваше життя на кошмар, якщо ви не знайдете сили протистояти цьому.

Щур з крысятами уособлює плодючість, яка носить негативний характер. Приснилася вагітна щур — щось сильно обтяжить ваше існування. Велика мертва щур сниться до позбавлення від серйозної біди. Самому вбити щура — дізнаєтеся, що серед ваших колег є донощик. Тиснути щурів у великій кількості уві сні і бачити, що вони все прибувають — поганий знак, на вас будуть сипатися нещастя і хвороби.

Щур вкусила — будете хворіти. Приснилося, що пацюк покусав дитину — йому загрожує або нещасний випадок, або сильний стрес, який згодом може погано позначитися на його психічному здоров’ї. Якщо заміжній жінці сниться, що на її ліжку сидить велика біла щур, значить у неї з’явилася сильна суперниця.

Саме часто зустрічається відчуття, що сучасні люди відчувають до таких тварин, як щури, — це презирство. Де б вони не з’являлися, попереду них йде репутація харчуються покидьками істот, разносящих заразу. У той же час у деяких людей живуть щури в якості домашніх тварин, і в таких випадках до них ставляться по-іншому.

Сновидіння, в яких фігурують щури, в основному служать відображенням живе в душі людей страху втратити всіх близьких і перетворитися в таких же самотніх, знедолених усіма поедатели покидьків. З іншої точки зору, сновидця відвідує відчуття, що дає збої громадська безпека. Щурам властиво знищувати все навколо себе поступово — на відміну від крадіжки, яка відбувається з блискавичною швидкістю. Як ви ставитеся до цих тварин — як до улюблених домашніх вихованців або ж небезпечних хижаків? Згадайте, під час сну щури були джерелом незручності або погрожували майну і здоров’ю.

Щури уві сні — це небезпечні вороги. Вони також можуть означати наших близьких, доставляють нам постійні турботи і прикрощі. Вбити щура у сні — символ перемоги над ворогом або неприємностями. Такий сон також означає, що ви нетерпимо ставитися до людських слабостей і не станете миритися з підлістю, боягузтвом, лицемірством. Гладити щура у сні — передвісник неприємностей від людини, яку ви вважали своїм другом і якому довірилися. Білий пацюк у сні — ваш прихований ворог. Здирати з неї шкуру уві сні означає, що ви зумієте обхитрити підступного ворога і поживитися за його рахунок. Головне, щоб уві сні шкурка не порвалася, бо це найцінніше, що є у пацюка. Дивіться тлумачення: Тварина, Звір.

Щур – виключне тварина, яка прагне бути в безпосередній близькості від людини, їжі, предрасположенное бути в місцях надзвичайного багатства і має тенденцію приносити шкоди оточенню, яке воно займає. Це образ вампіричного захоплення, він має негативне звучання і є символом деструктивності. Боязнь втратити удачу, символічне значення вини, побоювання з приводу здоров’я, побоювання з приводу знецінення якоїсь близької людини. Вираз підкресленою жіночої негативності, пов’язаної з прагненням захоплення, підпорядкування собі, що приховується під маскою привабливості, прагнення володіти. Цей образ може бути пов’язаний з негативним материнським впливом.

Втікають щури сняться до необхідності ненадовго, хоча б на пару тижнів, змінити місце проживання. Сон, у якому сплячий побачив грызущую щура, повідомляє, що йому не варто поводитися легковажно, він повинен завчасно робити заготовки на зиму.

Якщо щур снилася на суботу, то ув’язнена вами незабаром угода зміцнить вашу фінансову стабільність. Такий же сон на неділю говорить про майбутніх приємних клопотах по дому. Набрасывающаяся на вас і кусає за п’яту щур сниться до відкриття перед вами безмежних перспектив. У поставлених цілях ви досягнете приголомшливого успіху, що дозволить вам зайняти високе положення в суспільстві, перейти в розряд фінансово забезпечених людей.

Якщо Ви побачили щура уві сні, Вам ні в якому випадку не вдасться уникнути сварок. Дуже скоро в реальному житті навколо Вас з’явиться багато недоброзичливців і ворогів. Якщо щур снилася закоханій людині, то це говорить про те, що дуже скоро на горизонті з’явиться підступний суперник, який спробує випередити. Також побачена уві сні щур може означати і те, що у Вашому оточенні хтось із друзів не щирий і бажає Вам зла.

зі сну щури означають, що вам належить турбуватися і хвилюватися, а джерелом негативних емоцій стануть вороги, які з’являться у вас у великій кількості. Люблячому людині сон передвіщає суперника, що володіє величезним впливом на обраницю і навмисного зробити все, щоб зайняти його місце в серці дівчини. Ще одне значення — фальшивий друг хоче порушити ваше щастя і душевний спокій.

Побачити пацюка — сон, що передвіщає, що ваші власні сусіди вас обдурять і завдадуть тілесні ушкодження; можете посваритися з діловими партнерами. Схопити щура — ви поставитеся з презирством до людської ницості і гідною сутичці переможете ворогів. Вбити щура — будете переможцем у будь-якій справі і в будь-якій ситуації.

Готуйтеся до горя, небезпеки, сльозам. Якщо Вам вдалося знищити гризуна уві сні, то в цьому випадку Ваш чекає удача, розмір якої прямо пропорційний вбитої щура уві сні. Якщо ж Вам приснилася білий пацюк, тоді Вам потрібно бути на чеку, бо Вас чекає прихована небезпека.

Хоч щур і є маленьким істотою, вона символізує вашу сексуальну агресивність. Ви прагнете випробувати нетрадиційні любовні пригоди. Для молодих людей, у яких ще не було першого досвіду, щур символізує їх страхи перед вступом в статеве життя.

Білий пацюк показує дорогу до скарбу — співпраця та підтримка від когось. Пробігає велика щур — віщує радісна подія. Щур кусає людину за одяг — досягнеш, до чого прагнув.

Щур у сні символізує, кишенькового злодія, якого слід остерігатися. Писк щури віщує про збиток, який буде завдано якимось пронирливим, зіпсованою людиною.

Сон про щура закликає до більшої обережності: злісні вороги не дрімають. Їсти уві сні щуряче м’ясо — такий сон означає, що ви отримаєте перемогу над небезпекою і злом.

Хвороба, небезпечна людина. Біла — удача, збагачення через спокуса з подальшим духовним розбещенням, «допомога» темних сил; власна жадібність.

Сон про щурах обіцяє обман з боку коханого або шанувальника, у відданості якого ви досі не сумнівалися.

Знак ворогів, від яких важко позбутися.


Залишити відгук