Сонник Крісло — до чого сниться ?

Бачити уві сні крісло — жити мирною, але нудною, монотонною життям. Вам навіть може загрожувати розлад з близькими з-за цього. Сидіти в старовинному кріслі — отримати підвищення по службі і відчути заздрість оточуючих, а якщо таке крісло порожнє, відмовитися від намірів, пов’язаних з вдалою кар’єрою. Пропонувати комусь крісло — передбачити підступи супротивників і присікти їх можливість діяти.

Крісло-гойдалка — знак дружньої підтримки і інтимних радощів. Побачити дружину або кохану в сні в такому кріслі — дуже гарний сон. Крісло-гойдалка, в якій ви сидите у сні, говорить про те, що в реальності вам уготовані спокій і умиротворення, принаймні, на найближчий час. Сідати в порожнє крісло-качалку у сні — до втрати близької людини або розриву з улюбленими. Сон, у якому ви насолоджуєтеся відпочинком в кріслі-качалці, передвіщає вам всілякі насолоди з боку об’єктів протилежної статі.

Приснилося, що ви сиділи в кріслі, — надовго захворієте; побачили м’яке крісло — вам буде забезпечена сильна захист; розкішне — це до багатства; солом’яне — значить, ви ділова людина; з обірваної оббивкою або брудне — домашній спокій закінчиться; на колесах або гойдатися в ньому — до мінливому станом здоров’я; неприродних розмірів — гігантське крихітне — такий сон означає, що ваше положення на службі різко зміниться у кращу або гіршу сторону.

Крісло-качалка, Вам наснилося у сні, принесе Вам дружнє тепло і відчуття впевненості і спокою у будь-якій обстановці. Якщо Вам сниться мати, дружина чи кохана, відпочиваючі в кріслі-гойдалці — значить. Вам обіцяні наисладчайшие земні радості. Якщо Вам сняться порожні крісла-гойдалки — це передбачення тяжкої втрати і самотності. Того, кому присниться подібний сон, безсумнівно, спіткає якесь нещастя.

Старе, поламане крісло – можливий сімейний розлад. Сонник рекомендує: намагайтеся уникати сварок, згладжувати конфліктні ситуації, адже гармонійні сімейні стосунки створюють не тільки гарний настрій, але також прагнення і готовність до нових звершень, успіхів на будь-якому терені.

Крісло — спокійна смуга життя, іноді асоціюється з дідусем або бабусею, а також почуттями, пов’язаними з ними.

Крісло або трон у сні вказує на велич, славу і визнання послуг. А якщо він з заліза, то це — сила.


Залишити відгук