Сонник Коло — до чого сниться ?

Кільця та кола, що з’являються в людських сновидіннях, — це символи-архетипи. Ми можемо бачити в сні різні об’єкти з круглою формою — циркову арену, круглу кімнату, магічні кола шамана або якогось ворожбита, круглу дорогу. В цілому коло — це позитивний образ, і все ж при тлумаченні слід враховувати й інші деталі сну — речі, предмети і переживання, породжені появою кіл. З об’єктом, що має форму кола, зіткнулися ви або інша людина? Згадайте, коло був замкнутим або переривався.

Коло або кільце у сні символізує собою порядок, предрешенность, перемогу порядку над невизначеністю. Коло – це символ замкненого. Коло в русі – колесо, що уособлює собою круговий рух без направлення. Коло – проекція семи внутрішніх я, що представляють собою врівноваженість, спокій, виваженість, порядок, але, однак, деяку обмеженість, замкнутість, неможливість визначення нового напряму.

Якщо дівчині сниться коло — це передвіщає їй, що вона потрапить у скрутне становище і їй необхідно дотримуватися обережності. Бачити сон, коло в якому представлений клумбами з квітами, віщує романтичне знайомство, яке хоч і переросте у більш серйозні стосунки, але все-таки до весілля навряд чи дійде.

Бачити уві сні коло — означає, що Ваш розрахунок на більший прибуток був помилковим. Для молодої жінки бачити у сні коло — застереження проти необережності, що може поставити її в якийсь скрутне становище, але цей сон не має відношення ні до її шлюбу, ні до любові.

Коло сниться до захисту. Диск – цей образ позначає наявність чужого втручання, фіксація на якомусь минулому подію, яке раніше мало місце в житті. Магічне коло здатності до траволікування.

Коло у сні означає порожні надії на великий прибуток. Молодій жінці такий сон застерігає від необережного поводження, що може поставити її в скрутне становище.

Побачити коло уві сні – швидше психологічна категорія, що представляє собою порожнечу, нікчемність суєти, спокій, святість.

Символ повноти, цілісності, безглуздя, повторення, безвиході, пастки, духовного «Я».


Залишити відгук