Сонник Ганок — до чого сниться ?

Розмірковуючи над тим, до чого сниться ганок, слід згадати того, хто на ньому стояв. Якщо це був старий чоловік, то слід приготуватися до сімейних проблем, офіцер – до сумніву, булочник – до здивування, фокусник – до обману, клоун – до радісних подій. Нерідко цей символ є провісником нового життєвого етапу, тому необхідно бути готовим до того, що життя дуже сильно зміниться, але не варто противитися цьому, так як все робиться на краще.

Побачити ганок — такий сон говорить про те, що вам належить спробувати свої сили в якійсь новій справі; в майбутньому життєві обставини стануть постійно змінюватися за сприятливих на негативні і навпаки. Стояти на ганку з коханим — дівчині такий сон говорить, що вона буде сумніватися в його наміри по відношенню до неї. Будувати ганок — сон означає, що ви маєте намір прийняти нові обов’язки.

Сон про нього пророкує вам участь або запрошення взяти участь в якійсь новій справі. Будувати ганок у сні — знак нових надій на виконання бажання. Зруйноване ганок у сні означає, що незабаром вам доведеться розлучитися зі своєю колишньою життям і попереду вас чекає нужда, невдачі, негаразди, переживання і неприємності. Стояти на ґанку поряд з одним у сні означає, що між вами «кішка пробігла».

Дівчина, якій приснилося, що вона перебуває з коханим на ґанку, наяву буде відчувати сумніви у щирості цієї людини.

Сидіти на ганку – до приїзду гостей, фарбувати його до участі в новому проекті.

Запрошення; бажання, потреби; рот.


Залишити відгук