Сонник Коза — до чого сниться ?

Кіз бачити в сні означає клопіткий, але невигідний працю, а також, що ваші плани відкладаються із-за несподіваних перешкод. Такий сон особливо несприятливий для тих, хто збирається вступити в шлюб, так як їм може дістатися впертий і норовливий чоловік. Зверніть увагу на колір кіз. Самий сприятливий сон — той, де ви побачите білих кіз.

Доїти козу уві сні передвіщає хворобу, яку ви наживете з-за своєї жадібності. Пити козяче молоко в сні означає шлюб з розрахунку, в якому ви швидко розчаруєтеся. Козячий сир у сні бачити або є — знак потреби, при якій вам доведеться рахувати кожну копійку. Зарізати козу в сні — знак неприємностей через власну необачність. Пасуться кіз бачити в сні — заклик бути обережним і не довірятися кому попало. Те ж саме означає і сон, у якому ви побачите, що коза збирається заколоти вас. Дивіться тлумачення: Доїти.

Якщо уві сні біля вашого будинку блукали кози, це говорить про те, що погода буде такою, якою їй належить бути в цей час року; зерно вродить просто чудово. Крім того, сон може передвіщати в майбутньому ваше обачне поведінку, що стане причиною зростання багатства. Для жінки пити в сні козяче молоко — це означає, що вона стане дружиною багатого людини і не буде розчарована. Побачили козеняти — значить, у питаннях моралі ви забудете про педантичності. Якщо це станеться, ви перетворитеся на джерело горя для люблячих вас близьких.

Якщо вам сниться коза, то сон сповіщає, що навколо вас крутиться темні сили і вам знадобиться обережність і обачність. Якщо уві сні вам попалася бодливая коза і вона кидається на вас, то наяву ваша кохана людина запропонує вам відправитися в романтичну подорож. У ніч на четвер коза сниться до веселого свята, радісної події або незвичайного знайомства. Такий же сон на суботу говорить про вашої розсудливості, передбачливості, вірної самооцінки.

Коза — символ успіху і визнання. Бачення безлічі кіз — затишок і кохання в будинку. Якщо Ви їдете верхи на козі — варто стати більш розважливим, пліткарі можуть говорити обурливі речі за Вашою спиною.

Споглядання худий кози доставить Вам в найближчому майбутньому бідність, упитанное тварина — забезпеченість. Якщо снитися козел, Вам належить спілкування з людиною недалекого розуму.

Стадо кіз сниться до отримання спадщини, удачі і благополуччя. Образ приснився кози означає, що вас відвідає дуже ніжне, але короткочасне почуття.

Капризи, легковажність настроїв знайомої жінки; коханка; мінливість долі (дод. Ідіома: «дійна коза»).

Приснилася коза — значить, будете про те клопотати і займатися роботою, яка не приносить ніякої вигоди.

Споглядання тварини уві сні принесе Вам зайве занепокоєння, безрезультатні заняття чим-небудь.

Їхати на козі по вулиці — віщує багатство, прибуток.

Отримаєте подарунок.


Залишити відгук