Сонник Красивий — до чого сниться ?

Побачити в сні красиві речі — означає благодать, яка пошириться на Вас і близьких Вам людей. Для люблячого побачити у сні, що його кохана красива і мила, віщує йому швидку і вдале одруження. Якщо крізь вервечку снів Ви побачите себе красивим і привабливим — це знак того, що доля мерехтливим світлом запрошує Вас прокинутися для щастя.

Якщо у сні Ви бачите навколо себе гарних людей — Вам уготовано довіру людей, міцно стоять на ногах у цьому житті. Розкішний новий будинок обіцяє довгий благоденство, багато радості в житті і захоплюючі подорожі. Зайти в будинок – сон віщує добрі вісті. Однак, якщо Ви побачили власний будинок, обставлений з розкішшю, яка для Вас недоступна – сон віщує біду.

Гарний вид сниться до швидкої зміні місця роботи, професії або місця проживання. Крім того, сон може вказувати на нестачу у вашому житті впорядкованості. Снилася постала вашому погляду панорама чужого міста — це означає, що всі ваші секрети будуть розкриті.

Якщо в сні ви дивитеся в ілюмінатор літака і бачите перед собою красиву панораму, це означає, що ви ще не до кінця розкрили всі свої здібності. Постарайтеся відшукати роботу, яка сприятиме їх реалізації, вашому особистісному зростанню. Якщо приснився панорама вас жахнула, викликала лише негативні емоції, то наяву перед вашим носом зачиняться навіть ті двері, які завжди були гостинно відчинені.

Гарний хлопець, який сниться чоловікові, може представляти собою проекцію опонента на любовному фронті в реальному житті. Цей сон пророкує наявність швидких труднощів у стосунках з коханою жінкою, з-за іншого хлопця. Можливо це пов’язано навіть з тим, що цей чоловік не є Вашим гіпотетичним суперником, але може бути таємним радником Вашої другої половинки, спілкування з яким не обіцяє для Вас нічого хорошого. Жінка, яка бачить у сні красивого хлопця, є його потенційною метою. Якщо ця людина – Ваш знайомий, то такий початок відносин обіцяє сприятливих характер, якщо ні, то швидше за несподіваний і відбувається не в найсприятливіший період Вашого життя.

Красивий вигляд, що з’явився у вашому сновидінні, — добра ознака, обіцяє щастя, благополуччя, забезпеченість, любов, реалізацію найпотаємніших бажань. Якщо він був незвичайний, екзотичний, то ваші очікування втіляться в життя якимось оригінальним способом або за участю яскравих, неординарних людей, які з’являться у вашому житті через якийсь час після цього сновидіння.

Затишний і гарний будинок символізує жінку. Затишне, облаштоване житло у сні означає благополуччя в інтимному житті сновидца і його партнера, довіру один до одного.

Надягати дороге і красиве плаття — процвітання дітей і онуків. Гарний будинок сниться до багатства.


Залишити відгук