Сонник Фарбувати — до чого сниться ?

Тканину фарбувати в сні означає вираз надій. Колір визначає бажання, робить його конкретним. Фарбувати будинок у сні — до зміни місця проживання. Свежевыкрашенный будинок (мур, кімната) в сні передвіщають вдале виконання задуманого. Прати фарбу, робити річ безбарвною — знак того, що з-за вашої помилки, ваше життя стане нудною, нецікавою. Іноді такий сон означає втрати, збитки. Забруднитися фарбою у сні — до скандалу, пліткам, інтригам. Фарбувати в яскраві кольори (або строкаті) — передвісник швидкого розвитку подій, зміни вражень, радість спілкування з приємними людьми. Дивіться тлумачення: Будинок, Малювати.

Фарбувати щось в ніжні, пастельні тони в сні означає бажання близькості з коханою людиною, необхідність дружнього спілкування, задушевної бесіди, пошук взаєморозуміння, потреба вираження глибоких, щирих почуттів. Фарбувати щось уві сні в блискучі, переливаються тони означає, що ваше зухвала поведінка викличе несхвалення оточуючих або їх заздрість. Фарбувати в чорні, темні тони у сні — передвісник жалоби, глибокої печалі, смутку. Дивіться тлумачення: Картина, Орнамент.

Якщо Ви фарбуєте — значить, цікавитеся якимись речами, які наяву ніяк не розкриють Вам свого секрету. Побачивши пофарбованої в колір кисть руки, знайте — на Вашому порозі стоїть і чекає успіх, і сприятливі умови для задоволеною і щасливою життя. Побачити такий сон жінці (пофарбовані хною кисть) — символізує любов чоловіка, що зробить її щасливою, а подарунки не змусять себе довго чекати. Для чоловіків бажаючих досягти вершин духу — пофарбуйте хною бороду — адже це буде означати неухильне дотримання заповітам Сунни і, як результат, досягнення Вашої, безсумнівно гідної мети.

Пані, не фарбуйте свої речі у сні — не можна ж егоїстично себе вести, коли вам так довіряють наяву! Краще пофарбуйте що-небудь у своєму житлі — такий сон допоможе Вам отримати вигідні пропозиції, вдалі контракти та інші плюшки на роботі. А ось наносити макіяж уві сні — це комплімент Вам, як прекрасній дамі. Ви — неперевершені! Але, при цьому занадто чіпляєтеся до себе. Для благополуччя сімейного бюджету пострижіть і пофарбуйте волосся в сонному світі. Адже в результаті Вам порадять місце, де можна щось вдало прикупити.

Фарбувати що-небудь пензлем – задоволення Вашим справжнім ділом. Побачите, як фарбують тканини — зверніть увагу на колір: блакитний, золотистий, або червоний — хороший знак, білий або чорний — не особливо. Якщо спостерігаєте у сні пофарбовані будови — це означає сприятливе середовище для реалізації очікуваних проектів.

Нові плани, спроба поліпшити ситуацію; самообман. В сіру, чорну, темно-синю, фіолетову — песимізм, депресія, смуток; ворожнеча (кажуть: «очорнити» когось). В білу, блакитну — до блага, виправдання («відбілити» поліпшити). В зелену фарбу — надії на краще. В червоне — любов, здоров’я.

Фарбувати або в білий колір — такий сон передвіщає значний збиток; у чорний — з одним разлучитесь, але ненадовго; зелений — це знак надії; червоний — отримаєте запрошення; блакитний — вас чекає удача; в золотий — вам позаздрять; будинок фарбувати — переїдете на нове місце.

Якщо у сні ви фарбували якусь поверхню, наяву вам доведеться оновити будинок, зробити ремонт, якого у вас не було в планах. Приснилися великодні яйця — отримаєте вельми вигідну пропозицію, перед вами відкриються блискучі можливості, так що не пропустіть їх.

Якщо у сні ви щось фарбували: білий колір — до великого збитку; чорний — до втрати одного; зелений — до надії; червоний — до отримання запрошення; блакитний — до веселощів і вдалої реалізації задуму; в золотий — дасте знайомим привід для заздрості.


Залишити відгук