Сонник Крила — до чого сняться ?

Мати крила — мрія багатьох людей. Сни, в яких ми бачимо себе з крилами, можуть ставитися до снів про подорожі або про бажання таких. Але в деяких випадках подібний сон також може говорити про вашої душевної окриленості, вашому натхнення перед початком якоїсь справи. Бачити, що люди вміють літати як птахи, є ознакою ваших успіхів у реальному житті, в роботі і кар’єрі. Цей символ також може бути лише супутнім і пояснює, чому ви можете літати уві сні.

На тілі виростають крила і ви летите — велике щастя. Той, хто в сновидінні побачив крилатого дракона, може отримати владу і стати вельми заможної персоною в реальності. Все це буде можливо завдяки впливової персони, протегує сновидінню. Але і він сам повинен буде докласти зусилля — вдосконалюючись у своїй професійній сфері, постійно купуючи новий досвід, знання.

Побачити в сні крила — до добробуту. Снилося, що вони були у вас, — значить, перед вами відкриються нові привабливі перспективи, ви будете, як ніколи впевнені у майбутніх звершеннях і своєї спроможності їх досягти. Крила були, але потім ви їх втратили — до зміни ситуації. Швидше за все, вітер змін буде несприятливим для вас. Побачили крила ангела — все у вас буде добре.

Бачити себе ангелом з білими крилами говорить про можливості допомогти своїм родичам і близьким людям в їх проблемах. Самостійно здійснити політ у небі — до здатності сплячої людини стати керівником, організувати і повести за собою людей. Побачити в сні янголят – хлопчика або дівчинку – віщує сонником швидку любов або заміжжя.

Бачити уві сні пташку з пораненим крилом і намагатися її зловити, щоб допомогти, свідчить про безкорисливість і зайвої довірливості сплячого людини. Найближчим часом не варто сильно довіряти людям, оскільки Ваші благі пориви оточуючі будуть використовувати собі на благо. Якщо Уві сні голуб доторкнувся до Вас пір’ям – чекайте неймовірної удачі і везіння.

Крила є символом свободи і незалежності. Мати крила і літати уві сні — знак звільнення від залежності, яка обтяжувала вас, знак подолання перешкод і рідкісної удачі в отриманні багатства і придбання почестей. Однак якщо ви піднялися занадто високо, то сон пророкує вам крах ваших надій. Дивіться тлумачення: Літати.

Бачити в сні, що у Вас крила, говорить про те, що Ви будете переживати смертельний страх за безпеку людини, який поїхав від Вас в тривалу подорож. Бачити крила птахів (або курки) означає, що Ви в кінцевому підсумку здолаєте всі біди і напасті і піднесеться до почестей і багатства.

Бачити у сні крила означає, що ви будете сильно переживати і боятися за кохану людину, який поїде від вас в далекі краї. Крила птахів віщують багатство і щасливе заміжжя (одруження).

Наснилися крила — будете відпочивати серед люблячих і коханих друзів, і це позначиться на вашому здоров’ї та працездатності досить сприятливо.

Бачити в сні, що у вас є крила, означає, що ви будете відчувати страх за людину, що перебуває в розлуці з вами.

Підйом життєвих сил; удача через допомогу від когось або «згори». Зросли у сновидця — незвичайна творча удача.


Залишити відгук