День Народження 24 Лютого: Знак Зодіаку — Риби

Риби, народжені 24 лютого, націлені на довгострокові відносини, приємні в спілкуванні і щиро бажають бути корисними. Ці якості відображають вашу турботу і розуміння, які незмінно привертають до вас людей. Ви домагаєтеся свого через чарівність і дипломатичний підхід, не бажаючи нікому наказувати. Іноді ви здаєтеся таємничим і незрозумілим. Ваша мінлива особистість одних захоплює, інших заплутує, а тому ви розумієте людей набагато краще, ніж вони вас.

У народжених 24 лютого часто спостерігається схильність до занадто сильного розслабленню і бездіяльності. Тому вони особливо повинні остерігатися сидячого способу життя, так як в цьому випадку піддаються небезпеки лімфатичні і кровоносна системи. З-за підкресленою схильності постійно жертвувати собою і будувати негативні прогнози вони можуть викликати цілком законне обурення у оточуючих. Для деяких людей, які народилися 24 лютого, любовні відносини стають центром Всесвіту, тому вони повинні знати про можливу залежно від цього почуття, так званої «сексуально-любовної наркоманії». Насолода від їжі і сексуальне задоволення — невід’ємні складові їх щастя. Однак їм не завадила б сувора дієта та приведення в порядок свого емоційного життя.

Жертва — основна тема людей, які народилися 24 лютого. Готовність пожертвувати собою проявляється у них різними способами. Вони часто жертвують своїми інтересами заради якогось діла, суспільного блага або звичайних побажань друзів і сім’ї. Зазвичай вони й самі вимагають великих жертв від оточуючих, особливо від улюблених. Однак тема жертовності іноді може повторитися в більш абстрактною, філософської теми, де жертва — це прийняття життя такий, яка вона є, так звана жертва власним егоїзмом. Тоді в кращому випадку народжені 24 лютого бувають безкорисливі і працюють виключно на благо інших.

Знак Зодіаку 24 Лютого — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку зарахований до групи Водних знаків, які виділяються наступними якостями: духовність, готовність допомогти, універсальність, жертовність, самовідданість, м’якість, лагідність.

Планета Управитель: Нептун. Зумовлює підвищена чуттєвість, даний натхненне мистецтво. Ця планета — головний покровитель для художників. Планета у вигнанні – Меркурій. Несе відповідальність за нестачу раціональності, а також брак здорового прагматизму.

Даті 24 лютого знак зодіаку відповідає Риби. Це трохи наївні приємні люди, досить комунікабельні, романтики, шукають вічне і єдину любов, бажають приносити користь людям. Вони добре відчувають людей і мотиви їх вчинків, як і належить Рибам, – це знак зодіаку народилися 24 лютого. Вони щиро намагаються піклуватися про дорогих їм людей, хоча турботи потребують і самі теж. Водний знак Риб наділяє вас м’якістю і ненав’язливістю, ви не любите прямих команд або тиску, домагаючись свого поволі, обхідними шляхами. Дипломатія і харизма успішно замінює вам лобову атаку. Ауру загадковості і містицизму приховує цих людей, не залишаючи сумнівів у тому, який знак зодіаку 24 лютого. Ви схильні часто змінюватися, ще більше плутаючи оточуючих, але це також є ланкою вашого чарівності. У вас завжди є перевага над людьми, адже ви читаєте в їх душах набагато ясніше, ніж вони у вашій.

Одні з тих, хто обрав далеко не легкий шлях самопожертви заради високих ідеалів і інтересів суспільства, роблять це з великим задоволенням, інші — з небажанням, вважаючи це своїм обов’язком. У першому випадку народжені 24 лютого щиро вірять в те, що роблять; щастя і благополуччя оточуючих — найвища нагорода для них. Інші ж, чисто інстинктивно відчуваючи, що оточуючі не завжди охоче сприймають їхню жертву, можуть сильно засмутитися з-за того, що їх зусилля, на жаль, не оцінили по достоїнству. Такі розлади, особливо якщо вони повторюються дуже часто, одного разу можуть виплеснутися назовні і призвести до того, що людина буде ухилятися від яке зазнає на нього відповідальності. Таким чином, народжені 24 лютого або весь час пригнічують в собі почуття егоїзму, або повністю позбавляються від нього. Небезпека тут криється в тому, що вони можуть обдурити самі себе: від егоїзму, якщо він ще не повністю сформувався, позбутися неможливо.

Найбільш розвинені люди, які народилися 24 лютого, розуміють це і намагаються об’єктивно оцінити свої зусилля, тоді як інші сліпо підкоряються долі і вважають себе невдахами. Народжені 24 лютого повинні вибирати шлях служіння суспільству, повністю не відмовляючись при цьому від своїх власних бажань. Для людей, народжених в цей день, важливо бути більш впевненими в своїх ідеалах і не боятися розповідати про них.

Якщо народжені 24 лютого зросли в далеко не ідеальних умовах або спосіб життя цих людей не відповідає їх справжнім талантам, то вони схильні негативно визначати своє майбутнє. Якщо одного разу вони все-таки захочуть взяти під контроль своє життя, то швидше за все виявлять, що стають запеклими, так як їм доведеться суперечити своїм звичкам. Сила волі, рішучість, впевненість, мужність — ось ті риси характеру, які повинні придбати люди, які народилися 24 лютого, перш ніж вони жертвують собою заради когось або чогось. Будучи в любові сильнішої, ніж слабкою стороною, вони відчувають набагато більше задоволення.

Чоловік Риби — народився 24 Лютого

Чоловіки, народжені 24 лютого — можуть похвалитися наступними властивостями: такий кавалер — жертовний, щедрий, вірний, жалісливий. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 24 Лютого

Жінки, чия дата народження припадає на 24 лютого, володіють наступними відмінностями натури: така дама — співчутлива, ніжна, вразлива. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 24 Лютого

Люди, народжені 24 лютого знак зодіаку Риби, мають самовіддану і безкорисливий характер. Вони завжди готові прийти на виручку і пожертвувати собою заради якихось цілей. Вони можуть поступитися своїми інтересами заради успіху будь-якої справи, або відмовитися від своїх цілей на благо суспільству. Поставити бажання близьких і друзів вище своїх потреб — звичайна справа для таких людей. Але у відповідь вони чекають такої ж віддачі, іноді вимагаючи неможливого від членів своєї родини. Але якщо під жертвою мається на увазі щось нематеріальне і абстрактне, щось що відноситься до почуттів і інтересів, її наслідки цілком безпечні і нешкідливі.

Ті з людей, народжених 24 лютого знак зодіаку Риби, хто ставить інтереси суспільства вище своїх особистих, надходять так згідно своїм ідеалам. Вони відчувають величезне задоволення від того, що змогли принести користь комусь, чужа радість збагачує їх душу і наповнює її щастям своєї потрібності в цьому житті. Вони відчувають, що не дарма проживають своє життя, і що їх існування не безглуздо.

Проте, деякі з людей, народжених 24 лютого знак зодіаку Риби, надають допомогу іншим, ведені почуттям обов’язку, а не своєї душі. Вони чинять так, вважаючи це правильним, а не тому, що їм цього хочеться. Якщо ж людина, заради якого приносилася жертва, не висловлює бурхливого захвату і вдячності, він завдає цим страшну образу своєму благодійнику, який дуже потребує вдячності і схвалення. Це може призвести до того, що люди, народжені в цей день, просто перестануть виконувати свої прямі обов’язки.

Звідси стає зрозумілим, що деяким з них вдається позбутися егоїзму, в той час як інші просто намагаються придушити його в собі. Тут легко скотитися до самообману і запевнити себе в досягненні цієї мети, тоді як в реальності повністю безкорисливих людей не існує. Просто одні удовольствуются духовними радощами, в той час як іншим потрібно щось більш суттєве. Не варто повністю відмовлятися від своїх бажань. Можна служити на благо суспільства, зберігаючи частину своєї душі в недоторканності. Люди, які народилися 24 лютого знак зодіаку Риби, повинні слідувати своїм ідеалам і не боятися відстоювати свої погляди.

Якщо в дитинстві доля не була прихильна до людям, народженим 24 лютого знак зодіаку Риби, вони відчувають себе несправедливо обділеними в порівнянні з більш благополучними представниками суспільства. Можливо, їм не вдасться займатися тією діяльністю, яка по-справжньому представляє для них інтерес. Це створить у них враження того, що їх в майбутньому не чекає нічого хорошого. Якщо ж вони захочуть змінити положення, що створилося, це буде насильством над їх душею, оскільки їм доведеться займатися нелюбою справою. Вони повинні придбати силу духу, вміти протистояти життєвим негараздам, перш ніж принести себе в жертву заради своїх ідей. В особистих стосунках вони віддають більше, ніж отримують взамін, що приносить їм повне задоволення власним благородством.

Любов і Сумісність

У вас живе непередбачуваний дух свободи, і тим не менш дім і сім’я відіграють у вашому житті важливу роль. Сентиментальний, ідеалістичний і романтичний, ви володієте далекими від життя уявленнями про любовних взаєминах. Однак, замість того, щоб зустрітися лицем до лиця з розчаруваннями, ви прагнете прикрасити негативні сторони і сподіваєтеся на краще.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Проблема жертовності – основний життєвий ці питання людей. Сам по собі він вже наштовхує нас на думку, дати 24 лютого — який знак зодіаку відповідає. Крім Риб і ще, мабуть, Раку, це проблема в такій мірі не актуальна ні для кого. Майже всі люди, які народилися 24 лютого, пройшли через бажання принести себе в жертву комусь чи якоїсь ідеї. Їм здається красивим жертвувати своїми інтересами заради людства, друзів, сім’ї або роботи. Втім, вони такого ж вимагають і від своїх близьких. Буває, що народилися 24 лютого повністю втрачаються свій егоїзм, стають світлими і безтурботними людьми, майже святими, для яких чужа радість і щастя дійсно є цінною нагородою.

Але часто буває, що вони лише заганяють свій егоїзм всередину себе, збирають образи і невдоволення, яке одного разу ризикує викликати нервові захворювання. До того ж у чисто психологічному плані це може викликати зрештою безвідповідальність і нехтування своїми громадськими обов’язками. Людина приходить до висновку, що йому ніколи не щастить, і перестає що-небудь намагатися зробити, скочуючись у депресію. Народився 24 лютого варто вибрати серединний шлях, не відмовлятися повністю від себе і своїх інтересів, служити суспільству, поєднуючи це з особистими радощами й нагородами. Пам’ятайте про принцип золотої середини – недарма її, середину, назвали саме так. Вам потрібно більше впевненості у тому, заради чого ви працюєте. Це теж допоможе вам у якійсь мірі «відпустити».

Здоров’я і Хвороби

Народилися 24 лютого люблять байдикувати, валятися на дивані або сидіти за комп’ютером цілими днями. Такий спосіб життя дуже малорухомий і може викликати проблеми зі здоров’ям. Особливо під ударом знаходиться серцево-судинна і лімфатична системи. Також ви можете дратувати оточуючих своїм песимізмом і улюбленої позицією жертви, яку вам подобається постійно позичати. Часто народилися 24 лютого переоцінюють особисті стосунки, вважаючи їх найголовнішим у житті, без чого жити абсолютно не можна.

Вони починають надто залежати від любові. Любов, звичайно, — приголомшливе почуття, але, треба відзначити, знайома далеко не всім. Жити можна і без неї. І без неї в житті є багато цікавого і красивого. Тому не варто циклиться так вже неодмінно навколо цього почуття, яким би чудовим він не був. Народилися 24 лютого – майже завжди гедоністи, вони люблять поспати, смачно і багато поїсти, вдатися до плотських утіх. Але емоції потрібно хоч якоюсь мірою контролювати, щоб не наламати дров. Переїдати вам теж не рекомендується, варто дотримуватися збалансованої дієти.

Доля і Удача

В цей день народжуються честолюбні, амбітні натури, вони завзяті, енергійні, незалежні і цілеспрямовані. Вібрації дня такі, що посилюють виражені властивості натури. Від людини залежить, які якості свого характеру він буде розвивати. Такі люди, якщо що задумали, завжди домагаються свого, твердо дотримуючись наміченої мети. Їм буде супроводжувати удача в кар’єрі, фінансовій сфері. У сімейному житті у таких людей зазвичай все чудово, вони вміють залагоджувати конфліктні ситуації, не допускаючи до критичних моментів. У них багато друзів, але і ворогів теж чимало. Особливо успішно можуть проявити себе в музиці, літературі.

Поради Рибам, Народженим 24 Лютого

Також перед тим, як визначити сенс свого життя, цим людям коштувати виробити в себе дисциплінованість, з якою у них часто проблеми, силу волі, рішучість, цілеспрямованість, твердість. Для цього, безумовно, доведеться ламати звичний і такий комфортний спосіб життя. Розвивайте свої таланти і силу волі.

зокрема, доведеться вигнати лінь з вашого життя. Спочатку це буде викликати у вас яскраве невдоволення і навіть злість, але, якщо ви дійсно хочете жити заради вищої мети і принести користь суспільству, доведеться поміняти себе. Пам’ятайте, що ніщо в цьому житті не відбувається даремно. Можливо, ваше майбутнє буде настільки прекрасним, наскільки жахливим було минуле.


Залишити відгук