Сонник Кропива — до чого сниться ?

Молодий жінці, особливо незаміжньою, кропива сниться до сприятливого життєвого періоду. Якщо жінка бачить себе йде через зарості кропиви, то незабаром їй належить серйозний вибір: пристрасні шанувальники, немов змовившись, практично одночасно будуть пропонувати свою руку і серце. Якщо кропива сниться замужній дамі, то сон прорицает, що у неї з’являться фінансові проблеми, а прокази і непослух дітей будуть виводити її з себе.

Сновидіння, в яких людині сниться кропива, віщують несподівано-неприємні сюрпризи. Такий же сон на вівторок або середу передбачає виникнення захворювання. Якщо уві сні вас вдарили або отхлестали кропивою, то наяву вам потрібно остерігатися брехливих звинувачень і відкритих образ. Якщо ви відчували від удару хворобливі відчуття, то вам потрібно бути напоготові, так як вдарила вас уві сні може заподіяти вам шкоди і наяву.

Снилося, що ви виривали кропиву, — значить, проблеми останнього часу поступово підуть від вас. Якщо ви пересилити нерішучість і проявіть максимальну активність, то результат здивує не тільки вас, але і бувалих друзів. Протягуючи ким-то вам кропива сниться до того, що в реальності вам необхідно прислухатися до порад оточуючих людей, а також приділити їм частинку своєї уваги.

Кропива символізує наклеп, несподіваний напад і біль. Привиділася пекуча кропива в сні – чекайте наяву небажаного гостя. Зрізали кропиву – до неприємностей, били себе молодими кропив’яним пагонами – до пересудів за спиною, додавали в їжу – до поповнення в сімействі. Якщо уві сні ви обпеклися кропивою, то в реальному житті ви будете незадоволені собою і зробите інших нещасними. Але якщо ви гуляєте по кропиві, а вона вас не обпікає, то такий сон обіцяє вам успіх. Сушили листя – до достатку від несподіваного надходження грошей.

Сон про прогулянці посеред заростей кропиви без найменшого ризику обпектися повідомляє про ваш майбутній успіх і процвітання. Якщо ви все-таки обпеклися, переживете невдоволення собою, перетворіть оточуючих у нещасних людей. Молодій жінці йти уві сні через зарості кропиви — це означає, що їй зроблять відразу кілька пропозицій про заміжжя. Роблячи вибір, вона переживе неспокійні передчуття. Просто побачили уві сні кропиву — ви будете потребувати, а діти ваші не будуть відрізнятися послухом і зразковою поведінкою.

Побачити зарості кропиви — до відмінного здоров’я й благополучного життя, але, якщо ви обпеклися, прийдуть неприємності і розчарування. Невдячна поведінка лицемірного друга глибоко образить, а кохана людина змінить вам і стане другою половиною іншого.

Кропив’яний опік передвіщає успіх, просування по кар’єрних сходах, примноження капіталу. Побачили на пагорбі зростаючу зелену кропиву – чекайте зради від близької людини. Косіть кропив’яні зарості – до вдалої покупки.

Бачити кропиву у сні — знак занепокоєння із-за невлаштованості життя і нестачі коштів. Бути в сні поруч з кропивою і не обпектися означає вдале закінчення ризикованої справи або скандальної історії.

Привиділася непрохідна кропива – до здоров’я, любові, фінансового благополуччя. Обпеклися кропив’яним листям – бійтеся підступу з боку конкурентів. Варили зелений борщ – все задумане збудеться.

Якщо дівчині присниться, що вона йде крізь зарості кропиви, це означає, що наяву їй зроблять пропозицію багато шанувальників і вона буде відчувати труднощі, визначаючись з вибором.

Неприємна ситуація.


Залишити відгук