Сонник Крадіжка — до чого сниться ?

кожен, кому доводилося бути жертвою крадіжки, пройшов через почуття образи і приниження. Ще в дитинстві ми дізнаємося, що брати іграшки інших дітей — це Табу. А якщо іграшку забрали у нас, ми ображені в своїх почуттях. Акти крадіжки, прояви підлості сняться досить часто. Розшифровка таких сновидінь залежить від того, яку роль вони виконували — злодія або його жертви.

Якщо ви були злодієм і когось обікрали, то наяву могли відчувати нестачу ресурсів, існування несправедливості в розподілі благ. Якщо, наприклад, сниться, що ви крадете хліб, їжу, речі першої необхідності, щоб вижити в обстановці сну, значить, у сні ви жебрак. Наяву це може знаходити відображення в поведінці, яка ізолює вас від оточуючих, або залишає у вас відчуття неможливості вибору. Якщо уві сні ви обікрали знайомих, це може говорити про те, що ви вважаєте їх рівень життя краще вашого, але при цьому вони цього не заслужили, на вашу думку.

Приснилося, що вас обікрали, — такий сон говорить про можливе страху або втрати. Список підозрюваних сприятиме уточненню ситуацію надалі. Якщо у вас вкрали речі, для вас мають основоположне значення, то дана матеріальна втрата стає джерелом занепокоєння. Якщо ж зниклі предмети досить другорядні і підозрюваний вам більше доріг, ніж те, що він вкрав, то є ймовірність, що ви відчуваєте, як хтось, хто вам відомий, обманює вас або зневажає ваші права. Важливо враховувати самі речі і їх роль у вашому житті. Їх символіка може бути вказівкою на життєву сферу, в якій порушуються певні межі. Це посприяє вирішенню проблеми, яка стосується відновлення своїх позицій.

Сон про крадіжку гарний тільки для тих, хто задумав шахрайство. Іншим такий сон пророкує невдачі в справах і пов’язану з цим небезпеку. Чим дорожче вкрадена річ, тим більша небезпека вам не загрожує. Бути обвинуваченим у крадіжці в сні — знак прикрих перешкод у справах. Самому звинувачувати інших в крадіжці у сні означає, що вам слід бути обережнішим у своїх судженнях, щоб не розгубити друзів. Дивіться тлумачення: Красти.

Якщо Вам сниться крадіжка або грабіжники, які вчиняють крадіжку — це означає Вашу безхарактерність і майбутні невдачі. Сон, у якому Вас звинувачують у скоєнні крадіжки, означає, що прикре непорозуміння завадить Вам в якійсь справі, і Ви будете важко переживати із-за цього, але в кінцевому рахунку несподівано опинитеся в честі. Якщо у крадіжці звинуватять когось іншого — значить, у житті Ви з необачною поспішністю осудіть невинного.

Якщо гроші були вкрадені у вас – чекайте неприємності в сім’ї і на роботі. Якщо ж ви самі вкрали гроші, то це знак небезпеки, яка нависла над вами. Рада – стежте уважно за своєю поведінкою, ретельно продумуйте свої дії найближчим часом.

Якщо Ви в сні піймали злодія з місці злочину, бачення вказує на присутність у Вас сили на подолання неприємностей і подолання ворогів. Якщо Ви – спійманий злодій – приготуйтеся до невдачі в професійній сфері і ускладнення відносин з близькими Вам людьми.

Якщо в сні вас звинувачують в крадіжці, це означає, що ви посваритеся з коханим через непорозуміння. Якщо у крадіжці звинувачують іншої людини, це означає, що ви занадто поспішно звинуватите коханої людини у вчинку, якого він не скоював.

Якщо уві сні у вас вкрали щось, що не має для вас великого значення, це означає, що Бог любить вас і подасть вам свою допомогу.

Красти — до збитку; у вас вкрали — до весілля.


Залишити відгук