Сонник Хрещення — до чого сниться ?

Якщо приснився обряд хрещення, таке сновидіння закликає вжити якісь заходи по зміцненню власної репутації. Також сон радить: якщо друзі нехтують вашою думкою або недооцінюють його, захищайте його більш впевнено. Приймати хрещення — ви мужньо перенесете приниження в ім’я блага інших. Сон, у якому Іоанн Хреститель в Йордані здійснював обряд хрещення над Ісусом Христом, пророкує, що ви будете вести тяжку душевну боротьбу з самим собою. Вам належить вибирати між тяжкою працею заради підтримки інших і виконанням своїм бажанням, провідним до забезпеченості та винятковому положенню. Приснився при цьому спадний на Христа Святий Дух — підкорятиметеся боргу і самозречення.

бути Присутнім у сні на цьому обряді або святкувати це свято означає, що вас чекають великі зміни. Іноді такий сон означає, що ваше життя буде радісним і безбідним. Самому хреститися у сні — знак тяжкого тягаря, великих випробувань.

Хрещення – це велике таїнство, яке здійснюється у храмах. Побачити в сні подібне видовище – знак того, що сновидінню необхідно приборкати свою гординю, інакше він ризикує втратити прихильність і довіру не тільки малознайомих, але і близьких людей.

Бачити уві сні обряд хрещення означає, що вам потрібно дбайливо ставитися до своєї репутації, в той же час впевнено відстоюючи свою думку у спорах з друзями.

Явище у сні хреста (хрестика на хрещенні) означає думи про свою долю, долю.

Очікуйте отримання цінної посилки.


Залишити відгук