Сонник Фарба — до чого сниться ?

Свіжопофарбовані будинку – успішне виконання задуманого. Сукня, замащена фарбою – неприємності, пов’язані з необдуманими судженнями про інших людей. Прекрасні картини, написані маслом – друзі займуть неправильну позицію по відношенню до Вас, задоволення будуть оманливими. Для молодої жінки — малювати картину маслом – розчарування в улюбленому, розрив. Фарбування тканини – удача чи біда, в залежності від кольору (яскраві, чисті кольори — сприятливі (блакитний, червоний, золотистий); тьмяні, брудні відтінки — несприятливі). Також див. Будинок, Тканина, Лак.

Якщо вам снилися фарби, якими художники пишуть свої полотна, а в житті ви не маєте до живопису ніякого відношення, це може свідчити про ваших прихованих творчих здібностях, причому необов’язково пов’язаних з малюванням. Після такого сну спробуйте озброїтися кистями і папером. Можливо, після цього ваше життя зміниться.

Наснилися світлі, яскраві, радують погляд фарби — значить, вас чекає щось хороше, позитивне. Темні, похмурі тони фарб пророкують появу у вашому житті нового негативу. Це тлумачення відноситься до фарбам і для ремонту, і для живопису і не залежить від того, що і хто цими фарбами у вашому сні робив.

Якщо сновидець перефарбовує уві сні будинок — незабаром його чекає переїзд на нове місце. Передвісником збитку буде сон, де ви фарбуєте що-небудь в білий колір, швидкої розлуки з друзями – чорний. Зелений колір віщує надію, блакитний – велику удачу, золотий – заздрість з боку оточуючих.

Фарба – символ цікавості. Бачити пофарбовану кисть – символ благополуччя. Жінка, бачить себе фарбувальний руки хною в недалекому дочекається добра від чоловіка. Фарбування волосся чорною фарбою — ознака важкого положення і застій у справах.

Побачити в сні живописні полотна означає зраду з боку коханого. Якщо дівчині сниться, що вона малює або пише картину, наяву це обіцяє зраду з боку закоханого в неї чоловіка, який знайде іншу.

Побачити себе бере участь у реставрації, фарбування старого храму церкви – до відновлення відносин з людьми, яких вважали кривдниками.

Можливість зміни, поліпшення ситуації. Трактується залежно від кольору: сіра, чорна — погано. См. Фарбувати.


Залишити відгук