Сонник Фортеця — до чого сниться ?

Фортеця вказує уві сні на релігійні знання (ильму), Коран і на те, що захищає від шайтана і його військ. І хто побачить, що спорудив вежу або фортеця, той захиститься від своїх ворогів чи збереже свій аурат від гріха і захистить себе і своє майно від бід і приниження. Він також означає відхід від тривог і турбот до легкості і радості і відмова від вчинення гріхів. Входити у сні у фортецю — стати більш богобоязливим і благочестивим. Перебувати в фортеці — знак успіху і благочестя. Бачити уві сні фортецю, може означати, вирішення проблем і досягнення успіху. Бачити фортеця здалеку, значить, незабаром бути зайнятим справою, що приносить успіх. Ламати й руйнувати фортеця, значить, або стати порочним людиною, або пережити смерть дружини. Будувати фортецю також означає гроші, зароблені нечесним (недозволеним) шляхом.

Фортецю чи замок у сні символізують жіночі статеві органи. Інфантильність людини означає сон, в якому він живе один у фортеці. Його повністю задовольняє розмірене життя поруч з батьками і така людина не виявляє бажання вступати в шлюб. Побачений у сні зруйнований замок символізує незадоволеність сексуальною партнеркою. Для жінки такий сон символізує наявність безлічі сексуальних контактів без серйозного відношення до партнерів, що може привести до захворювання статевих органів. Прагнення потрапити в замок, якому щось заважає, для жінки означає сумніви у своїй сексуальній привабливості. Для чоловіка такий сон символізує страх невдачі при сексуальному контакті.

Сон про фортеці у сні передвіщає залежність від інших людей. Якщо вам присниться, що ви перебуваєте в осаджується (або палаючої) фортеці і вам страшно, то ви ніколи не зможете прийняти пропозицію людини, який давно домагається вашого розташування. Іноді такий сон означає, що вас чекає хвороба або ж вам слід бути більш терпимим до недоліків інших людей. Замикати кого-то в фортеці — до примирення з коханою або досягнення мети.

Якщо у своєму сні ви перебуваєте в осаджується фортеці, але сама фортеця продовжує тримати оборону, то такий сон указує на ваші досягнення в результаті подолання труднощів, злигоднів і ворожості з боку інших людей. Самому ж осаджувати фортеця може свідчити про вашу спробу довести свою правоту або істинність своїх почуттів до кого-то.

Приснилося, що вас заслали в фортецю, — це говорить про те, що ваші недоброзичливці поставлять перед собою мету висміяти вас, і, треба сказати, їм це вдасться. Садили у фортецю інших — значить, потихеньку вам вдасться залагодити засмучені справи і встановити мир з жінками, з якими ви зараз не в найкращих стосунках.

Бути в сні укладеним у фортеці віщує незручне становище, в яке ви потрапите з вини ваших противників. Садити інших у фортецю під арешт – до поступового налагодження засмучених справ.

Важка мета, любов, неприступна жінка; наша власна відчуженість, відгородженість від життя або на захист.

Якщо вам сниться, що ви укладаєте кого-то фортеця, це означає, що ви помиріться зі своїм обранцем (обраницею).

Опинитеся в вічної залежності. Палаючу — хвороба; обстрілювану і осаджену — будь поблажливим до людей.

Фортеця уві сні сниться до великої кількості приємних днів, які будуть наповнені цікавими враженнями.


Залишити відгук