Сонник Заєць — до чого сниться ?

Якщо вам снився кролик, загнаний в кут, то наяву доведеться підтримати близьку людину, якого сильно образили. Кролик, який уві сні перетинає вашу дорогу, пророкує нещастя. Кролик сниться до розмови з начальством, в якому ви не проявите своїх професійних якостей і втратите в його очах. Якщо він вам присниться на п’ятницю, то фатального падіння не станеться, так як ви знайдете можливість виплутатися із ситуації і відновити своє добре ім’я. Якщо сниться, що кролик перетворюється у вашого знайомого, то, швидше за все, ви володієте компрометуючої його інформацією, і він боїться її розголошення. Постарайтеся не виїжджати за чужий рахунок.

Білі кролики сняться, в основному, до удачі, сімейного та фінансового благополуччя, до кращих змін. Сни з рудим зайцем сняться в більшості випадків до кращих змін, до перебудови життєвих принципів. Руді звірятка можуть снитися також до удачі у всьому – в любовних і сімейних справах і кар’єрі. У сновидіннях з пухнастиком чорного кольору зазвичай присутнє якесь попередження про небезпеку. Взагалі вважається, що побачити чорного кролика уві сні, значить, в реальності зіткнутися з негативом, який більшою мірою загрожує добробуту сновидця.

Сни про кроликів можуть говорити як про добрих ознак, так і про погане. Наприклад, білі віщують вірність коханої людини, гармонію в родині або щасливу зустріч, є знаком романтики. Чорні, навпаки, приносять збитки, хвороби, руйнування і сіють смерть (якщо ви берете чорного кролика на руки). Кролики незвичайною, нехарактерною для них фарбування прогнозують несподівані зміни.

Є відображенням здоров’я у психологічній сфері, при якому в той же час починається період застою і знецінення особистості. Кролики надзвичайно плодючі істоти, і тому образ кролика може виражати страх сексуальної неадекватності, бажання або страх бути батьком. Якщо чоловік бачить жінку, ухаживающую за кроликами, то це відчуття, що вона сексуальна і бажання володіти нею.

зі сну кролики — це передвісники вашого швидкого переїзду у велике місто, де вас чекає щасливе подружжя. Ще одне значення цього сну — реалізація всіх планів у діловій сфері, перемога над конкурентами, процвітання тієї справи, якою ви займаєтеся. Заміжнім жінкам кролики сняться до поповнення сімейства.

зі сну кролики — дуже добрий знак, оскільки він обіцяє, що ваша життєва ситуація різко і суттєво зміниться в кращу сторону, зокрема, збільшаться ваші доходи. Білі кролики — символ вірності. Побачити пустують навколо маленьких кроликів — діти будуть для вас джерелом радості.

Кролик, як і заєць, відображає внутрішні страхи суб’єкта з приводу відносин з протилежною статтю. Винуватцем переживань є надзвичайно ревнивий характер. Запам’ятайте, що ревнощі і недовіру можуть негативним чином позначитися на будь-яких стосунках і привести до розриву.

Білий кролик сниться до успіху, чорний — до розладу з-за чиєїсь немилості до вас. Убивши кролика у сні, ви забезпечуєте собі в реальному житті якийсь збиток або втрату, однак якщо вдалося покуштувати в сновидінні його м’яса, довго будете похвалитися відмінним здоров’ям.

Бачити кролика – символ допомоги від знайомого. Спіймати кролика або бачити його учасникам – до добробуту і щастя. Чоловік підійшов до вас з кроликом на руках – будьте уважні, щоб не стати жертвою шахрая. Вбити кролика – до втрати фінансового джерела.

Бачити уві сні кролика означає, що ваші справи будуть швидко просуватися вперед, ви зможете спритно виходити з нинішніх складних ситуацій, навколо будуть тільки добрі люди і всі ваші починання будуть закінчуватися тільки удачею.

Бачити його в сні — знак прибутку або знахідки, особливо якщо він білого кольору. Чорний кролик під сні — провісник прикростей, сірий є символом марних надій. Дивіться тлумачення: Тварина.

Приснився кролик — вам збираються нашкодити фальшиві друзі; є його — до добробуту; білий сниться до радості; чорний — до смутку.

Якщо у сні ви бачили білих кроликів, то ви не обманетесь у своєму коханому, який залишиться відданим до кінця.

Символ плодючості, сексуальності; роль жертви, ніжна, тонка, ранима, незахищена частина сновідящого.


Залишити відгук