Сонник Краса — до чого сниться ?

Краса уві сні, виражена в будь-якій формі, — дуже хороший знак. Бачити уві сні красиві речі означає благодать, яка пошириться на вас і близьких вам людей. Бачити гарним себе — знак щасливої долі. Бачити уві сні красивих людей — заслужити довіру людей, міцно стоять на ногах у цьому житті. Прекрасна жінка з снів наповнить ваше життя особливим світлом, а гарний дитина стане передвісником взаємної любові і щасливого союзу. Люблячий чоловік, який побачив у сні, що його кохана красива і мила, дочекається швидкого і вдалого шлюбу.

Приснилося щось гарне — значить, попереду хороший період часу, душевний спокій. Побачили гарних людей — з людьми будуть довірчі, спокійні стосунки. Якщо на ваших очах краса розвіювався, перетворювалася на потворність, це говорить про ваших болісних страхи. Ви дуже цінуєте наявними у вас, проте ваша боязнь втратити всього цього абсолютно безпідставні.

Здатися собі у сні незвичайно красивим — це до важкого недугу. Він прийде до вас вже скоро, позбавить вас сил і краси. Всіх, хто постане у вашому сні надзвичайно красивою людиною, спіткає така ж доля. Чия-то краса уві сні постійно зростає і зростає — значить, ця людина скоро помре.

Якщо закоханому сниться, що його обраниця красива, це означає, що незабаром він одружується на ній, і їхній шлюб буде щасливим і довгим. Бачити навколо себе красивих людей для жінки означає бути в оточенні заможних шанувальників. Гарний дитина сниться до взаємної любові і щасливого шлюбу.

Бачити красу в будь-якій формі — це надзвичайно добре. Прекрасна жінка Ваших снів принесе задоволення у Ваше життя, і можливо, що Вас чекають вигідні комерційні угоди. Якщо Вам присниться добре складений і красивий дитина — це означає взаємну любов і щасливий союз.

Приснилася краса відкрився виду, пейзажу, роботи живописця — добрий знак, що пророкує, що всі ваші заповітні бажання втіляться в життя.


Залишити відгук