Сонник Хрест — до чого сниться ?

Хрест — це один з найбільш потужних релігійних символів. Він служить уособленням розради, зцілення, засудження, болю або потреби в захисті. Важливий аналіз того, яким чином даний об’єкт з’явився в сновидінні, який вплив це справило на весь його сюжет. Між тим побачений хрест здатний викликати і відчуття зовсім іншого ґатунку — тяжіння, огиду або прагнення його уникнути. Якщо уві сні ви уникали хреста, це служить відображенням вашого сорому, засудження, неадекватного ставлення до вічних загальнолюдських цінностей. Також це можна розцінювати як спробу проігнорувати пам’ять, тобто своєрідний захисний механізм, що допомагає забути про наслідки вибору або події, які мають відношення до релігійної символіки у вашому житті.

Зрозуміло, є у розп’яття позитивне начало, яке викликає у людини почуття безпеки, відчуття порятунку. Релігійні ікони служать для людей позитивним, якщо так можна висловитися, табу. Аналогічно тому, як ми намагаємося уникнути усіляких зносин з темними символами або образами табу, так ми відчуваємо добру силу, що виходить від позитивних символів, дарящую нам відчуття безпеки. Після сну про хрест люди, які дотримуються християнського віросповідання, нерідко проходять через внутрішнє очищення, оновлення духу, примирення з навколишньою дійсністю. Коли з’явився уві сні хрест, хто був поруч з вами? Що передувало появі розп’яття і пішло за ним? Відповіді на ці питання стануть підказкою, символом чого є хрест саме для вас — зовнішньої направляючої до примирення або внутрішнього зцілення.

Сон про хресті пророкує долю і попереджає про випробування, вимагаючи при цьому терпимості і рішучості. Молитися хреста у сні — знак радості і отримання подарунка від близької людини. Хрест цілувати в сні — знак наближення біди, яка з’явиться для вас справжнім випробуванням. Залізний хрест бачити в сні — знак захисту; могильний хрест обгородженим побачити уві сні — передвісник радості і спокою; хрест біля дороги — отримання хорошого известия.

Хрест поперек дороги уві сні побачити передвіщає невдачу в справах. Квіти поруч з хрестом у сні означають радість, приємну зустріч, душевний спокій. Золотий хрест бачити в сні передвіщає одержання радісної звістки. На собі бачити хрест — знак долі: все залежить від того, як він виглядає. Бачити хрест на інших у сні — знак випробувань. Надягати хрест на інших (або передавати його іншим) у сні означає, що ви покладаєте на людину певні обов’язки.

Знімати хрест з себе уві сні означає, що ви захочете змінити своє життя, незважаючи на докори совісті, які потім будете відчувати. Знаходити хрест у сні — передвісник того, що скоро ваше життя може змінитися. Стояти на колінах перед хрестом у сні означає, що вас чекає каяття в гріхах, приниження, душевні переживання. Зламаний хрест у сні передвіщає, що ваша справжня життя розвалиться як картковий будиночок. Хрестик натільний бачити в сні — знак щастя, удачі. Тримати хрест у руках — печаль, смуток. Золотий хрест в руках ангела бачити в сні — знак Божої волі, благословення Боже.

Хрест символізує собою порятунок, випробування, надію. Якщо приснився хрест, у вашому житті почнеться тривала пора, повна суворих випробувань. Приснилося церковне розп’яття — будете страждати із-за власних поганих вчинків. Стискати в руці хрест: ваш вибір — це не найлегший, але зате гідний життєвий шлях. Якщо приснився орел з хрестом в пазурах, це означає, що якась могутня імперія продемонструє акт агресії.

Хрест, окреслений колом, означає, що під загрозою біди виявиться вся планета і людство. Надіти на шию хрест — хто з оточуючих попросить у вас допомоги з несприятливими для вас наслідками. Охоплений полум’ям хрест повідомляє, що вам загрожує якась небезпека. Хрест, що нагадує якір, означає духовне відродження.

Хрест в сновидіннях — це уособлення вибачення, захисту від зла, оновлення. Побачили на своїй шиї хрест з ланцюгом — це знак покаяння, любові до ближнього, всепрощення. Приснилося, що вас хрестив священик, надягаючи на вас хрест, — від нещасть ви будете оберегаемы ангелом-зберігачем.

Якщо приснився золотий, яскраво виблискує хрест — такий сон видає присутність у вашій натурі здатності прощати заподіяні вам кривди і викидати їх з своєї пам’яті. Побачити себе вартим на цвинтарі перед могилою з великим хрестом — такий сон говорить про те, що ви повинні творити більше добрих справ, оскільки погані справи неминуче будуть покарані вищими силами. Це так, хоча наяву ви більше не віриш у справедливість цієї істини.

Натільний хрестик сниться до тривозі, неспокою. Якщо приснилося, що ви перебуваєте в церкві і бачите на грудях хрестик, то вам будуть потрібні розуміння, прощення і допомогу з боку рідних і друзів. Побачили себе які вбираються комусь на шию хрестик — цій людині наяву загрожують неприємності або хвороба.

Втрата хрестика сниться до низки проблем, які дуже скоро обрушаться на вас, але не сокрушат ваш дух. Не варто після такого сну преисполняться забобонного жаху, тому що, якщо ви не втратите віри, Бог не залишить вас наодинці з бідою. Якщо наснилося, що ви купували хрестик, значить, в найближчому майбутньому у вас все буде добре.

Християнський хрест у сні означає страх перед невідомістю. Можливо, ви плануєте в осяжному майбутньому деякі ризиковані заходи, операції або складання іспитів. Хрест у сні означає, що ви боїтеся, що вам потрібно знайти в собі мужність взяти своє майбутнє. Психологічні трактування хрестів зараз засновані на релігії, так що приватні випадки пояснити майже неможливо. Якщо ви втрачаєте хрест уві сні, такі сновидіння означають втрату впевненості, зречення від власних ідеалів.

Побачений хрест застерігає вас від близької біди, винні в якій будуть оточуючі люди. Цілувати хрест — це означає, що звалилося нещастя ви приймете стойко. Молода жінка тримала в руках хрест — значить, її поведінка буде скромним і доброзичливим, тому вона доб’ється любові інших і прихильності долі. Приснився хтось тримає в руках хрест — такий сон призиває вас подбати про своїх ближніх, зайнятися благодійністю.

Якщо дівчині сниться, що вона тримає в руках хрест, це означає, що від неї залежить щастя в любові. Якщо вона буде добра до оточуючих, то неодмінно зустріне свою долю. Для самотніх людей – це знак, що пора переходити до активних дій. Варто лише зробити кілька кроків назустріч, і доля сама почне пропонувати цікаві варіанти і знайомити з відповідними людьми.

Хрестик сниться до щастя. Побачити залізний хрест — будете під надійною опікою; хрест при дорозі — отримаєте радісна звістка; прикрашений квітами — у будинку оселиться щастя; обгороджений — знайдете вихід із скрутного становища; закритий — до смерті в родині; на кому-небудь бачити — до смутку; стояти перед розп’яттям на колінах — до каяття і печалі.

Побачений уві не хрест обіцяє вам велике щастя і над усіма вашими бідами ви отримаєте перемогу. Хрест на собі нести — до великого горя і мук в недалекому майбутньому. Знайти хрест — знак великого торжества. Якщо втратити хрест у сні — ви будете вести розпусне життя, за яку ви скоро поплатитеся.

Побачити великий хрест — це сигнал: вам необхідно зупинитися, щоб набратися енергії та сил напередодні якогось звершення. Натільний — попередження про те, що ви маєте намір зробити тяжкий гріх.

Хрест — страждання, натільний хрестик — захист. Хрест на могилі — без коментарів; хрест — знак відміни, кінця, забуття або позначка «особливого» пильної уваги; обрив відносин.

Хрест – Символ болю, страждань, приписів до звільнення від власного Я, регресу (накладення заборон. заклик до покори, символ важкої ситуації, в яку потрапив чоловік).

Хрест у сні — знак нещастя і зла.

Хрест — це ваша доля, частка.


Залишити відгук