Сонник Кричати — до чого сниться ?

Кричати уві сні можна з різних причин, і при розшифровці сну важливо зрозуміти, це причина чи наслідок. Можна кричати від страху, через кошмарного сновидіння, а можна кричати на тлі підвищеного нервового напруження в реальному житті — так звані озвучені емоції уві сні, підсвідомий крик про допомогу. Все це має відношення лише до того крику, що виривається у сплячої людини сам по собі, поза участі інших людей, присутніх в даному сюжеті.

Якщо кричати, плакати ви починаєте з-за того, що бачите в сні щось страшне, значить в першу чергу слід розібратися з тим, що саме вам приснилося. Якщо б ви побачили те ж саме наяву, чи було б вам страшно? Якщо ні, значить, ми маємо справу не з причиною, а з наслідком. Спочатку людина відчуває тривогу, страх, а лише потім його підсвідоме мислення домальовує відповідну картину. Розшифровувати такий сон не має сенсу, слід зайнятися впорядкуванням власної нервової системи.

Лаятися, кричати на кого-то, кричати уві сні — все це вказує на виплеск внутрішньої агресії, стресового стану, яке, по всій видимості, ви тримаєте в собі наяву, поступаючись стримуючим факторам. В принципі, такий сон, такий стан у сні можна вважати позитивним, бо він дає спящему можливість емоційної розрядки. Зовсім інша справа — сновидіння, в якому хтось кричить на вас. Воно може вказувати на гнітюче наяву почуття провини, далеко не завжди виправдане (комплекс провини), а також видавати якісь реальні докори сумління за що-то скоєне. Хто накричав на вас у сні? За що? Що ви могли протиставити у відповідь на обвинувачення і чи намагалися це зробити? Вважали себе винуватим?

Якщо у сні вам довелося кричати, кликати на допомогу конкретна особа і за конкретних обставин, значить, ця людина вам може бути вельми корисний у найближчий період життя. Якщо це просто знайомий — не нехтуйте цим знайомством. Якщо крик про допомогу у сні був адресований комусь із близьких людей — вам слід поміркувати про те, чи не занадто ви залежні від цієї людини, можливо, вам не вистачає самостійності у прийнятті рішень. Кричати від болю у сні — тривожне передвістя. Якщо у вас в сновидінні дійсно були больові відчуття, це може говорити про реальний захворюванні, сигнали про який вам подає вашу підсвідомість.

Досить часто людина не може кричати уві сні, хоча і намагається це зробити. Сновидіння, в якому ви кричите, а звуку немає, вказує на внутрішній конфлікт між волею і бажанням. Подумайте про те, наскільки правомірні і виправдані необхідністю ваші внутрішні табу, моральні заборони, оскільки це протиріччя заважає вам повноцінно жити і породжує комплекси, що провокують психічне нездоров’я. Сновидіння, в якому присутні темрява і крик про допомогу звідки-то з неї, говорить про те, що ваша душа неспокійна, вам постійно здається, що ви щось десь недоробили, комусь сказали не ті слова, кудись не встигли. Ви забагато на себе берете, постарайтеся жити так, як вам по силам, відпустіть від себе все, що було зроблено не так, як би вам хотілося. Значення сну посилюється, якщо це був крик дитини.

Якщо в сні ви чуєте крик тривоги, але не бачите того, від кого він виходив — ви у великій небезпеці, зберіть всю свою пильність, щоб не потрапити в біду. Про загрожуючу вам небезпеки говорить і сон, в якому вам довелося на якийсь причини скрикнути, злякатися. Кричати на когось — до великих клопотів, пов’язаних з тим, на кого ви підвищували голос. Якщо кричати на людину уві сні вам довелося в ніч на вівторок, то він буде мати потребу в грошової допомоги. Сниться, що кричать на вас — будете прагнути до отримання сумнівних задоволень. Кричати «Допоможіть!» у сні — передвістя занепаду духу, депресивного стану.

Кричати від страху, горя — будете сильно радіти. Звати — люди вам допоможуть у чому. Кричати на мати у сні — до необхідності просити вибачення наяву. Приснилося, що на вас кричать, погрожують розправою знайомі вам люди — отримаєте від них несподівану допомогу чи підтримку. Іти в сні і кричати когось по імені — до нещастя, яке може статися з цією людиною. Корчитися від болю кричати — сон до хвороби наяву. Зверніть увагу на цю частину тіла або орган, відвідайте лікаря завчасно.

Якщо дівчині сниться, що вона сильно кричала на кохану людину — наяву їй доведеться просити у нього вибачення, бо в чомусь вона виявиться абсолютно не права. Сновидіння, в якому на неї кричить хлопець, який подобається їй і з яким вона зустрічається, вказує на безперспективність цих відносин. Для чоловіка і дружини кричати і лаятися уві сні між собою — передвістя того, що їх почуття спалахнуть з новою силою.

Кричати уві сні пророкує нехороші клопоти в реальності, депресивний стан від навалилися проблем. Якщо грамотно і виважено завершити важкі справи, то ситуація може змінитися в кращу сторону. Почути крик — є людина, яка допоможе в непростій ситуації. Крик звірів – до нещасного випадку у близьких людей. Конкретний крик про допомогу знайомого попереджає про його хвороби.

Сон попереджає про наближення неминучої небезпеки. Попередження криком — до несподіваної звістки.

Кричати уві сні означає, що Ваших задумів не судилося збутися через їх неправдоподібності.

Кричати – важкі часи, тим важче, чим голосніше і довше крик.

Важкі часи або перебільшена небезпека.

Кричати уві сні — до послабленню і втрати сил.


Залишити відгук