Сонник Кров — до чого сниться ?

Кров у сні — символ життя, здоров’я, благополуччя, споріднення, несподіванка. Кровотеча бачити в сні — знак збитку і слабкого здоров’я. Сон, у якому ви побачили, що кров йде з вашого носа, означає втрату коштів або положення в суспільстві. Кров, що ллється з рани, — знак невдалої угоди, яка доставить вам багато неприємностей і збитків. Кров на своїх руках бачити — знак небезпеки, що загрожує вам через необережність. Кровосмесительство у сні передвіщає хворобу або хворобливе самолюбство, яке доставить вам чимало проблем. Кровоносні судини з кров’ю, що тече по ним, віщує добробут. Кров на голові означає швидке отримання стану.

Кров’ю харкати у сні — до хвороби або приниженням. Сон, у якому ви побачили, що кров ллється з вас на підлогу, передбачає виграш у справі або отримання вигоди. Темна кров, що витікає з вас, віщує звільнення від сумів і турбот. Кровотеча з горла віщує знаменні події у вашому житті, зміцнення становища в суспільстві, багатство і достаток у домі. Особливо якщо кров яскраво-червоного кольору і не спеклася. Бездітним такий сон пророкує швидке народження дітей. Такий сон також обіцяє вам зустріну з рідною людиною, якого ви не бачили довгий час.

Погано бачити у сні, що ви плюєте кров’ю на голу землю. Такий сон пророкує смерть близької людини або родича. Захлинутися кров’ю уві сні або плавати в ній — знак небезпеки або великого нещастя, яке трапиться з близькими людьми. Темні згустки крові у сні — знак важкої хвороби, яка підкрадається до вас. Чим яскравіше буде кров, яку ви побачите уві сні, тим небезпечніше і болісніше буде ваша хвороба. Потік крові бачити в сні означає важку хворобу зі смертельними наслідками через тривалий час. Чужа кров у сні передвіщає хворобу близьких або знайомих.

Якщо приснилися криваві сліди на землі, це сон-підказка. Він радить не форсувати вирішення поставлених перед вами найбільш важливих життєвих проблем. Краще зачекайте, поки ситуація зміниться без вашого втручання. Побачити, як кров йде з рани, — це означає, що вже в найближчому майбутньому у вас в житті може утворитися дуже складна проблема. На перших порах вона здасться легким і не вимагає зусиль для вирішення, однак виявиться настільки складною, що, як з нею впоратися, не будете знати ні ви, ні інші люди, до яких ви звернетеся за допомогою. Вихід знайдеться абсолютно несподівано.

Якщо приснилися ваші спроби відіпрати з одягу сліди крові, це свідчення того, що вам властиво ігнорувати власну думку, в той час як чуже ви сприймаєте часом навіть занадто серйозно. А що, якщо ви просто лінуєтеся думати? Але ж, погодьтеся, це неправильно: так, зрештою, можна розучитися жити самостійно. Між тим оточуючі, навіть якщо у них добрі наміри, не завжди знають точно, що для вас краще, а що гірше. Поки справа не зайшла занадто далеко, вчіться думати і приймати рішення самостійно.

Злизувати з чого-то кров — трапиться щось неприємне, пов’язана з транспортними засобами різних видів. Сон натякає на те, що причиною події на дорозі може стати ваша власна необережність та недбале поводження. Здати кров на аналіз — такий сон означає, що вам будуть докучати, забираючи багато сил і часу, якісь навалившиеся на вас дрібні справи, зовсім цього не заслуговують. Проте, проаналізувавши ситуацію, ви прийдете до висновку, що в цьому тільки ваша вина. Ви регулярно відкладали справи на потім, і тепер настав час розплати.

Приснилося, як ви спливали кров’ю, — дуже погана прикмета, обіцяє довге і вкрай виснажливу хворобу. Значення сну посилюється, якщо ви не зуміли зупинити кровотечу. Йшла кров з носа — захворієте, буде в небезпеці сама ваше життя. Зайнятим у торгівлі сон обіцяє погану торгівлю, великі матеріальні втрати. Перебувають під судом або слідством сновидіння повідомляє, що вони ризикнуть піти на настільки великі витрати, які майже розорять. Для закоханої людини сон означає зраду обраниці та її вихід заміж за близького друга.

Крім того, сон говорить, що вам мають довгі страждання через те, що в родині у вас запанують розбрат і розлад — на щастя, короткочасний. У підсумку в будинок повернуться щастя і спокій. Сон також попереджає про те, що на деякий час треба відкласти подорож з-за ризику катастрофи і аварії. Не варто починати нові справи і давати гроші в борг, щоб не розлучитися ні з грошима, ні з тим, кому ви їх давали в борг.

У цілому кров уві сні — це дуже поганий знак, що загрожує втратою близької людини, а також іншими труднощами і втратами. Збираються одружитися з-за якогось раптового події не зможуть здійснити свій намір і розлучаться. Забруднені кров’ю власні руки означають, що ви збираєтеся зробити згубний крок, ставить під загрозу чиюсь долю, тому повинні схаменутися.

Кров — це гроші, зароблені несправедливим і незаконним шляхом. Якщо хто-небудь на своїй сорочці побачить кров і не знає, звідки вона, то його оболгут звідти, звідки він не знає і не чекає. Забруднити уві сні кров’ю одяг — до отримання «брудних» грошей. Бачити у себе у сні кровотеча і при цьому вважати, що це на користь, значить, наяву отримати якусь вигоду або користь від можновладців. Але якщо при цьому вважати, що це до шкоди, значить, спочатку отримати якусь користь від правителя, але потім вона може обернутися шкодою.

Якщо ж хто побачить кров на сукні своєму і не буде знати, звідки та кров на нього потрапила, — значить його будуть у чомусь марно підозрювати. Якщо одяг не забруднений кров’ю, то його виженуть з того місця, де він зміцнився і влаштувався. Деякі вчені-тлумачі снів вважають, що бачити уві сні кров, значить, бути співучасником якогось сумнівного і грішного справи. Якщо хто побачить, що він п’є людську кров — значить, він отримає майно, яке шаріатом. Якщо хто побачить у сні, що з носа йде кров — придбає недозволене майно.

Приснився кров пов’язана асоціативним рядом з родинними стосунками, конфліктами і відплатою. Якщо ви хотіли зупинити кров, хльостаючі або що сочилася з рани, це відображення туги через смерть когось із близьких серцю людей. Кров на своєму одязі сниться до того, що вчинок близької людини буде загрожувати вашій репутації.

Якщо приснилося, що ви в процесі самооборони завдали ворогові такий нищівний удар, що на вас бризнула кров з його рани, це сон-попередження. Якщо ви якимось чином втрутилися сварки, що сталася між близькими людьми, це може обернутися для вас самими серйозними наслідками.

У сні ви пили з річки і смачну холодну воду, і вона несподівано буквально на ваших очах стає густою кров’ю, яка бруднить вас з ніг до голови, — це також застереження. Ваш рід давно проклятий; життя ваших близьких і ваша власна буде нещасливою до тих пір, поки ви не навернетесь до Бога з благанням про прощення гріхів ваших предків.

Якщо сниться кров, то значення цього символу практично не буває позитивним. Як виняток можна назвати випадки, що стосуються прояви злості до якоїсь людини: тоді кров противника уособлює вашу повну перемогу. І все ж у більшості випадків кров — це символ виснаження (різного роду — фізичного, емоційного, фінансового), занепаду, ушкодження або смерті.

Ще одне пряме значення крові — це джерело життя. У цьому випадку її розцінюють як символ єднання, кровного братерства з іншою людиною. Крім того, кров може служити символом жертовності (наприклад, відданий на заклання агнець). Кров наділена глибоким змістом для тих, хто цікавиться і займається окультизмом. В їх снах кров’ю часто малюють або пишуть, п’ють її. Згадайте, кому належала приснився вам кров, чому вона з’явилася і почували ви себе при її спогляданні страх.

Якщо вам приснилася кров на власних руках, такий сон попереджає, що якщо ви терміново не приділіть належної уваги собі і станом своїх справ, то вас будуть переслідувати фатальне невезіння і суцільні невдачі. З рани текла кров, відкрилося сильне кровотеча — це до фізичного нездоров’я або неспокою, неуспіх у справах. Їх причиною будуть невдалі операції, другою стороною в яких були іноземні організації. Одягу, забруднені кровотечею — провісники бажання ворогів зірвати вашу намічену успішну кар’єру. Після такого сну тільки що несподіваним чином завязавшуюся дружбу слід сприймати з особливою обачністю.

Кров у сновидінні асоціюється з родинними зв’язками, відплатою, конфліктами. Якщо уві сні ви побачили кров на своєму одязі – це знак того, що вчинок близької людини поставить під загрозу вашу репутацію. Бачити кров на своїх руках – знак невдачі, фатального невезіння; вам слід негайно подбати про себе і своїх справах. Якщо сниться, що з рани ллється кров, – можливе погіршення здоров’я або занепокоєння, неуспіх у справах, викликаний невдалими угодами з іноземними компаніями. Сон, у якому ви намагаєтеся зупинити ллється з рани кров, символізує вашу тугу за померлим близькій людині.

Наснилося кровотеча пророкує вам вчинок, який дуже не сподобається вашим друзям. Уві сні у вас була рана, з якої текла кров, — значить, будете засмучуватися, оскільки у ваше життя увійдуть неприємності та негаразди.

Побачити хворого на сухоти, який плює кров’ю, — захворієте або переутомитесь. Закривавлений чоловік, що з’явився у вашому сні, пророкує суперечки з друзями. Велика кількість крові у сні, закривавлений одяг — це знак прийдешньої удачі; протягом справ дуже сильно зміниться на краще.

Приснилася кров на собі — до швидкої новини від рідні. Спливати кров’ю — до самотності і смутку тимчасового характеру. Проливати чужу кров — при розв’язанні дуже важливої проблеми проявіть себе безтурботним людиною. Візьміть ініціативу в свої руки. Якщо у вашому сновидінні стікав кров’ю близька вам людина, це говорить про те, що з ним у вас разладятся взаємини, а причиною стане ваша егоїстичність. Залита кров’ю земля сниться до конфліктів і людським жертвам, суворих випробувань.

Б’єшся на ножах з ким-то так, що видно кров — щастя. Виступає кров на руках і на ногах — до великої удачі. Кров йде від удару мечем — віщує частування з їжею і питвом. Кров на ліжку — дружина або наложниця развратничают. Кров на рогах у бика — передбачає досягнення трьох вищих посад у державній адміністрації. Вбиваєш людину так, що кров бруднить одяг — отримаєш матеріальний зиск, багатство.

Побачити кров звичайну — будете веселитися; згусле — захворієте; проливати у битві — необґрунтована поспішність призведе до неприємностей; пити — добрі надії; ллється на землю — до щастя. Плавати в крові — до величезних потрясінь; кров тварин — ваші надії цілком можуть стати реальністю; бачити на інших — до хвороби в сімействі.

Сон, у якому кров стікає по одязі, говорить про те, що вам треба остерігатися нових друзів і шанувальників, які, можливо, замишляють проти вас щось недобре. Бачити свої руки, обагрені кров’ю, обіцяє рок, невдачі в сердечних справах.

Кров — позначення рани або іншого фізичного ушкодження, що стала наслідком зовнішнього або внутрішнього насильства, адже людина бачить кров виключно поза функції організму.

Кров — сильні емоційні хвилювання; ворожнеча; страждання; багатство; родичі; втрата; життєві сили; міцна дружба і сердечність. Стікає з рани на землю — до грошей, допомогу.

Власна — будуть якісь проблеми з родичами. Чужа — відбудуться природні катаклізми та інші лиха, але при цьому особисто вам постраждати не доведеться.

Станеться щось непередбачене; кров з носа сниться до фінансової втрати.


Залишити відгук