Сонник Мереживо — до чого сниться ?

Сни про мереживах передбачають любовні інтриги, романтичні побачення, ласку. Чим ніжніше мережива, тим ніжніше і щире ваші почуття. Чорні мережива уві сні означають, що оточуючі будуть засуджувати вас. Носити мережива або вдягати їх у сні — знак поваги оточуючих. Грубі мережива у сні — знак порочної зв’язку. Особливо якщо ви побачите їх з виворітного боку одягу. Купувати мережива у сні означає, що ви знайдете вірного близького друга. Бачити вашу кохану в мереживах у сні — знак ніжності і романтичності ваших відносин.

Прикрашати одяг мереживом у сні — знак доброї надії на виконання бажання. Прикрашати мереживами вінчальну сукню — поганий сон для тих, хто хоче вийти заміж. Такий сон указує на те, що до цього ще далеко. Ховати мережива уві сні — вказівка на те, що вам слід приховувати свої почуття, не давати їм волю, щоб уникнути неприємної розголосу. Рване мереживо у сні — знак розриву відносин. Продавати мережива у сні означає, що ваше надії не справдяться. Плести мережива уві сні — передвісник інтриг, куди ви будете втягнуті з-за свого легковажної поведінки.

Сон, в якому Ваша кохана носить мережива, обіцяє Вам вірність у коханні і поліпшення Вашого становища в суспільстві. Якщо жінка бачить уві сні мережива — вона буде щаслива: її найбільш честолюбні бажання здійсняться і шанувальники підкоряться її волі без єдиного заперечення. Якщо Вам сниться, що Ви купуєте мереживо — Ви очолите велике підприємство, але головним багатством для Вас залишиться вірний друг.

Якщо у сні Ви продаєте мереживо — Ваші бажання обженуть Ваші можливості. Молода дівчина, плетущая уві сні мережива, вийде заміж за красивого і багатого людини. Якщо їй сниться, що вона прикрашає свою весільну сукню мереживами, вона буде улюблена шанувальниками, зворушеним її чарівністю, але з заміжжям доведеться почекати.

Якщо молодій людині сниться, що його улюблена носить мережива, це віщує вірність у коханні. Жінці, що бачить у сні мереживну тканину, такий сон обіцяє щастя і вірних шанувальників. Дівчина, якій сниться, що вона плете уві сні мережива, наяву вийде заміж за багатого і красивого людини. Сон про те, як вона прикрашає свою весільну сукню мереживами, обіцяє їй люблячих прихильників, однак не передбачає швидкого заміжжя.

Якщо молодій дівчині сниться, що вона плете мереживо, – вона вийде заміж за приємного, заможної людини. Якщо уві сні вона прикрашає мереживами свою весільну сукню – вона буде оточена шанувальниками, але заміж вийде не скоро. Для дорослої жінки бачити мереживо у сні – до щастя і виконання її найбільш честолюбних бажань.

Якщо молодій людині привидиться уві сні його кохана в прикрасі з мережив — це попередження, що вона занадто сумасбродна і марнотратна, — вона не годиться для того, щоб вести домашнє господарство. Загалом, справжня лялька, яка ніколи не навчиться бути дружиною і опорою своєму чоловікові.

Мережива, побачені в сні, обіцяють довгоочікуване побачення з коханим. Якщо ви їх носите або когось наряджає, то скоро отримаєте хорошу посаду і досягнете влади.

Мережива – радість; плести – до заміжжя.


Залишити відгук