Сонник Крокодил — до чого сниться ?

Крокодил для нас завжди був дивовижним тваринним. Тому тлумачі снів приписували його поява в сні самим різним причинам. Існує версія, що побачити крокодила уві сні і зрадіти — знак того, що дівчина отримає вигідну пропозицію про заміжжя.

Взагалі ж, крокодил — грізне і небезпечна тварина. Якщо що — не пощадить. Тому, звичайно, побачити його у сні — знак загрози зіткнення з небезпечним ворогом, який може заподіяти вам багато болю і неприємностей, а то й позбавити життя. Іноді такий сон означає, що близькі друзі зрадять вас, після чого ви взагалі перестанете вірити людям. Часто такий сон служить вказівкою на те, що у ваших справах ви допустили помилку, і ваші вороги не забаряться скористатися нею, щоб стерти вас в порошок.

Перебувати в сні в небезпечній близькості від крокодила означає, що ви будете втягнуті в неприємну історію, небезпечну поганими наслідками. Особливість такого сну полягає в тому, що в ситуації, про яку йде мова, вам доведеться розраховувати тільки на свої сили. Побачити його у зоопарку — знак того, що скоро ви можете опинитися в незвичайній ситуації. Іноді такий сон пророкує далеку подорож. Якщо вам присниться, що крокодил збирається напасти на вас, то вороги збираються посміятися над вами.

Побачений у вашому сні крокодил, зазвичай є символом ненадійного людини у вашому оточенні. Які-небудь дії у вашому сновидінні, найчастіше пов’язані саме з цією людиною. Годувати крокодила уві сні, може обіцяти покращення відносин з цією людиною, але ненадовго, так як він знову буде здатний на зраду. У разі нападу крокодила, варто очікувати сварки чи суперечки з цією людиною, в наслідок якої він постане в істинному світлі, а ви можете зіпсувати відносини з вашими близькими.

Сон з крокодилом на афіші або вуличному стенді, застерігає вас. Можливо ця людина намагається залучити вас в темні справи, ви повинні вчасно це розпізнати. Якщо у вашому сні ви бачите крокодилів під час бійки — це знак, що поруч з вами два безсердечних людини, відносини між якими вам не варто втручатися. Крокодил разом зі своєю жертвою, може означати, що ви станете очевидцем жахливої події, але нічого не зможете змінити.

Такий сон — це символ хитрого, підступного ворога і заклик до обережності. Також він говорить про будь прихованої, грізною, ворожою по відношенню до вас силі. З її вини ви можете стати жертвою нещасного випадку. Крім того, сон про крокодила може означати неприємності для тих людей, які були присутні у вашому сні. Однак несприятливе значення сну пом’якшується, якщо ви тварину вбили уві сні.

Сновидіння про крокодила говорить про лукавство — вашому чи людини з вашого кола спілкування. Сон може свідчити про ваше бажання відразу в декількох життєвих сферах мати стабільну, міцну основу. Крім того, він каже, що ви вмієте добре пристосовуватися до обставин, наділені гнучкістю або, щонайменше, ще тільки хочете мати більш гнучкий характер.

Якщо приснився крокодил, таке сновидіння попереджає, що друзі, яких ви вважали самими близькими, вас в чомусь обдурять, причому чекати цього залишилося недовго. На додаток до цього вороги стануть переводити причіпками більше, ніж раніше. Йшли по спині крокодила — значить, вас очікують неприємності, з якими ви будете справлятися самостійно і наполегливо, і у вас це вийде. Сприймайте це сновидіння як застереження проти прояву в бесідах з людьми надмірної відвертості.

Крокодил у сні – символ підступності з боку самих близьких друзів. Побачивши цей сон-застереження, уникайте зайвої відвертості в спілкуванні з людьми. Йти по спині крокодила передвіщає неприємності, з якими ви будете наполегливо і небезуспішно боротися. Якщо сниться водойму, повний крокодилів – це до зради з боку тих, кому ви довіряли, причому вас же ще і виставлять винною стороною. Також це може означати небезпечне оточення.

Ворог, а сила або слабкість ворога буде знаходитися у відповідності з силою баченого крокодила. Якщо Ви побачите в сні крокодила, Вам також наяву належить спілкування з брехливим торговцем чи представником влади. Вбити крокодила, значить, наяву Вам, можливо, вдасться уникнути в майбутньому великих неприємностей і залишитися цілим і неушкодженим. Якщо крокодил ж у сні затягнув Вас в воду, то Вас можуть затримати правоохоронці.

Ви знаходитесь серед лихих людей. Якщо вам привидівся ваша боротьба з крокодилом, з вашою наступною перемогою, то це означає, що ви дуже завбачливий чоловік, і незабаром, під час вирішення якихось проблем, це зіграє вам на руку. Йти від переслідування крокодила — це дуже добрий знак! Ви можете подолати труднощі, або знайти своє місце в цьому житті.

Якщо у вашому сні ви побачили крокодила чи алігатора — це обіцяє вам насувається небезпека. У тому випадку, якщо крокодил був дуже похмурого і темного кольору – вам слід уникати спілкування з темношкірими, або темноволосими людьми, в найближчому майбутньому. Можливо ці неприємності виходять від них.

Крокодил у вашому сновидінні, показує вам, що ви перебуваєте в залежності від неблагополучного людини. Якщо ж ви побачили очі крокодила, це попереджає вас про можливий обман. Але якщо ви вчасно це зрозумієте, то це принесе вам невелику вигоду.

Крокодил — це застереження від насуваються небезпек і зрад. Якщо ваші близькі або знайомі, уві сні вступають в сутичку з крокодилом, попередьте їх, можливо їх життя в небезпеці.

Сон про крокодила означає, що вас зрадить ваш коханий. Якщо ви йдете по спині крокодила, такий сон застерігає вас від зайвої відвертості з коханим, від якого можна чекати зради.

У вас буде багатий наречений.

Начальник, залицяльник.


Залишити відгук