Сонник Крик — до чого сниться ?

Якщо приснилося, як ви чули чиїсь крики страждання або жаху, такий сон передвіщає великі клопоти. Привести стан справ в нормальне вам допоможуть обачність і тверезий розум, а усталений порядок цілюще вплине на стан духу. Людина, яка кричить сниться до сумнівних задоволень. Є велика вірогідність, що із-за них ваш дух прийде в занепад, а ділова і любовна сфери вашого життя постраждають від цього. Почули крик подиву — вам несподівано допоможуть. Приснилися крики диких тварин — з кимось знайомим може відбутися серйозний нещасний випадок. Крик про допомогу, виданий знайомим голосом, обіцяє хвороба цій людині, звавшему вас.

Кричати уві сні — знак переляку, остраху майбутнього. Іноді такий сон означає загрожує небезпека. Чим голосніше і довше буде ваш крик під сні, тим триваліше будуть ваші страждання і неприємності. Якщо вам присниться, що вас криком попереджають про небезпеку, то ви отримаєте звістку, якого не очікували. Вигук здивування почути в сні — знак несподіваної допомоги, звідки не очікуєте. Поклик допомоги почути уві сні і дізнатися голос близької людини в сні означає, що та людина потребує вашої допомоги або дуже хворий. Страшні крики чути в сні — знак наближення нещастя. Дивіться тлумачення: Поклик.

Крик страждання, почутий у сні пророкує великі турботи, але ваша обачність і тверезий розум допоможуть вам привести справи в порядок. Якщо вам приснився людина, яка кричить: попереду сумнівні задоволення, які можуть привести вас в депресію. Здивований вигук: сниться до несподіваної допомоги. Крики диких тварин віщують серйозний нещасний випадок з кимось із знайомих. Крик про допомогу когось із знайомих: означає хвороба того, хто вас покликав.

Той, хто чує уві сні крик (будь то наказ або заборона, радісний крик або попередження) повинен вірити всьому, що чує. Наприклад, якщо Ви почули у сні: «Не роби того-то», то не слід робити. Підвищувати голос на вченого-аліма або кричати на нього, значить, зробити якийсь гріх. У Корані сказано: «Не підносить голосів своїх голосніше голоси Пророка».(Сура-Худжурат.2). Адже воістину аліми — спадкоємці пророків.

людина, яка Кричить, який сниться вам, віщує задоволення, які приведуть вас до депресії і погіршення стосунків з коханою людиною. Крик подиву віщує допомогу від людини, таємно закоханого в вас.

Якщо уві сні кричить близька людина – він потребує допомоги, може бути хвора або в біді. Чути власний крик, при цьому відчуваючи сильний страх, що відображає сильну потребу в підтримці, допомоги, турботи.

У сні чути, як хтось кричить ваше ім’я, – до біди, важкого захворювання або смерті. Бачити себе німим – довгий час не мати доходів.

Власний — важкі часи, негативні переживання; чужий — попередження.

Сон пророкує важкі часи, такі довгі, яким довгим був крик уві сні.


Залишити відгук