Сонник Кріт — до чого сниться ?

Кріт у сні означає людину зі слабким зором або ж важка праця, що приносить мізерні заробітки. Іноді кріт у сні є вказівкою на те, що у вас є таємні вороги. Такий сон пророкує вам, що спливуть ваші темні справи, таємниця розкриється, і це зашкодить вашій репутації і порушить ваші плани. Сон, у якому ви побачили, що кроти повзають у вас в будинку або на вашому одязі, попереджає вас про розлад у родині. Зловити крота у сні — знак перемоги над ворогом або неприємностями.

Якщо уві сні кріт робить підкоп під ваш дім, то зовсім скоро вас і вашу родину наздожене низка великих проблем, починаючи від хвороб і закінчуючи постійними сварками. Особливого негативу слід очікувати, якщо приснилося, що гризун вкусив сновидця. Якщо навіть у сні ви відчули біль, то всі труднощі будуть пов’язані з великими переживаннями. Якщо вас звірятко вкусив, а ви навіть цього не помітили, означає неприємності будуть не настільки істотними.

Кріт уві сні може символізувати зберігача чогось прихованого, таємного або саму таємницю. Спроби зловити крота уві сні можуть говорити про бажання в життя розкрити щось, що не є очевидним. Якщо вам вдається зловити крота, то такий сон обіцяє вам успіх і повагу за видатні заслуги. Часто захоплення крота у сні також може вказувати на отримання грошової винагороди у реальному житті.

Якщо приснився кріт, це говорить про те, що і вас не оминула доля мати таємних недругів. Ловили крота — значить, зламавши будь-яку протидію, ви зумієте домогтися видатного положення у своєму колі. Приснився кріт або якийсь інший гризун на людину — майте на увазі, що в будинку будуть чвари, можете захворіти.

Сон, в якому ви бачите крота, означає таємних недоброзичливців, які видають себе за ваших шанувальників і друзів. Якщо дівчині сниться коло, це віщує їй, що вона потрапить у скрутне становище і їй необхідно дотримуватися обережності.

Кріт, є символів стресів і нав’язливих думок. Також, можливо, ви маєте багато недоброзичливців, які поки що, не показали свого обличчя.

Таємний ворог, недоброзичливець; знак неспокійних нав’язливих думок, почуттів, спогадів.

Вам доведеться пережити сліпу і гарячу пристрасть до людини, яка цього не гідний.

До прибутку, спроможності; досягнете успіху в мистецтві.


Залишити відгук