Сонник Крах — до чого сниться ?

Сновидіння про катастрофу попереджає, що вас чекають неприємності і ви можете втратити місця. Якщо вам приснилася залізнична аварія — це передвіщає втрату грошей, а корабель — втрату друзів і розчарування в любові. Якщо вам приснилося, що ви стали свідком нещасного випадку, але не маєте до нього ніякого відношення, то сон обіцяє вам прибуток, яка сама йде до вас у руки, завдяки помилці, скоєній іншими людьми. Надати в сновидінні допомогу потерпілому — знак одержання звістки від друга, що потрапив у біду.

Якщо ви стали свідком катастрофи — наяву ви занадто боїтеся пережити невдачу, залишитися ні з чим, постарайтеся відігнати від себе негативні думки. Залізнична катастрофа — у вас з’явиться величезна кількість нових задумів і захоплень, за яких вам буде дещо неспокійно, будете надмірно метушитися. Вам приснилося, що зазнали крах ваші мрії і сподівання — належить вельми неприємна зустріч з зарозумілою і некультурною особистістю, яка не являє собою рівним рахунком нічого.

Ви стали очевидцем аварії — треба виявити малодушність, яке тим не менше буде в якійсь ситуації рятівним. Допомагати його жертв — вас зрадить один, до якого ви були несправедливі. Самому постраждати від краху, наприклад, будівлі — такий сон застерігає вас від поганих, необачних вчинків і легковажних, необачних задумів і планів: вони споконвічно приречені на провал.

Якщо ви потрапили в аварію у сні і покалічилися, то вас очікує втрата, ви будите довго переживати з цього приводу. Якщо побачили корабель, то це до нового приємному знайомству.

Бачити уві сні крах — передвіщає, що Ви будете мучитися страхом потреби або раптового провалу у справах, однак енергійна діяльність благотворно вплине на Ваш настрій.

Крах у сні передвіщає страх потреби або раптового провалу в справах. Але не поспішайте боятися: ваша енергія і наполегливість благотворно позначаться на ваших справах і настрої.

Бурхливу пристрасть і міцні відносини з цікавою людиною, пророкує цей сонник, якщо приснилося крах. Цю зустріч ви не забудете довгий час.

Такий сон передвіщає дуже яскравий роман з надзвичайно привабливою людиною. А чи буде він тривалий, залежить від вас.

Крах — зміни на краще. А якщо це крах корабля, то для незаміжніх — весілля, для одружених чоловіків — розлучення.

Не варто лякатися сну про катастрофу — він обіцяє або вигідне знайомство, або нову любов.


Залишити відгук