Сонник Ківш — до чого сниться ?

Якщо вам приснився черпак, то в реальному житті вам посміхнеться удача. Діти, якщо такі у вас є, будуть для вас невичерпним джерелом щастя і радості. Зламана або іржава поварешка сниться до матеріальних втрат, в результаті яких якість вашого життя знизиться.

Побачили в сні, як хтось когось бив ополоником (в тому числі ви або вас),- це означає, що вас очікує бурхливе з’ясування відносин, не виключено, що з рукоприкладством. Неодруженим чоловікам такий сон передвіщає одруження на жінці зі сварливим і склочним характером.

Якщо сниться, як ви черпаєте щось ковшем, то значення сну залежить від рідини. Якщо це було щось свіже, чисте, якісне, то попереду вас чекає матеріальне благополуччя. Якщо ж ваш ківш зачерпывал, наприклад, кислий, смердюче компот, каламутну, з пластівцями воду і т. п., то сон передвіщає фінансові труднощі і проблеми з самопочуттям.

У сну з екскаватором, що їдуть назустріч, піднявши вгору ківш, кілька значень. Для слабкої половини цей сон — знак, мабуть, ваше життя не настільки плавна і размеренна, як може здатися з першого погляду. Не за горами зустріч з чоловіком; він, будучи непоказним і непримітним зовні, зможе доставити вам неймовірну насолоду. Цілком ймовірно, що цей чоловік надовго затримається у вашому житті, не обмежившись одним побаченням. Якщо такий сон сниться молодій людині, гомосексуаліст висловить вам свою симпатію. Бачити екскаватор, в стороні копаючий землю, обіцяє зустріч, несподіване знайомство. Новий приятель зможе зрозуміти, побачити, втілити в реальність ваші сміливі еротичні фантазії.

Опустити ківш в колодязь — попереджає, що Ваші справи візьмуть несподіваний оборот. Дівчині такий сон пророкує побачення з нареченим. Пити воду з ковша — означає, що Ви мрієте про заборонених пестощах. Якщо Ви бачите в ковші каламутну воду — це віщує Вам плітки навколо Вашого імені, що послужить приводом для розвитку тривалої депресії. Бачити дерев’яний ківш — означає отримати визнання в суспільстві, відзначитися і бути поміченим на роботі.

Коли сниться порожній кухлик для води (черпак), чекайте падіж худоби, суттєві грошові неприємності. Якщо кухлик навпаки, був з водою, — це до прибутку, успіхів у домашніх справах.

Бачити – удача у виборі друзів, діти для Вас стануть джерелом щастя. Дірявий і брудний ківш – серйозні втрати.


Залишити відгук