Сонник Краб — до чого сниться ?

Краб служить символом відходу від ситуації, а його рух може символізувати нечесних, ненадійних, корисливих людей, міняв і лихварів. Якщо вам привиділося, що ви їсте крабів, то цей сон передвіщає вам хвороба. Лов крабів може висловлювати ваше бажання піймати кого-то на брехню. Бачити крабів уві сні взагалі говорить про те, що у вас існує безліч складних проблем, для вирішення яких вам буде потрібно закликати на допомогу всю свою розсудливість і практичну кмітливість.

Якщо у вашому сновидінні присутній краб, не хвилюйтеся, день, який почався не дуже успішно, завершиться кращим чином. Також це можливі проблеми, які ви легко дозвольте за допомогою близьких. Для людей у відносинах — це може обіцяти відсутність взаєморозуміння. Консервовані краби означають, що скоро вас запросять на торжество. Тримати в руці краба означає мати невеликі розбіжності з вашим коханим, яким не варто надавати значення.

зі сну краби означають, що у вашому житті в даний час є досить багато проблем. Вони складні, і для їх вирішення ви повинні закликати собі на допомогу максимум здорового глузду і практичної кмітливості. Для закоханих сон означає в майбутньому тривалий і непростий період впізнавання і звикання один до одного, який може супроводжуватися короткими і несерйозними размолвками.

Приснилося, як краб кусає або щипає своєю клешнею, значить, наяву доведеться сильно постраждати від людини, з яким тривалий час Ви перебували у довірчих відносинах. Швидше за все, для боротьби він використовує розказані вами таємниці.

Якщо вам приснилися краби, то готуйтеся до того, що новий залицяльник буде за вами дуже довго доглядати, поки не зробить пропозицію.

Побачити краба — у вас буде щасливе життя, хоча ви і легковажна особа, є її — до хвороби.

Сон про крабе говорить про різного роду майбутніх невдачах; морякам — про ймовірність загибелі в море.

Краб може снитися до проблем зі здоров’ям, як фізичним, так і психічним.

Краб віщує одужання від усіх недуг.

Краб – хвороба, психічна травма.


Залишити відгук