День Народження 22 Лютого: Знак Зодіаку — Риби

Народжені 22 лютого володіють привабливою особистістю, вмінням співпереживати і розуміти проблеми оточуючих. Ви щиро переймається почуттями інших, хоча за вашої добросердечностью ховається уважний і обережний прагматик. Ви схильні до таємничості і рідко діліться планами до тих пір, поки не почнете втілювати їх в реальність. Поєднання інтуїції і психічної чутливості допомагає вам діставатися до суті речей. У вас є дар налаштовуватися на енергії, недоступні звичайним людям, а тому іноді здається, що ви черпаєте інформацію прямо з повітря.

Люди, що народилися 22 лютого, в більшості своїй схильні нехтувати здоров’ям. Одного разу захворівши, вони постараються знайти спосіб лікування і надалі дотримуватися заходів профілактики. Добре розбираючись в питаннях медицини і, можливо, в гомеопатичних засобах, вони можуть бути корисні для оточуючих. Регулярне вживання вітамінів, дієта з малим вмістом жирів, споживання великої кількості свіжих фруктів і овочів — ідеальний початок для підтримки хорошого стану здоров’я. Для людей, народжених 22 лютого, рекомендуються енергійні вправи — наприклад, аеробіка, біг, важка атлетика, плавання або навіть в деяких випадках альпінізм.

Народжені 22 лютого часто пригнічують свій егоїзм заради служіння вищим цілям. Їх внутрішній світ може бути дуже складним і заплутаним. Вони глибоко емоційні люди, але все ж більшість з них не дозволяють емоціям впливати на їх життя. Народжені 22 лютого зазвичай вірять в доброту оточуючих, тому їх демократичність і патріотичні почуття досягають високого рівня. Нерідко вони знаходять себе у керівництві або активної підтримки громадського курсу, організації, союзу чи навіть всієї країни. У найбільш розвинених людей, народжених в цей день, існують свої ідеали, що виходять далеко за межі муніципальних або національних кордонів.

Знак Зодіаку 22 Лютого — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків стихії Води, які володіють наступними якостями: витонченість, мрійливість, прагнення до комфорту і красі, віра, поетичність, гнучкість, сострадательность.

Планета Управитель: Нептун. Риби отримують від неї підвищену чуттєвість і віру. Планета сприятлива для художників. Планета у вигнанні – Меркурій. Можете бути вдячні їй за відсутність критичності, а також недолік раціональності.

Народилися 22 лютого Риби наділені харизмою і даром емпатії, глибокого співпереживання і відчуття як своїх чужих емоцій і настрою. Вони притягують до себе людей, які щиро співчувають, але за їх добротою ховається досить практична людина. Як і належить Рибам, а це знак зодіаку народилися 22 лютого, ви не любите ділитися своїми планами і взагалі схильні до нагнітання загадковості. Датою 22 лютого знак зодіаку відповідає знак Риб, який нагородив вас дуже і дуже сильною інтуїцією і чутливістю, увазі до дрібниць. Обидва ці якості разом допомагають вам у досягненні цілей. Ви довіряєте своїй інтуїції і часто засновуєте свої знання на ній, ніж вражаєте оточуючих.

Любителі суспільної свободи, ідеалісти, вони хочуть, щоб всі насолоджувалися щастям спокійною і благополучною життя без загрози тиранії або пригнічення. Критикуючи суспільство, вони виявляють революційність поглядів. Натури менш освічені бачать недосконалість навколишнього світу, але не можуть нічого зробити. Більшу частину свого часу вони вважають за краще нічого не робити, буркотливо перебираючи недоліки сильних світу цього. Багато з тих, хто з різних причин намагаються уникнути відкритого засудження соціальної несправедливості, всупереч своєї ідеалістичної натурі нерідко стають песимістами. І все ж з-за своєї здатності жертвувати особистими амбіціями народжені 22 лютого можуть стати непоганими лідерами, які викликають довіру у своїх послідовників. Природно, не кожному випаде зручний випадок підвищити свій авторитет, ставши, наприклад, роботодавцем, менеджером або політичним лідером. Однак, якщо виникає необхідність попросити у когось допомоги або підтримки, вони мають право вимагати величезної жертви від колег, сім’ї і друзів, так як чистота їхніх помислів рідко піддається сумніву.

У народжених 22 лютого сильно розвинене почуття обов’язку, і вони можуть бути досить суворими і навіть не прощающими образ. Здійснюючи помилки, вони, як правило, картають себе за це. Багато хто з них страждають, коли їм доводиться йти проти власних принципів за доцільне причин або ж з-за безвихідного становища. Вони повинні бути менш суворими до себе і приймати обставини такими, які вони є. Вимоги цих людей до оточуючих часом бувають занадто завищеними, хоча, як вже зазначалося, ті, хто народився 22 лютого, часто пригнічують свій егоїзм заради служіння високим ідеям, проте це не означає, що вони безпечні в особистих відносинах. Незважаючи на те що вони ніколи не відмовляються від допомоги, вони не бояться висловлювати свої явні симпатії і антипатії. До того ж вони настільки інтелігентні, що ніколи не будуть застосовувати кулаки, кажучи про своє невдоволення партнером.

Чоловік Риби — народився 22 Лютого

Чоловіки, які народилися 22 лютого — володіють наступними особливостями: такий кавалер — жалісливий, турботливий, чарує, харизматичний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 22 Лютого

Жінки, народжені 22 лютого, виділяються особливими гранями темпераменту: така дама — загадкова, добра, надчутлива. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 22 Лютого

Тих, хто з’явився на світ 22 лютого знак зодіаку Риби, зірки наділили спокоєм і врівноваженістю. Будучи максимально зібраними, вони можуть контролювати себе в будь-якій ситуації. Оскільки здатність стримувати емоції у таких людей формується вже в дитинстві, вони можуть здаватися оточуючим надміру скованими, що насправді зовсім не так: в душі вони дуже сильно переживають все, що відбувається, а у деяких в серці вирує справжній емоційний пожежа.

Риби, які народилися 22 лютого знак зодіаку Риби, дуже часто прагнуть до найвищим цілям, служіння яким може змусити їх поступитися власними амбіціями. Завдяки цій здатності, а також природного посидючості і терпіння з них можуть бути дуже хороші лідери. Але, щоб досягти певних життєвих висот, необхідно подолати сором’язливість, лінь і апатію, які дуже часто порушують плани, перешкоджаючи здійсненню бажань.

Оскільки знаком зодіаку для народжених 22 лютого Риби знак зодіаку Риби, ці люди добрі і чуйні, а іноді навіть надмірно м’якосерді до оточуючих. При цьому вони щиро вірять у те, що все навколо теж мають чисті помисли. І нерідко, бачачи, наскільки недосконалий світ, вони відчайдушно критикують суспільство, проявляючи революційні погляди. Але трапляється і навпаки: будучи не в змозі щось зробити (природна лінь бере своє), вони можуть лише бурчати, засуджуючи соціальну несправедливість і перетворюючись в невиправних песимістів.

Ті, хто відзначає день народження 22 лютого знак зодіаку Риби, мають надмірно розвиненим почуттям боргу, у зв’язку з чим нерідко бувають суворі і до інших, і до себе: образ вони не прощають, але і за свої помилки лають тільки себе. У разі якщо ті чи інші обставини змушують їх переступити через власні принципи, такі люди дуже страждають, хоча страждань цілком можна уникнути – достатньо бути більш лояльними до себе і до обставин, приймаючи їх як належне.

Якщо людям, народженим 22 лютого знак зодіаку Риби, пропонують допомогу, вони ніколи від неї не відмовляються, але й самі, в свою чергу, сміливо висловлюють свої симпатії чи антипатії, якщо виникає в цьому необхідність. При цьому вони ніколи не пустять в хід кулаки, навіть якщо дуже незадоволені діями або словами свого візаві, – вроджена інтелігентність не дозволить їм це зробити. Більш того, деякі дуже стримані Риби, народжені 22 лютого, можуть взагалі нічого не сказати своєму кривднику, який так ніколи і не дізнається, що чимось їм насолив. Можливо, це і буде оцінено, але позитивних емоцій не доставить: довго носити в собі образу, ще й звинувачуючи у всьому себе (як це часто роблять люди, що народилися в цей день), – не найкращий варіант для тих, хто прагне зробити світ більш досконалим.

Відзначає свій день народження 22 лютого знак зодіаку Риби, дуже важливо пам’ятати, що вони – особистості, причому особистості самоцінні, які повинні не тільки пред’являти підвищені вимоги до тих, хто їх оточує, але і самі усвідомлювати свою відповідальність перед ними. Не робити помилок – неможливо, так чому б тим, хто помиляється сам, не дозволити помилятися і іншим?

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви ідеалістичні і романтичні, але при цьому відповідальні і віддані. Ви жадаєте кохання, і без неї не можете випробувати істинного щастя. Ви проявляєте щедрість по відношенню до близьких, але легко турбуєтеся, якщо ваша допомога залишається непоміченою.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Внутрішній світ цих людей настільки заплутаний, що вони самі не можуть зрозуміти, що до чого, що не дивно, якщо згадати, 22 лютого — який знак зодіаку. Риби взагалі відрізняються вкрай складною внутрішньою життям з ухилом в депресії і переживання. Народилися 22 лютого часто вибирають якусь ідею, якій вірно служать, забувши про себе. Вони щосили опираються сильному впливу їх власної емоційності і чутливості на їх життя. Вони майже завжди демократи і патріоти і вірять в добру натуру людини, що не дивно, якщо згадати, який знак зодіаку 22 лютого. Часто вони обирають для себе роботу на благо суспільства, це якісь соціальні організації, організації по захисту навколишнього середовища, іноді політика.

Їхні думки та прагнення майже завжди чисті і спрямовані на служіння людям. Вони завжди борються за свободу і відсутність страху – тиранії, війни, гноблення. Народилися 22 лютого вкрай люблять критикувати тих, хто стоїть у влади. Більш розвинені з них при цьому намагаються самі змінювати цей світ, починаючи з себе і хоча б потроху, менш розвинені обмежуються критикою політичних діячів, але не бачать виходу з кризи. Вони здатні підштовхувати людей до революційних змін у суспільстві, в разі, якщо ж не наважується протистояти владі, часто впадає в песимізм.

З них виходять хороші лідери або керівники завдяки тому, що заради цілі та ідеї вони здатні відмовитися від себе і своїх інтересів. Люди бачать це, і це притягує натовп. Навіть якщо народжені 22 лютого повністю уникають політики, вони мають дуже сильний вплив на своїх друзів і близьких, які готові заради них йти на великі жертви. Не всі народжені 22 лютого знають про це заздалегідь, чим приємніше одного разу дивуються.

Здоров’я і Хвороби

Найчастіше народилися 22 лютого не звертають належної уваги на стан свого здоров’я. Якщо їм вдасться знайти спосіб лікування тієї чи іншої хвороби, то в майбутньому, захворівши нею, вони не підуть до лікарів, а стануть використовувати вже підібрані ним одноразово ліки. Вони цікавляться медичними питаннями, часто допомагають друзям недурними радами. Лікуватися воліють гомеопатією.

Самий оптимальний раціон для цих людей – це їжа зі зниженим вмістом жирів, фрукти і овочі для отримання вітамінів. Відмінно їм підійдуть енерговитратні види спорту: важка атлетика, скелелазіння, біг, гімнастика, плавання.

Доля і Удача

В цей день народжуються нерішучі, сором’язливі, обережні, сором’язливі натури. Вони працьовиті, терплячі, раціональні. Вібрації цього дня такі, що посилюють основні риси характеру. Від людини багато в чому залежить, як складеться його життя у зрілі роки. Якщо, відпрацювавши кармічні борги, людина зможе винести уроки з помилок, то завдяки своїй працьовитості та цілеспрямованості доб’ється благополуччя. Життя народжених в цей день буде в молодості складна, але людині дана можливість у хворіє зрілому віці йти в тому напрямку, який він обере сам. А це означає, що умови життя будуть залежати від його ставлення до себе, навколишнього світу. Цілком можливо, що терпіння, працьовитість, вміння прощати допоможуть йому знайти щастя.

Поради Рибам, Народженим 22 Лютого

Часто народилися 22 лютого страждають гиперответственностью і безжально критикує себе за найменші промахи і помилки. Також вони можуть ніколи не пробачити коханому чи коханій проступку, поширивши цю свою безжальність і на інших. Їм варто знизити поріг вимогливості до себе і оточуючих.

Вони ненавидять йти проти своїх принципів, але заради ідеї все ж іноді порушують їх, а потім мучаться все життя. Вони здатні приймати допомогу з боку, але завжди прямо скажуть про своїх думках і почуттях. Така прямота іноді шкодить їм, вона в цілому не завжди доречна. Ці люди дуже інтелігенти і хоча б першими ніколи не лізуть в бійки, та й взагалі не сприймають з’ясування відносин за допомогою сили.


Залишити відгук