Сонник Козел — до чого сниться ?

Сон, у якому ви побачили козла, означає, що підступність і обман недругів, які з’являться на вашому життєвому шляху, змусять вас пройти через масу випробувань, однак дух ваш залишиться нескореним. Проблеми не тільки не зігнутий вас, але підуть на благо. Ви виберете щастя в несприятливих обставинах, не захотівши бути нещасним у пишності і розкоші.

Якщо в сні вас бив козел, це заклик остерігатися недругів, які мріють дізнатися ваші задуми. Якщо жінка уві сні сиділа на козлі верхом, це віщує величезної шкоди її доброго імені, причиною якого стане її власну поведінку, далеке від морального і доброчесної.

Козел — уособлення агресивного еротизму без життєвої функції. Ще одне можливе значення — нав’язливе бажання статевого акту, яке породжене дією монітора відхилення, при якому висцеротоническое сприйняття (сприйняття усього тіла) не підключається.

Якщо жінці сниться, що вона сидить верхи на козлі, це означає, що вона зробить багато негідних вчинків, в результаті чого від неї відвернуться близькі люди. Якщо вам сниться козеня, це означає, що ви можете заподіяти горе вашому коханому.

Символізуючи злого духа, гріх побачений козел обіцяє спящему небувалі задоволення. Якщо ви бачите цапину пащу, то злі сили спробують подолати. Людина, яка боїться уві сні козла, стурбований страхами щодо своєї статевого життя.

Козел у сні — суперник, ворог. Козла поганяти або їхати на ньому уві сні — передвісник того, що ваша репутація може серйозно постраждати із-за вашого легковажності. Козенят бачити в сні — до дрібних неприємностей з родичами.

Козел в сновидінні обіцяє покращення матеріального становища. Вас чекає заробіток або матеріальна допомога. Якщо козел пустує і стрибає — в майбутньому чекає весілля. Осідлав уві сні козла буде осміяний людьми в реальному житті.

Побачити козла — чекайте пристрасної щасливого кохання. Виявити козлячі роги, а самого тваринного так і не побачити — ваша любов буде фатальною і нічого, крім втрати доброго імені, вам не принесе.

Козел сниться до добробуту і фінансової стабільності. Якщо ви бачили уві сні, як ріжуть козла, то він свідчить про те, що ви позбудетеся від недоброзичливців і знайдете нових друзів.

Побачити пасеться цапа — до зустрічі з противниками; козел з рогами — вас захочуть залякати. В цілому сон, у якому ви побачили козла, означає, що буде у вас більше щастя, ніж розуму.


Залишити відгук