Сонник Шкіра — до чого сниться ?

Шкіру бачити уві сні або носити — знак прибуткового справи або виграшу. Чим більше шкіри ви побачите уві сні, тим сприятливіші сон. Однак працювати з шкірою у сні — знак того, що хліб насущний дається вам кров’ю і потом. Іноді такий сон пророкує судовий процес, на який ви витратите багато сил без користі для себе або з мінімальною перевагою. Шкіру тварин продавати в сні — знак благополучний, особливо для тих, хто має намір вступити в шлюб. Брудна шкіра тварин у сні означає засмучення і зрада близьких людей. Тверда шкіра для підошов в сні означає переслідування. Дивіться тлумачення: Взуття.

Здирати шкіру з когось у сні означає, що ви впораєтеся з грізним ворогом. Іноді такий сон пророкує йому смерть від води. Здирати шкіру з себе уві сні — знак смерті або повне розорення через підлості людей, що оточують вас. Продавати шкіру у сні — знак накопичення багатства. Відчувати в сні шкірний свербіж, бачити шкірні нарости (коросту) означає прибуток і достаток у домі. Свою шкіру бачити красивою, гладкою і шовковистою у сні — знак достатку, радості і творчих успіхів; зморщена, зморшкувата, суха шкіра у сні — знак невдач. Шкребти свою шкіру до крові означає втіха у смутку. Бачити уві сні сувеніри з шкіри або прикраси означає благополуччя в домі і в справах. Дивіться тлумачення: Різати

Шкіра уві сні зазвичай передвіщає успіх у представників протилежної статі, а також успішний розвиток бізнесу. Побачити себе одягненим в шкіряний одяг — сон до успіху у грі на біржі. Шкіряні прикраси віщують вірність у коханні й благополучне життя у вашому домі. Приснилася звалений в купу шкіра — це добра ознака, що обіцяє щасливе життя, в якій буде місце неймовірному везінню. Торгівля шкірою знаменує відсутність змін у справах. Цей період виявиться досить корисним, оскільки він необхідний для успішного накопичення коштів.

Образ шкіри у сні є символом терпіння. Його поява говорить про те, що у вашому житті виникли обставини, в яких вам необхідно проявити стійкість характеру і витривалість. Іншими словами стати «як дублена шкіра». Людина, який носить шкіряний одяг у сні, в реальності нечула і беземоційний. Такий сон має на меті пробудити в вас більше чуйності і товариськості, адже вашим оточуючим стає все складніше залишатися поруч з вами.

Приснилася шкіра тварини — захворієте. Виробляти — заклик відвідати стоматолога. Людини — хтось поводиться з вами лицемірно. Знімати шкіру здирати її з когось або чогось- це сон-попередження про необхідність бути обережніше, тому що хтось намірився, проникнувши у ваше особисте життя, зірвати покрив з усіх її таємниць.

Шкіра — спадок. Можливо, також, що шкіра — це ознака терплячості, прояву витривалості і стійкості в будь-яких справах. І хто побачить у сні, що його шкіра стала красивою і м’якою, то це вказує на благо, зручності і зцілення від хвороб. Червона шкіра в тлумаченні означає знатність і втіху, а жовта шкіра — це хвороби.

Шкіра уві сні – символ успішного бізнесу і прихильності жінок. Якщо в сні на вас надіта шкіряний одяг, вам буде супроводжувати удача в грі на біржі. Прикраси зі шкіри означають вірність у коханні і благополучний будинок. Шкіра, звалений в купу, віщує удачу і щастя. Торгувати у сні шкірою – до застою у справах.

Дуже гладка, ніжна, приємна — виконання сокровенного або незвичайного бажання. Шкіра це захисна оболонка тіла. Здерта — покарання, підвищена чутливість, вразливість, болючість у відносинах.

Приснилася гладка, приємна на дотик шкіра — такий сон обіцяє виконання бажань, переважно в творчих і якихось незвичайних справах.

Побачити в сні прикраси зі шкіри означає удачу в любові і щасливий шлюб. Шкіри, звалені в купу, обіцяють багатство і щасливу сім’ю.


Залишити відгук