Сонник Килим — до чого сниться ?

Килим в сновидінні є уособленням сімейного щастя (чи нещастя) сплячої людини. Якщо ви бачите уві сні гарний килим, що лежить у ваших ніг, в цьому плані доля судилася хорошу частку. Ще краще, якщо вам сниться килим-літак, але тільки в тому випадку, коли він ваш і літати на цьому килимі-літаку теж належить вам. Ви будете буквально літати від щастя, яке принесе у ваше життя коханий чоловік.

Якщо у сні ви починаєте чистити килим, мити його або вибивати з нього пил, значить наяву вам доведеться потрудитися для того, щоб зберегти ті щасливі відносини, які вам дісталися. Вам довелося вибивати килим або прати його самотужки у сні? Значить, і наяву вам доведеться відновлювати сімейну ідилію в поодинці. Зверніть увагу, наскільки брудним або запорошених було це виріб, і залишилося у вас відчуття уві сні, що вам вдалося відіпрати і очистити килим до кінця.

Приснилося, що абсолютно чужий вашій родині людина (чи зовсім незнайома) чистить палас або килим, який належить вам — чекайте стороннього втручання у ваші особисті справи. Чи варто приймати і допускати такі «добрі наміри», вирішувати вам, але зверніть все ж увагу на те, наскільки чистіше в підсумку виявився ваш брудний килим уві сні. Наприклад, сон, в якому хтось хотів вибити пил з вашого килима, а в результаті впустив його в бруд і перемазал остаточно, однозначно говорить про недопущення такого втручання.

Якщо ви бачите уві сні старий килим з витертими «дірками», від вашої колишньої любові не залишилося і сліду. Якщо цей килим, палас або килимова доріжка лежали у сні в вашій оселі, не було позначено у сюжеті, хто більше всіх за нього ходив? Подібне значення має і побачена уві сні моль на килимі, особливо якщо вона вже встигла завдати йому значної шкоди. Приснилося, що міль села на новий килим — ваше щастя може бути недовговічним, бо у відносини вже закралася червоточина.

Килим сниться до виконання заповітних бажань. Такий же сон на вівторок говорить про те, що ви заробите грошову винагороду. Але для всього цього потрібно прикласти певні зусилля. Якщо на середу снилося, що ви расстилаете килим, то сон попереджає: наяву вам доведеться виконати неприємне доручення. Відмовитися від нього ви не зможете, так як це накличе на вас гнів начальства. Якщо у сновидіннях на неділю ви вибиваєте з паласу пил, то в дійсності ви неправильно оцініть навколишнє вас обстановку і отримаєте удар нижче пояса.

Сон на четвер або понеділок зобов’язує вас бути гранично уважними, так як правильна оцінка можливостей і точний розподіл сил дозволить вам не наробити дурниць. Якщо на середу сниться, що ви звертаєте килим, значить, ваш партнер посвариться зі своїми батьками з-за вашої поведінки. Якщо ви вільні, то сварка з батьками станеться з-за ваших нових знайомих. Забруднений вами килим сниться до опрометчивому кроці. Щоб врятувати положення, ви будете змушені виконувати малоприємну для вас роботу.

Дорогі килими в сні бачити — знак почестей, багатства та придбання власності. Бачити у сні, що для вас стелять килим, означає, що важливі люди зацікавлені у співпраці з вами. Іти в сні — до великого успіху, слави. Купувати килим у сні — до солідної прибутку. Продавати килими в сні — знак змін і подорожей. Курний, рваний, брудний килим у сні бачити — до невдач і краху планів.

Облити килим маслом, молоком або сметаною у сні означає отримання подарунків, зустріч з милим другом або приємне проведення часу. А іноді і всі разом. Якщо уві сні ви будете стурбовані тим, що не зможете потім почистити килим, то сон пророкує вам, що ваші побоювання або підозри марні. Накриватися килимом у сні — знак пошани, яке виявляють вам оточуючі.

Якщо приснився килим, це обіцяє вам отримання прибутку. Але навіть якщо ви будете потребувати, завжди зможете розраховувати на своєчасну допомогу заможних друзів. Прогулянка по килиму обіцяє щастя і процвітання. Купівля — дуже відчутний прибуток. Приснився продаж сниться до виникнення шансу поїхати в поїздку, яка буде одночасно і радісною, і вигідною. Для молодої жінки сон про килимах означає, що вона скоро буде власницею прекрасного будинку.

Купувати яскравий, барвистий килим у сні – до вдалому збігу обставин у долі. Побачити старий, пошарпаний або з’їдений міллю килим – до бедствованию і життєвих негараздів. Сон, де ви чистите килим, вибиваючи з нього пил попереджає, що в недалекому майбутньому сновидінню нагадають про минулі події та справи, які він хотів би забути.

Бути на килимі — побудувати новий будинок, дачу або придбаєте нову квартиру. Вибивати, витрушувати — саме час зайнятися операціями з нерухомістю та бізнесом, пов’язаним з нерухомістю. Ткати, малювати — дуже вдале підприємство, яке призведе до стабільного добробуту.

Килим означає достаток засобів до існування, могутність високе становище. Килим — віщує також спокій і щастя будинку і в колі близьких людей.

Ступати в сні по килиму – прагнення до комфорту і розкоші навряд чи буде реалізовано в найближчому майбутньому. А ось про здоров’я Вам турбуватися не доведеться.

Побачити себе в приміщенні, суцільно застеленому килимами, — ваш стан дуже суттєво збільшиться.

Якщо дівчині сниться килим, це означає, що вона вийде заміж за господаря розкішного будинку.

Стелишь, розкладаєш килим або матрац — стабільність у ситуаціях.

Купувати килим — будуть гроші; йти по ньому — прославитися.

Килим сниться до відпочинку, спокою, комфорту і величезному достатку.

Килим – слава; достаток; комфорт.


Залишити відгук