Сонник Ліжко — до чого сниться ?

Сни про ліжках висловлюють наші надії на краще, наше бажання благополучній і гідного життя, бажання гарного пристрою нашого будинку. Іноді такі сни передбачають зміни в здоров’ї або хвороби. Купувати ліжко або бачити, як вносять її в будинок, — знак швидкого вступу в шлюб і обзаведення власним господарством. Якщо вам присниться, що хтось пропонує вам купити ліжко, то незабаром ви дізнаєтеся, що у вас є таємний шанувальник, який зважився відкрити вам свої почуття. Велика, хороша, красива, пишно прибрана ліжко у сні означає гарне пристрій, успішну та заможну життя, захист від неприємностей і заступництво людей, наділених владою.

Шикарна ліжко і гарна спальня в сні означають, що вас чекає забезпечена життя, якій ви будете дуже задоволені. Приємні запахи в спальні уві сні відчувати — знак сумнівної любовного пригоди. Зламана ліжко уві сні передвіщає неприємності, перешкоди в справах, провал планів. Порожнє ліжко означає, що ваше життя буде невпорядкованого і самотньою. Застелене ліжко, стелити ліжко або бачити, що її застилають для вас, передвіщає вам взаємність почуттів, яка може скінчитися великим скандалом. Після такого сну вам слід проявити максимум обережності та розсудливості.

Лікарняне ліжко з плямами засохлої крові — знак великих переживань з-за хвороби, яку ви благополучно перенесли недавно. Такий сон попереджає вас, що перенесена хвороба травмувала вашу психіку і вам слід бути більш уважним до свого здоров’я в майбутньому. Забруднена ліжко у сні означає хворобу. Лежати в ліжку у сні — знак спокійною влаштованої життя; порожня ліжко (ваша) у сні означає самотність, невлаштованість життя; чуже ліжко бачити порожній уві сні — знак швидкої смерті її власника або розлуки з близькою людиною. Якщо вам присниться, що ви лягаєте в ліжко, то побоюйтеся хвороби. Лежати в ліжку з одним або людиною своєї статі — до втрати, якої можна було б уникнути; з незнайомою людиною іншої статі — до звістки; дивна ліжко уві сні — передвісник швидкого незвичайного, дивного повороту у вашому житті.

Сон на п’ятницю, в якому сплячий побачив ліжко, повідомляє про майбутній йому святі життя. У ніч на четвер порожнє ліжко сниться до кардинальної зміни особистому житті. Якщо снилося, що на ліжку лежить кішка, значить, у житті сновидца настає чорна смуга і повернути хід історії на свою користь йому не вдасться.

Якщо уві сні ви побачили ліжко, застелену розкішним шовковим покривалом, то насправді у вас настав період, в якому ви будете втомлюватися тільки від розкоші, безтурботності і веселощів. Такі ж сновидіння на понеділок віщують жінці, що її шлях перетнеться з життєвою дорогою дивовижного чоловіка, розум і чарівність якого підкорять.

В ніч на неділю усипана пелюстками троянд ліжко сниться до появи у вашому житті приводу для бурхливої радості. Якщо снилася зім’ята постіль, це застереження про те, що на роботі ви можете отримати недвозначні пропозиції сексуального характеру.

Чиста, біла ліжко – мирне завершення всіх неприємностей. Для жінки розбирати постіль у сні – новий коханий, приємне проведення часу. Бути в ліжку в незнайомій кімнаті – несподіваний візит друзів. Для хворого бачити себе в ліжку – до погіршення здоров’я або смерті. Сидіти на ліжку на відкритому повітрі – прекрасні можливості змінити життя на краще. Незнайомі люди проходять поруч з Вашим ліжком — до несподіваним обставинам, що заважає Вашим планам. Бачити одного в ліжку блідого і хворого – Ваших друзів чекають дивні і страшні ускладнення, які викличуть у Вас почуття досади. Для матері — бачити в сні, що її дитина страждає на нетримання сечі – неймовірне хвилювання і нервове захворювання, яке навряд чи може піддатися швидкому лікуванню. Бути в мокрій постелі – хвороба або порушення заведеного порядку в справах. Також див. Кімната.

Для незаміжньої душі — весілля, яка статися зовсім скоро. Лежати на ліжку — повернути собі, коли-небудь втрачене/забране. Продати постіль свою — розлучитися зі своєю дружиною, а якщо ж хворобою оповита вона була, то чекайте смерті її. Ліжко — це символ діви або наложниці, а ще й відпочинку. М’яка ліжко — дружина, яка непрекословно підкоряється волі свого чоловіка, а широка — дружина буде мати приємний характер. Ліжко, яка нова — нова дружина, красива і прекрасна. Розірвана на шматки ліжко — ваша дружина брудна, нечестива, заперечує волю і саму віру в Аллаха, якщо ж ваша ліжко змінилася в розмірах, змінився і характер вашої дружини, це знак. Якщо уві сні була ваша ліжко і нова, інша, то вас чекає нова пристрасть, жінка та одруження.

У ряді випадків споглядання себе в ліжку є наслідком люцидного сновидіння. Ви розумієте, що спите, і свідомість приймає обмеження процесу сну. Між тим ліжко нерідко викликає асоціації з недугою, смертю, лінню або сексом. У разі якщо для вас ліжко є втіленням одного з вищезазначених символів, то сновидіння, швидше за все, відображає ваше сприйняття власної особистості.

Згідно з Фрейдом, ліжко — це символ материнської утроби. І адже правда, якщо в холодний вогкий день з головою сховатися під ковдрою в ліжку, то вона перетвориться в справжній рай, де можна надійно сховатися від усіх неприємностей, які таїть у собі зовнішня середовище.

Лягати в ліжко — велике нещастя, зло. Міняти ніжки для ліжка — нещастя зі слугою, підлеглим. Міняти покривало на ліжку — буде переміщення по службі, пов’язане з переїздом. Меч або ніж лежить в узголів’я ліжка — віщує велике щастя. На ліжку кров — дружина розпусничає. Оправляешь застелену покривалом ліжко — приїде людина здалеку.

Плачеш, сидячи на ліжку — віщує велике нещастя. З ліжка повзають мурахи — нещастя. Расправляешь покривало з ліжка — віщує велике багатство і знатність. Рветься полог або покривало на ліжку — незабаром може померти дружина. Переш покривало з ліжка — віщує велике щастя.

Лежати в ліжку одному — захворієте, ризикуєте заразитися інфекційною хворобою. Лежати з кимось знайомим — сон попереджає, що ваш нинішній любовний або діловий союз здатний привести до сумних наслідків. Якщо це був незнайомий чоловік, будуть неприємності, хтось завдасть вам удар. У ліжку займатися любов’ю, при цьому основний акцент саме на ліжку — це заклик переглянути свої сексуальні зв’язки, інакше ні до чого хорошого вони не призведуть. Приснилася похідна розкладачка — відчуєте тимчасове нездужання, яким не варто надавати особливого значення, інакше буде забиратися ваша енергія.

Якщо в сновидінні вам доводиться сидіти на ліжку, то, значить, наяву є підсвідоме бажання поміняти свого інтимного партнера, з-за незадоволеності. Також нічні мрії, до яких доводиться заправляти постільна білизна, можуть означати появу на горизонті людину, з якою незабаром будуть дуже близькі відносини.

Дуже красива велика ліжко уві сні передвіщає благополучне і щасливе сімейне життя. Нове ліжко сниться до поповнення в сім’ї. Приснилася лікарняне ліжко — може сильно погіршитися самопочуття знадобитися госпіталізація. Застеляти ліжко — до розриву відносин.

Лежати в ліжку — будуть успіх і удача. Пусте ліжко сниться до смерті знайомого. Незвичайна, дивна ліжко — справи візьмуть вельми дивні повороти. Лягає в ліжко — хвороби або ж біди які буде дуже не до речі.

Символ кохання; хворобу; шлюбу; особистої таємниці. У безладді — розлад сімейних відносин. Порожня — небезпека; промокла, з плямами — викриття, падіння авторитету, зрада. Ліжко зовні будинку — радісна подія.

У сні лежати в ліжку або сидіти у дівочого головах — знак швидкого весілля. Стелити собі постіль — переїдете на нове місце і надовго залишити рідний дім.


Залишити відгук