День Народження 23 Лютого: Знак Зодіаку — Риби

Народилися 23 лютого наділені цікавим поєднанням чутливості та емоційності, властивих Рибам, і раціональності, пов’язаної з числом 23. Вас цікавлять окультизм і метафізика, хоча до захоплення незвичайним і містичним додається здоровий глузд. Ви легко і з задоволенням спілкуєтеся, оскільки вам є що сказати. Крім того, ви вмієте і слухати. Літературні та акторські здібності, таланти в живопису, музиці і танцях дозволяють вам стати письменником, художником або артистом. Можливо, ви досягнете успіху як щедрий меценат.

Народжені 23 лютого частенько перевантажують себе роботою. Вони повинні вчитися відпочивати і розслаблятися. Спокійний сон відіграє вирішальну роль у їх здоров’я. Тому спальня цих людей повинна бути зручною. З-за своєї високої чутливості народжені 23 лютого дуже сприйнятливі до приємним фізичним процедур — наприклад, до масажу. Витончений смак виявляється і в їх відношенні до їжі. Вони чудово готують і здатні навіть винайти якусь нову страву на основі традиційних рецептів. І все ж народжені в цей день повинні стримувати свої апетити, їм буде корисною добре збалансована дієта з помірним кількістю продуктів, що містять жири. Народженим 23 лютого рекомендується щодня займатися легкими фізичними вправами.

Народжені 23 лютого зазвичай пропонують оточуючим не тільки свої ідеї, але і себе в якості альтернативи іншим претендентам, вважаючи свою кандидатуру найбільш підходящим варіантом. Вони часто вирішують проблеми, пов’язані з просуванням справ в потрібному напрямку. Глибоко переконавшись у тому, що їм цілком під силу впоратися з конкретною роботою, якою б складною вона не була, народжені в цей день в числі перших поцікавляться відкрилася вакансією і зроблять все, щоб зайняти звільнене місце. Втім, вони бувають досить коректними по відношенню до конкурентів. Народженим 23 лютого зазвичай вдається делікатно розширювати сферу своєї діяльності. Ці люди використовують будь-яку можливість, щоб отримати схвалення оточуючих. Їх доводи завжди дуже переконливі і деколи звучать як поради; рідко, коли вони спробують довести свою правоту, якщо самі не до кінця впевненими в ній.

Знак Зодіаку 23 Лютого — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Водної стихії, які характеризуються наступними якостями: поетичність, універсальність, старанність, ніжність, обдарованість, миролюбність, сострадательность.

Планета Управитель: Нептун. Риби отримують від неї дар провидіння, всепрощення. Нептун — покровитель лікарів. Планета у вигнанні – Меркурій. Несе відповідальність за відсутність критичності, а також невміння розбити явище на складові.

Риби — знак зодіаку народилися 23 лютого, вона дарує цим людям рідкісну чутливість і тонкість, а число 23 наділяє цих людей деякої раціональністю і прагматичністю. Ви цікавитеся містикою і усім потойбічним, але у вашому відношенні присутній дещиця скептицизму. Ви — чудовий оратор і прекрасний, уважний слухач. Народжені 23 лютого – дуже творчі натури, наділені даром акторської майстерності, музичним, художнім і пластичним талантами. З вас вийде чудовий мистецтвознавець або, приміром, меценат.

Народжені 23 лютого — це реалісти, здатні до найдрібніших подробиць розглянути ситуацію, що склалася. Однак часто буває так, що їх реалізм насправді може виявитися песимізмом, — враховуючи це, людям старшого віку важливо остерігатися прискіпливості і озлобленості. Неприємні сторони характеру народжених в цей день відштовхують від них оточуючих, тому їм рекомендується ретельно розподіляти сили, щоб уникнути самотності і депресії. Крім того, вони особливо повинні остерігатися тяги до самознищенню.

Народилися 23 лютого твердо стоять на ногах і ніколи не стануть вдаватися божевільним насолоді розкішної життя. Оскільки вони практичні і нерідко стикаються з труднощами, багато хто з них воліють використовувати досвід минулих днів, щоб як слід підготуватися до можливих труднощів у майбутньому. Таким чином, ці люди «люблять двигуни, які, одного разу заробивши, ніколи не зупиняються». Одна з причин успіху народжених 23 лютого — це, крім прагматизму, безпомилкова інтуїція, тобто визначення найбільш зручного часу дій і вміння вчасно зупинитися. Народжені в цей день зазвичай абсолютно правильно вирішують існуючу дилему, спрямовуючи тим самим своє життя в потрібне русло і приймаючи закони неминучості. Коли вони збиваються з одного наміченого шляху, то рідко на нього повертаються і просто вибирають інший. Перед тим як почати здійснення плану А, вони ретельно розглядають переваги плану Б і «відкладуть його про запас».

Таким чином, народжені 23 лютого значно відрізняються від тих, хто здійснив якусь із своїх ідей і більше нічого не може зробити. Часто вони самі або їхні підлеглі здатні знайти альтернативу безвыходному положення. В особистому житті вони повинні слухати тільки своє серце і не ставати безвідповідальними. Їм необхідно рахуватися з бажаннями оточуючих і намагатися бути відкритими. Усвідомлюючи справжню цінність думок інших людей і спокійно вислуховуючи їхні плани дій, народжені в цей день матимуть друзів і отримають підтримку своїх власних проектів.

Чоловік Риби — народився 23 Лютого

Чоловіки, народжені 23 лютого — відрізняються наступними властивостями: такий кавалер — відданий, творчий, чутливий, жертовний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 23 Лютого

Жінки, що народилися 23 лютого, володіють наступними якостями: така дама — надчутлива, що зачаровує, артистична. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 23 Лютого

Люди, народжені 23 лютого знак зодіаку Риби, мають купу ідей про те, як стати успішним, і роздають їх усім бажаючим. А якщо вони беруть участь у якому-небудь відборі, вважають себе найбільш підходящою кандидатурою на обрану посаду і впевнені в своїй перемозі. Вони добре розбираються в тому, як краще вести різні справи. Якщо вони впевнені у своїх силах і знають, що робота буде зроблена ними як не можна краще, незалежно від її складності, то в списку претендентів вони будуть одні з перших. Ними будуть докладені всі зусилля для того, щоб отримати цю посаду. Проте вони не відчувають неприязні до конкурентів, і зберігають ввічливість у спілкуванні з ними.

Люди з датою народження 23 лютого знак зодіаку Риби, мають широке коло інтересів і іноді непомітно вторгається на чужу територію. Вони дуже залежні від чужої думки і намагаються заслужити схвалення оточуючих. В логіці їм не відмовиш, і сперечатися з ними нелегко, так як на все у них є готові відповіді. Але якщо вони не впевнені у своїй правоті, то заперечити нічого не зможуть. Вони досить реалістичні і до вирішення проблем підходять фундаментально, враховуючи дрібні деталі. У більш пізньому віці ця риса їхнього характеру може плавно перетекти в песимізм. Тому їм потрібно стежити за тим, щоб не перетворитися в буркотливих і всім незадоволених особистостей. Негативні риси їх характеру впливають на їх спілкування з людьми, і щоб не залишитися на самоті, їм необхідно більше цікавитися життям інших людей і виявляти інтерес до їх діяльності. А також не завадило б перестати критикувати і виставляти свої негативні якості, приховуючи свої позитивні риси глибоко всередині.

Людям, народженим 23 лютого знак зодіаку Риби, глибоко чужі розкіш і марнотратство. Навіть якщо вони ні в чому не потребують, кидати гроші на вітер огидно їх принципам. Витоки їх практичною натури лежать в глибокому дитинстві, яке не відрізнялося безоблачностью, що на все життя залишив свій відбиток у їх душі. Яке б не було їх фінансове становище, вони завжди мають недоторканний запас на випадок яких-небудь неприємностей в майбутньому. У зв’язку з цим речі зазвичай довго ними використовуються, а нові купуються лише у разі, якщо колишні прийшли в стан повної непридатності.

Прийти до успіху людям, народженим 23 лютого знак зодіаку Риби, допомагає їх разюча інтуїція у визначенні відповідного часу для дії і сильно розвинене шосте почуття, яке безпомилково підказує їм, коли потрібно зупинитися. Будь-яку виникаючу в їх житті проблему вони дозволяють найбільш прийнятним способом, вибираючи самий вірний шлях з усіх наявних. Якщо в їх плані виникли збої, вони не намагаються його відкоригувати, а просто переходять до плану Б. Всі запасні варіанти розглядаються ними заздалегідь і відкладаються на критичний момент.

Що стосується особистого життя, людям, народженим 23 лютого знак зодіаку Риби, потрібно прислухатися тільки до свого серця і не керуватися холодними розрахунками. Потрібно намагатися бути більш відкритим і ділитися з оточуючими своїми думками та емоціями, при цьому не забуваючи цікавитися думкою своїх співрозмовників. Це допоможе їм придбати більше друзів і не відчувати свою самотність. Потрібно розуміти, що людині цікавіше говорити, а не слухати, тому потрібно дати можливість оточуючим висловитися. Вони полегшать свою душу, і згодом охоче стануть з вами спілкуватися.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви щедрий, пристрасний і віддаєте перевагу довготривалого партнерства. Однак вам потрібна людина, здатний розділяти ваші інтереси, — не тільки коханий, але й один.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 23 лютого здатні активно проштовхувати не тільки свої ідеї, але й самих себе. Завдяки цій енергійності вони зазвичай досить швидко знаходять роботу, не соромлячись пропонувати себе, виявляти ініціативу й активно доводити свою перевагу перед іншими претендентами. Дивне властивість, якщо згадати, який знак зодіаку 23 лютого. Рибам все ж не властива така активність в питаннях, що стосуються роботи і кар’єри. Можливо, це якість зумовлено раціональністю магічних властивостей числа 23. Влаштувавшись на обрану ними роботу, ці люди швидко розширюють свої професійні обов’язки, просуваючись кар’єрними сходами вгору. Схвалення оточуючих і колег для них вкрай важливо, що вже більше властива Рибам: даті 23 лютого знак зодіаку відповідає цей.

Найчастіше народилися 23 лютого – реалісти з ухилом в песимізм, що цілком зрозуміло, якщо згадати, 23 лютого — який знак зодіаку. Їм слід намагатися якнайменше вишукувати помилки в чужій роботі і поменше злитися, щоб тримати свою жовч під контролем. Якщо дати їй волю, вони швидко налякають всіх оточуючих і залишаться одні, що незмінно приведе до важкої депресії. Також їм варто утримуватися від зайвої упередженості до себе самих і самоїдства, які можуть призвести до саморуйнування і точно не дозволять створити що-небудь позитивне.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 23 лютого занадто багато працюють, як справжні трудоголіки, а тому часто страждають від перенапруги. Їм потрібно грамотно чергувати періоди роботи і відпочинку. Дуже важливий для цих людей глибокий, міцний сон, тому їм слід особливу увагу приділити оформленню своєї спальні.

Проходите курси розслабляючого і лікувального масажу, так як ви дуже чутливі до цього виду впливу. Як і багато Риби, що народилися 23 лютого є вмілими кулінарами, талант яких дозволяє їм ставити сміливі експерименти в їжі і винаходити все нові й нові смакові поєднання і страви. Але їм слід остерігатися переїдання, обмеживши в своєму раціоні кількість жирів. Що стосується зарядки, то народився 23 лютого рекомендована легка ступінь навантаження.

Доля і Удача

В цей день народжуються незалежні, впевнені в собі і своїх силах, амбітні натури. Все буде: злети і падіння, багато заздрісників, таємних ворогів, які будуть плести інтриги, велика кількість пліток, життя буде бурхливою і кипучої. Але могутня сила, магнетизм, чарівність, якими наділені від народження люди, які прийшли у світ в цей день, допоможуть їм вистояти в життєвих бурях. У будь-якій діяльності їх чекає заслужений успіх. Вони зможуть, подолавши всі перешкоди, досягти добробуту і процвітання. Особливо успішно можуть проявити себе в музиці, літературі, мистецтві.

Поради Рибам, Народженим 23 Лютого

Народилися 23 лютого досить практичні і не схильні спускати гроші на вітер. Вони завжди враховують свої помилки і не повторюють їх знову, використовуючи свій досвід як зброю. Практичність вони поєднують зі своєю вражаючою інтуїцією, яка буквально веде їх по життю. Якщо життєві обставини заважають втіленню їх цілей, вони, вважаючи це за знаки і вказівки згори, змінюють свої цілі і можуть зайнятися чимось зовсім відмінним від першого справи життя. Свої дії вони завжди планують, при цьому у них є запасний план на випадок екстреного відступу.

Коли вони досягнуть бажаного, вони ставлять собі нову мету і ніколи не відчувають себе не у справ. Безвихідних ситуацій не визнають, але, як вже зазначалося вище, здатні згорнути в сторону і кардинально поміняти весь план. Їм важливо утриматися від легковажних вчинків в особистих стосунках і слухати свій внутрішній голос. На бажання дорогих людей варто звертати увагу, рахуючись з ними, і не забувати про довіру. Якщо ви будете уважно вислуховувати точку зору і поради кожного з друзів і колег, то швидко станете улюбленцем оточуючих.


Залишити відгук